הפעם אני שואלת בשביל חברה

ענת 241

New member
הפעם אני שואלת בשביל חברה

ומקוה שתוכלו לעזור מנסיונכם. הבן שלה, עוד מעט בין שנתיים והיא רוצה להעביר אותו ממיטת תינוק למיטת נוער. איך עושים את זה? בהדרגה? בבת אחת? הוא ילד מקסים, מאוד פיקח וחמוד, והיו לו קצת בעיות של שינה (לא רוצה לישון אלא רק עם אבא ואמא, ורק לאחרונה נרגע ולמד לישון במיטה שלו) תודה. ומקוה שתענו לי למרות שאני כמעט ולא כותבת לאחרונה, אלא רק קוראת סמויה.

קרן ט

New member
היי

אני העברתי את בני בגיל הזה למיטה של גדולים... בהתחלה טפטפנו לו והסברנו שהוא גדול ועובר למיטה של גדולים קנינו ביחד סדינים שהוא בחר וזהו. בשבועיים הראשונים היה שמח!!! אחרי טקס השינה הוא היה יורד מהמיטה ומגיע לסלון ואנחנו מחזירים, וכך חצי שעה... אבל לבסוף הוא הבין והתרגל וזהו!

הייתי מחכה קצת, ולא מעבירה

אותו עכשיו, לאור העובדה שהוא לא ישן עד עכשיו במיטתו, ורק עכשיו הוא מתרגל למיטתו. אם הוא יעבור למיטת נוער, זה יצור שינוי נוסף בשבילו שעלול לגרום לרגרסיה מבחינת השינה. מציעה לחכות עוד חודשיים שלושה, ולאחר מכן לקנות. המעבר הוא פשוט ביותר, רצוי לקנות מיטה כזו שנפתחת לשניים (ורצוי גם עם מגן נשלף), בימים הראשונים מומלץ לשכב לידו עד שהוא ירדם (יהיה נחמד מאוד עם ספר).

ר של דן

New member
אני העברתי בגיל שנתיים

דניאל לא אהבה את המיטה שלה, כך שזו לא הייתה בעיה, עם ניב השארתי את מיטת התינוק עדיין פתוחה, למרות הצפיפות בחדר, בלילה הוא ישן במיטה החדשה, ואחר כך ביקש לישון במיטת התינוק, והעברנו אותו, למחרת היה יום שישי והוא ישן צהרים במיטה החדשה, בשבת כבר קיפלנו את המיטה ובזה זה נגמר, לא עשינו סיפור גדול. אפשר בהדרגה של כיומיים, לא למשוך את זה.

בבת אחת.

הולכים לבחור ביחד מיטה חדשה בחנות (אם עוד אין, אם כבר קנו אז אפשר לתת לו לבחור צבע ולצבוע או אם רוצים משהו פחות רציני- מדבקות של דמויות אהובות- מלך האריות/פו הדב וכאלה ולהדביק ביחד על המיטה) + מצעים חדשים ויפים ובובה לישון איתה.

אני העברתי בגיל שנה וחצי את כולן

למיטת נוער בבת אחת עם מגן ועם פוך לשבועיים הראשונים על הרצפה. למעט נפילה אחת של אחת הבנות לא קרה כלום וזה היה נפילה על הפוך, הן למדו לישון על מיטת נוער. מה שכן התרבו מאז הטיולים אלינו.

ashlaya

New member
השאלה למה ?

האם הילד יודע לצאת מהמיטה שלו? הילד מסרב לישון במיטה שלו? אם יש סיבה מוצדקת כמו מה שכתבתי אז להעביר כמובן שבבת אחת להכניס את המיטת נוער ולעשות מיזה שמחה גדולה לציין כמה היא יפה וגדולה ורק שלו ולהתלהב מאוד כמובן שמיד להוציא את מיטת התינוק עשינו את זה בגיל שנה וחודשיים כי עדי סרב לישון במיטת התינוק וזה עבד נפלא עד היום הוא משוויץ במיטה שלו לכל מי שמגיע

Tיעל

New member
אנחנו העברנו את שחר בגיל שנה וחצי..

אמרנו לה שזו המיטה החדשה שלה, היא בחרה את הצבע- היתה שותפה לקניה. עד היום היא לא יורדת לבד מהמיטה, בבוקר היא קוראת לנו ואני אומרת לה שהיא יכולה לרדת מהמיטה ולבוא אלינו. את המיטת תינוק, השארנו עוד קצת בחדר שתראה אותה אבל היא לא עניינה אותה יותר. רק המיטה החדשה (עד היום חצי שנה אחרי)

למעלה