העמסת סוכר אחרי לידה

doritmoshe

New member
הערכים שאמרתי הם לאחרי ההעמסה

בצום צריך להיות עד 100, אחרי שעתיים עד 140. לדעתי זה גבולי אבל נראה לי שזה בסדר. יש פה מומחיות גדולות יותר, במיוחד פינה בלב. היא בטח תענה לך עוד מעט

כדאי להתייעץ עם רופא המשפחה

כדאי להתייעץ עם רופא המשפחה. ערך הצום שלך מעט גבוה (תקין עד 95). הערך של אחרי שעתיים תקין

בובוני25

New member
העמסת סוכר אחרי לידה

שלום לכן הריוניות מתוקות.אני 6 שבועות אחרי הלידה,ואחרי הריון סכרתי מאוזן בדיאטה.עכשיו אני לפני העמסת סוכר של 75 גר`.מישהי יכולה להסביר לי מה בדיוק עושים בבדיקה הזו?מתי עושים אותה?והאם הצורך המוגזם שלי במתוקים והעובדה שאני מממשת אותו יכולים לגרום לסכרת לא לעבור? תודה.

doritmoshe

New member
הי

גם אני הייתי בסירה הזו אכלתי כמו פרה ב-6 השבועות הראשונים אחרי הלידה, לא סתמתי את הפה, אכלתי את כל הדברים הרעים והאסורים מדדתי סוכר כמה פעמים ונורא נורא נלחצתי כי יצאו לי ערכים גבוהים. הייתי בטוחה שיש לי סכרת אבל בסוף יצאתי נקייה לגבי הבדיקה, צריך לצום לילה שלם, בודקים סוכר בצום, שותים תמיסת סוכר של 75 גרם (פחות נורא מה-100) ואחרי שעתיים בודקים שוב סוכר. ערכים של מתחת ל-140 זה תקין (אאל"ט) ויש ערכי ביניים של 140-200 זה סכרת גבולית ו-200 או יותר זה סכרת בטוח לי המליצו לא להשתגע בששת השבועות ולאכול מתוקים אבל בכמות סבירה. אם את אוכלת מתוקים תנסי לפזר על כל היום ולא להפגיז בארוחות מתוקים גדולות (או סתם ארוחות פחמימה גדולות). לפני הבדיקה תאכלי רגיל, את לא רוצה הרי לרמות שיהיה בהצלחה דורית

למעלה