העבר הפלילי שלי

אדם קלר1

New member
העבר הפלילי שלי

כתב אישום תיק התביעה הצבאית 64/88 (אפריל 1988) במשפט בין התובע הצבאי – המאשים לבין רב"ט קלר אדם, מ.א. 2213693 – הנאשם הנאשם הנ"ל מואשם בעבירות הבאות: פרט ראשון: מהות העבירה: מרי לפי סעיף 48 לחוק השיפוט הצבאי פרטי העבירה: הנאשם הנ"ל, בהיותו חייל בצה"ל, בשתי הזדמנויות, בליל שבין ה11- ל12- באפריל 1988 ובלילה בין ה12- ל13- באפריל 1988, רשם על גבי 117 כלי רכב צבאיים חונים (טנקים, נגמש"ים, משאיות,נ.נ, מלגזות) את הכתובת: "חיילי צה"ל! סרבו להיות כובשים ומדכאים! סרבו לשרת בשטחים הכבושים!", הדביק על גבי עמודי חשמל, שלטי הכוונה, קירות מבנים שונים ביחידה ועל הדלתות הפנימיות בשרותי הקצינים מדבקות הנושאות את הכיתוב "די לכיבוש", ואף הסיר מלוח המודעות של היחידה את פקודות הקבע ותלה במקומן כרוזים המביעים "זעם ומחאה" נוכח "קטל שיטתי של מפגינים פלסטינים" וקוראים ל"כינונה של מדינה פלסטינית לצד מדינת ישראל"; כל זאת בניגוד למשטר,למשמעת ולסדר הטוב בצבא ותוך שהוא מתכוון במעשהו להפגין ולעורר התנגדות ומחאה נגד הוראות המחייבות בצבא. פרט שני: מהות העבירה: תעמולה הפוגעת במשטר הצבא או במשמעת הצבא לפי סעיף 53 לחוק השיפוט הצבאי. פרטי העבירה: הנאשם הנ"ל, בהיותו חייל בצה"ל, במועד ובמקום הנקובים בכתב האישום הקודם, בעשותו את המעשים המיוחסים לו כמתואר בפרט האישום הנ"ל, פרסם והפיץ בכתב חומר תעמולה שהבאתו לידיעת חייל עלולה להשפיע בדרך הפוגעת במשטר הצבאי או המערערת את המשמעת בצבא. עד כאן פרטי כתב האישום. במשפט שהתקיים בבית הדין הצבאי של פיקוד הדרום בקסטינה התייצבתי ואמרתי כי אני צודה בשמחה וגאווה בכל המעשים המוזכרים בכתב האישום וכי אינני מתחרט, שכן כאזרח ישראלי בעל מצפון חובתי להאבק נגד הכיבוש. נשפטתי לשלושה חודשי מאסר וכן הורדה מדרגת רב"ט לטוראי. את התקופה ביליתי בכלא 4 יחד עם אסירים לא פוליטיים, רובם בעלי דעות בספקטרום בין ליכודניקים וכהניסטים. הסתדרתי איתם מצוין, כתבתי עבורם בקשות חנינה שחלקן נענו וכל מיני בקשות לשלטונות הכלא, ועל חלקם גם השפעתי לשנות את דעותיהם. עד היום אני שמח וגאה במה שעשיתי, ואת כתב האישום תליתי במקום מכובד על הקיר בסלון של ביתי.

פושע נלעג

יודע מה, מילא היית אומר שמאשימים אותך בפורום הזה כך סתם על היותך חרא של בחור. אבל מסתבר שלחרא יש קבלות - והוא אפילו בא ומציג אותן. תודה לך, אדם קלר. תודה לך על שימדת אותי ואת חברי הפורום מאילו חלאות יש להשמר ולהיזהר. חבל רק שהרשיעו אותך לכל כל קצת זמן, שאחרי הכל, אתה אכן פושע, עבריין פלילי, ובטוח לא אידיאולוגי, שכן ניכר לעין שאתה שואב ממעשיך הנאה רבה, ולא עושה אותם למען איזשהו רעיון מסוים. אני שמח שתלית על קיר ביתך את כתב האישום. אין עדות טובה מכך למעשיך הנפשעים ולקלון הדבוק אליך.

רק במדינת ישראל זה נחשב פשע

רק במדינת ישראל, מדינה כובשת שמדכאח עם אחר ושוללת את זכויותיו, דברים כאלה נחשבים כפשע. במדינה אחרת היו מעניקים לאדם כזה אות הצטיינות, על אומץ אישי במאבק נגד דיכוי וכיבוש בלתי צודק. .

Roobie

New member
בלי שום קשר לדיון על הכיבוש

שגם אני מתנגד אליו. נראה לך שיש מדינה שהיתה מוקירה מישהו שפוגע בצבא שלה?

הצחקת אותי....

תראה לי דוגמא אחת לטענה שלך בבקשה: האם האמריקאים העניקו אות הצטיינות לחילים שסירבו לשרת בוויטנאם, הרחוקה אלפי ק"מ בארה"ב? האם בריטניה נהגה כך בנושא פוקלנד? ושתי אלה הן הדמוקרטיות הגדולות בעולם.... אני מוכן לעשות איתך עסק: אם אתה עומד מאחורי הטענה שלך, בוא ונסכים שדינך יהיה לפי הדרך שבה היו נוהגות כלפי סרבנים המדינות שהן שותפותיך לדרך: כיצד היתה נוהגת סוריה אילו היה חיל מסרב לשרת בכיבוש בלבנון? כיצד היתה נוהגת עיראק אילו חייל היה מסרב להשתתף בכיבוש בכווית? האם אתה מסכים שישראל תנהג כלפי הסרבנים כפי שהן היו נוהגות? או שמה תשתפן כמו חברך זוננשטיין מפחד עמוד התליה?

HFT

New member
ואני נאלצת לחזור על התגובה שלי...

חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
חה
.... פששששש.....לא ידעתי שקיימת רמה כזאת של שנאה עצמית....

um2

New member
החולה נפש מציג קבלות

על היותו חולה נפש כמו שנאמר רק בישראל

BarBQ2002

New member
הייתי מציע לך לגלות במדינה זרה../images/Emo26.gif

עזוב את ישראל. מה אתה צריך את המדינה הזאת. אתה שונא אותה, את כל ממשלותיה ב-35 השנים האחרונות. אז די- לך מכאן, אין לך מה לחפש פה. פטור אותנו מעונשך.

מת-ח-זה

אני מפקפק מאוד אם אכן זהו אדם קלר האמיתי. פשוט תסתכלו על שמו. אם מדובר באורגינל אני מתנצל. גם תגובות אחרות של "אדם קלר1" אינם דומות לאלו של "אדם קלר", הם קריקטורה עצמית מאולצת.

למעלה