הסתה חמורה בפורום "בלי צנזורה"

הסתה חמורה בפורום "בלי צנזורה"../images/Emo43.gif

שלומי, מנהל פורום "בלי צנזורה" אינו מוחק ואינו חוסם משאירי הודעות הסתה פרועות שמכילות טקסטים שהם בגדר הסתה חמורה בלתי חוקית: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?id=108&msgid=3912467 "הנה שמאלנים, היתם צריכים הוכחת דם קיבלתם, דם אחיכם היהודים הכל בגלל הפה המסריח שלכם והרוע הפנימי שלכם , בטח אתם מרוצים ,עוד ועוד אתם מלאים שטנה, בסוף אתם תבכו והבכי שלכם לא יזכה לרחמים" http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?id=108&msgid=3906618 "אני חושב שהסכם אוסלו הוא אסון ואיתו פרס ורבין פושעי אוסלו ואסון לישראל אסור לדבר איתם טרנספר מיד וכבישת כל השטחים מחדש פושעי אוסלו לדין הכל בגלל רבין!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?id=108&msgid=3926631 "המסמך היחיד חוץ מהסכם אוסלו שניתן להשוות אותו אליו מבחינת מספר היהודים הנרצחים הוא מיין-קאמפף !!! כל הילדים אומרים: רבין היה טוב .... שטויות! רבין אשם בכל, יחד גם פרס ביילין שריד ושות´. לאלו מכאן שלא יודעים, עד לפני רבין היה חוק שאסור לנהל משא ומתן עם הרש"פ, רבין זה שהסיר את החוק הזה. השמאלנים האלה פשוט מתעקשים ללמוד בדרך הקשה." יש לציין כי אלו הודעות מהיומיים האחרונים בלבד וישנם עוד עשרות הודעות דומות

nirdagan

New member
לצערך כל הציטוטים חוקיים בישראל

לא מצאתי שם כל הסתה, אם כי אני חייב לציין שאפשר היה לנסח את הרעיונות בצורה מנומסת יותר. ניר

1זרובבלה

New member
יאללה, יללן, לא העובדות הן שכואבות

לך אלא ק ההגדרות? מה לא נכון בעובדה שכל מי שעיניו בראשו (ותחליט אתה אם אתה שייך לקטגוריה) מכיר בה שנשפך דם יהודי? ועוד בנשק שניתן ביד כה רחבה לעראפת ומרעיו מכוח הסכמי אוסלו? ומי הסדיר להם אימונים? היום כבר יש קונצנזוס שהסכמי אוסלו המיטו וממשיכים להמיט אסון על ישראל. אתה עוד לא מבין את זה? למה ביילין וגם רבין בכבודו ובעצמו ראויים לפטור אוטומטי מדיון על אחריותם לתוצאות הרות האסון של הסכמי אוסלו? רוצה לדעת למה עוד יש להצטער על רצח רבין (מלבד כל הסיבות הנכונות ששוללות רצח בכלל ורצח ראש ממשלה ואישיות פוליטית בפרט)? כיוון שרבין איננו עמנו עוד לצפות במסכת הזוועות שהולידו הסכמי אוסלו האומללים (מותר לומר שהם אומללים, או שגם זו הסתה? אם כן, הנה לך תחליף: ´הסכמי אוסלו ההורגים מצחוק, או המצחיקים עד מוות´). הוא לפחות נחשב לאדם הגון וישר, בניגוד לכמה מנביאי השקר של השמאל הקיצוני שממשיכים לדבוק בתיאוריות המופרכות שלהם בלי שום קשר למציאות ולשיעור הקשה שההיסטוריה מלמדת אותנו, כך שסביר להניח שהיה יודע להכות על חטא ולהודות בטעותו. אגב, שלל השמות שלך אינם מסתירים את זהותך ולפחות לא את העובדה שמאחורי כל גיבובי טענות השווא שלך עומד אותו יצור. הסגנון מסגיר אותך, וחזרתך האינסופית על אותו קמח לעוס כבר הייתה לזרא. אין לך מה להוסיף ומה לחדש? שתיקה שווה זהב.

1זרובבלה

New member
סע מפה כי סמי פה - זה השם מעל הזמנת

התגובות שפרסמת בפורום ´בלי משוב´ בעניין הסכמי אוסלו. פרובוקטור קטנטן. השם ההוא מתאים לך יותר מהשם הזמני (´מגדל פיקוח´ אלק, סמאללה עלק) וכדאי ש ת י י ש ם אותו!

a_duck

New member
זה פורום בלי צנזורה...

אנשים אמורים להגיד מה שהם חושבים בלי שיסתמו להם ת´פה כמו שאת מנסה לעשות עכשיו...

ההודעות המצוטטות

בוודאי לא נעימות לחלק מהגולשים, אך לא ראינו בהן עבירה על החוק או דברי הסתה.

מותר לקרוא לשר החוץ פושע?

שאלתי דווקא כמה מכרים שעוסקים בעריכת דין האם זה חוקי ותשובתם הייתה שבהחלט ניתן להגיש על סמך האמירה תביעת דיבה ואף תלונה על הסתה. חבל שתפוז בתור מארחי הפורום שאחראים על תוכנו (למרות ההתכחשות המשפטית שלא תעבור ממילא בבית משפט) יאלצו לשלם גם הם על רפיסות מול עבריינים (והם עבריינים משום שהם מבצעים עבירה על חוקי מדינת ישראל). בברכה, גורפינקל

dudil

New member
האם מותר לקרוא לראש הממשלה פושע?

אז לפי דעתך צריכים לסגור את כל הפורומים כמו ´דו קיום´, די לכיבוש´, ´נוער מרצ´, ´אקטואליה´ וכו´.

1זרובבלה

New member
מתקשה בהבנת הנקרא? מי ביקש לסתום

פיות אם לא היללן המתכנה באלף שמות שחותר לסגור את פורום ´בלי צנזורה´ בטענות שווא נגד הדוברים שם. הוא הוא שמבקש למנוע מאחרים להתבטא, ואילו אני תומכת בכל הלב בהמשך פעילותו של הפורום ובשמירת חופש הביטוי של הגולשים. הבעיה עם היללן החתרן שהוא חושב שמה שאינו לטעמו נדון למחיקה ולחסימה בעילה שאלה, כביכול, דברי ´הסתה´ ובלהבלהבלה...נמאס כבר ממסע ההכפשות שלו נגד הפורום והגיע הזמן שהנהלת הפורום תברר, לפחות לעצמו, מי עומד מאחורי זה. אולי היא תגלה שמעורב בזה מנהל פורום אחר הידוע לגנאי, ובצדק, שלא רק מקפיד לסתום פיות אצלו אלא מנסה לעשות זאת גם בפורומים אחרים.

אני בטוחה שהבחנת בעובדה

שלפורום קוראים "בלי צנזורה" לא שאני מסכימה עם מה שכתוב שם באיזושהי דרך, אבל זכותם של אנשים עם דעות שונות משלך להביע את דעתם, גם אם היא שונה משלך, בבמות המתאימות לכך. אם הודעות כאלה היו מושארות בפורום "די לכיבוש" או "נוער מרצ" אכן הן היו לא במקום. אך אם משאירים אותן בפורום שמטרתו לתת במה לכל האמרות והדעות, אני לא מבינה מה אכפת לך.... לא מעניין? אל תיכנסי!

1זרובבלה

New member
למי כיוונת את הדברים, אליי?

אז את מתפרצת לדלת פתוחה. אני מאוד בעד ´בלי צנזורה´ תרתי משמע. יש מבין?

למעלה