הסיפור שלנו (+1)

אילה40

New member
הסיפור שלנו (+1)

בעקבות פרסום שני הסיפורים המקסימים אני מעלה גם את שלנו. כמה דברים: א. בחרתי בפורמט word כי הוא מאפשר לעשות שינויים כך שכל אחת תוכל לשנות לשם הילד שלה ועוד פרטים הרלוונטיים לה. ב. מאחר ותפוז לא מאפשר להעלות קבצים כבדים, נאלצתי "לפרק" את הסיפור והוא יועלה ב-8 קבצי word כשבכל אחד מהם שני דפים. ג. זה אכן קצת טרחה לקרוא את זה כך. הכי נוח לקריאה זה, להעביר את ה- word לאופציה של "הצג לפני הדפסה. ד. רצ"ב אם כך, 8 קבצים של הגרסה לבנים ואחריהם (היה צריך להיות לפניהם, איפה הנימוס שלי?) 8 קבצים של גרסת הבנות. ה. להנאתכן ושימושכן.

אילה40

New member
הגרסה לבנות תיאלץ לחכות ללילה הבא

בגלל שיקולי פרנסה והובלה לגן.

פנגושית

New member
יופי של יצירה!!!

איזה כיף לקרוא עוד ועוד יצירות בנושא ולראות איך כל אחת מתמקדת בדברים שחשובים לה. מאוד אהבתי את האיורים. שלך? אם מישהי מעוניינת לשמור את היצירה בצורה שלמה, הצלחתי לעשות זאת, אך לא ניתן לשלוח, מוכנה לנסות ולשלוח הוראות, זה לא כל כך פשוט כי כשמנסים לעשות העתקה הדפים נצמדים.

veredtered

New member
נכון, אני לא הצלחתי להדביק אותם יחד

אשמח לשמוע איך. אמנם אני רחוקה מלהזדקק לזה אבל אני מאלה שאוגרים, שיהיה...
. ורד

My Rom

New member
פשוט מקסים../images/Emo41.gif המון ../images/Emo51.gif ../images/Emo140.gif

מאוד מתחבר לסיפור של קמילOn כי הסיפור שלך מספר יותר על הדרך ספציפית וההריון ואיך באים לעולם ילדים (שזה לא ממש שונה אך אחר). ושל קמילOn יותר על הזוית של היחידניות ואיזו משפחה יש לנו מזוית ראיה יותר של הילד. פשוט מדהים אילו סופרות/מוחות = נשים
יש לנו כאן ב
שלנו - דבר ידוע לא

למעלה