הסיוט של צה"ל ושלנו.

taltaltal28

New member
הסיוט של צה"ל ושלנו.

צריך להתנתק מהשטחים ולחזור לגבולות 67 !!!

nizanm

New member
טומטום! זה הנימוק שלך לסגת מלבנון?

אין לך הסברים תומכים לסרטון שאתה מציג פה? ככה מסיגים מדינה משטח שנכבש במלחמה תוך הגנה עצמית? טוב, נו! גם זה יעבור לנו..

taltaltal28

New member
ההגנה העצמית היתה ב 67

מאז הפכנו לעם כובש ומשפיל. ודרך אגב שמור על צורת הביטוי שלך ואל תדבר יותר מהגובה שלך בפרט שאתה לא יודע אם מי אתה מדבר ואיפה הוא היה ומה הוא ראה. אם לא נצא מהשטחים רק שאלה של זמן שהמאבק יחריף ומאות מבנינו הטובים ישכבו תחת 1.5 מטר של עפר. הפתרון הוא להפסיק את העוול שנעשה לצד השני ולצאת מכל המקומות שלא לנו.

patch8

New member
עם כובש ומשפיל?

עשה טובה ותפסיק עם "הנאורות" הטיפשית הזאת. רק דבר אחד אני מסכים בין כל בדלי השטויות שכתבת, צריך לסגת מהשטחים אבל הם יכולים לשכוח שמכולם. עוול לעם אחר? שטויות!! פעם הבאה שלא יתעסקו איתנו. הם חיים בסדר ויש להם יותר זכויות מאשר לתושבים באירן. "הכיבוש" לא ממש טוב לישראל זאת הסיבה שצריך לסגת, לא בגלל שמגיע לפלסטינים משהו.

mopet

New member
"טהור אתני"?

די כבר למכבסת המילים הזו,היא אינה תורמת במאומה למאבק, מלבד העובדה שהיא ממאיסה אותכם על כל מי שיודע טהור אתני מהו, שידע שואה מהי,שיודע מהם הפשעים נגד האנושות (וגם נלחם עליהם מאז ומעולם). מצחיק שאנשים שמאז ונעולם חתרו נגד מדיניות הממשלות השונות ופועלים (ברובם ובטח ובטח מנהיגיהם) להשלטת מדינת הלכה על כל חלקי ארץ ישראל מבקשים פתאום את הכלים הדמוקרטיים או מצד שני, את אלו של האו"ם כדי שיבואו לעזרתם. אני מציעה לך לעיין בנדבכי העבר ולגלות מה דעתם של מנהיגי יש"ע בקשר ל"דמוקרטיה" ול"או"ם" לפני שאתה פונה דווקא לשם, לעזרה.

taltaltal28

New member
ולסיכום

אי אפשר להמשיך לשלוט על 2 מליון פלסטינאים. ומי שחושב שכן פשוט לא מחובר כנראה לעולם ולמתחולל סביבו. אגב הסירטון משהו הא.

nizanm

New member
מאיפה הסרטון הזה?

זה הליקופטר צהלי? ותענה גם ליתר שאלותי. תודה.

nizanm

New member
ראשית: חוזר בי מהמילה "טומטום".

הייתי מבקש לדעת עם מי אני מדבר,איפה היית ומה ראית.אנא השכל אותי. היציאה מהשטחים לא תתמתן את המאבק או את המניעים הרגשיים אנושיים של הצד השני למאבק , וגם לא תבטל את המאבק כליל. ההסדרים שישתרשו הם שימתנו או יבטלו את המאבק. ההסדרים. אכן, כיבוש מלווה בעשיית עוולות לקבוצה שנכבשה.הההתנגדות, הגם שהיא מוּנעת ומובלת על ידי הנהגה בעלת עניינים, ניזונה מתחושות כאב שנוצרו עקב אותן העוולות שדיברת עליהן. ואכן,היום הפתרון הוא לצאת ממקומות אלו עם נסיון לעשות את ההסדרים הטובים ביותר שניתן בנסיבות החדשות שקיימות.

למעלה