הסבה למלחמה עם החמאס.

jackie111

Well-known member
הסבה למלחמה עם החמאס.

וכי למה בכלל התחיל סבב העימות הנוכחי?
החשבתם על כך? כל כך הרבה טילים עפו
מצד לצד בגלל מה? מאות אנשים נהרגו,
בתים נהרסו, מיליארדי שקלים הוצאו, למה?

התשובה: המצור שישראל הטילה על עזה.
שום מדינה בעולם לא תסכים שיחסמו את
הים שלה לאניות. שום מדינה לא תסכים
שאת המזון שלה הא תקנה מידי אויביה.

אם יוסר המצור לאחר המלחמה הזאת
החמאס השיג את שלו.

כנס לתשובה

אוניית נשק איראנית ועליה 270 טילים בדרך לעזה. 50 טילים הם טילי פאג'ר 5 משופרים
אוניית משא איראנית בנפח של 150 טונות עזבה ביום א' 18.11 בלילה, את נמל באנדר עבאס Bandar Abbass, לכיוון מיצרי באב-אלמנדב והים האדום. האוניה נושאת אתה 220 טילים לטווח קצר וכ-50 טילים עם טווח בינוני מסוג פאג'ר Fajr-5 מדגם משופר. הדגם החדש הזה נושא כ-200 ק"ג חומר נפץ, כשהסוג שבידי הארגונים הפלסטינים בעזה מכיל 175 ק"ג חומר נפץ בלבד

naf86

New member
המצור בהחלט מוצדק

אם לא היה את המצור המצב היה הרבה יותר גרוע.

עזה זה לא מדינה. כל עוד הם ממשיכים לשלוח טילים נגד ישראל, ישראל יכולה, ובצדק, לסגור להם את הים.

זה כמו שתשאל:

למה אנחנו שמים מוצבים בצה"ל? ניתן חופש לפלסטינים להכנס ולצאת חופשי וככה הם לא יכעסו עלינו וכולם יחיו באחווה.

עכשיו תגיד לי, איך בדיוק ישראל תפתח את המצור כשכל מה שמעניין את העם העזתי (שבחר לטענתו בבחירות דמוקרטיות באירגון טרור כממשלה) הוא להתחמש כנגד ישראל עד כדי יכולת להלחם נגדה ולמרר את חייה תוך כדי פגיעה מכוונת ורישעית על תושבים וילדים חפים מפשע?

זה כמו שנגיד להם "בואו חברים שלי תאספו טילים נגדי, יש בשפע, למה אתם לא מביאים עוד?..נו הנה אני עוצם עיניים, תביאו עוד משעמם לי אני רוצה שתירו עלינו"

החמאס זה אירגון שמצהיר בכל הזדמנות שהוא "מתנגד לכיבוש הישראלי" ומטרתו היא לשחרר את אדמת פלסטין מהיהודים.
רק שהחמאס גרוע בהיסטוריה, ושוכח שהעם הפלסטיני שהומצא לפני איזה 100-150 שנה הגיע הרבה אחרי שהאדמה הקטנה הזו (בין שלל האדמות הערביות שמוצעות לפלסטינים) הובטחה ליהודים בתנ"ך שכולם אוהבים לקרוא.

העם הפלסטיני והעולם הערבי חייב לצאת כנגד מנהיגי הרשע שלא בוחלים בזכות הבסיסית של האדם לחיות, וכשייצגו אותם מנהיגים אוהבי אדם וחיים, התמונה תוכל להיות אחרת.

ביהדות אנו קוראים לתקופה כזו, בה כולנו נחייה בשלווה ולא נדע עוד מלחמה, תקופת ימות המשיח.

נפלת כפרי בשל לספין שה"פלשטינים" מנסים לפורפר

לעולם....

"תגיד":
עד להיכן מגיעה טיפשותך???

יש לך בעיה מסוימת עם כיוון הזמן

בינתיים ביקום שלנו עד שתתקבל החלטה אחרת,
קודם באה הסיבה - אחר כך התוצאה.

זה כמו שאני אגיד שבן לאדן הפיל את התאומים
כי ארצות הברית חיסלה אותו.

סוהי

New member
אם הטיפשות היתה מחלה אתה היית מורדם ומונשם

אולי נתחיל בזשאלה - למה הטילה ישראל פיקוח (מצור) על נמל עזה וכניסת סחורות לרצועה? - תשובה - בגלל הברחות הנשק והאמל"ח ההתקפיים שמבריחים אירוגוני הטרור לשם............ואתה,ידידי החכמולוג....איזו מדינה היתה מסכימה לאפשר הברחת נשק לאירגוני טרור שמטרתם המוצהרת היא השמדתה?.........ומי מכריח את החמאס לקנות תוצרת "כחול-לבן"?..........ישראל מאפשר העברת כל אספקת מזון מצד כל גוף לגיטימי דרך המעברים ואף מעבירה לידי הרשות הפלסטינית את כל הכספים שהיא גובה עבורה.

אבל אתה,כמו שמאלן רחב מצח מצוי חייב להצדיק את הטרוריסטים ולספק הסבר ואמפטיה לכנופיות האלה.

למעלה