הנקה משותפת - הדגמה בתמונות

רחל 271

New member
הנקה משותפת - הדגמה בתמונות

הכנתי מצגת קצרה מאוד- איך אני מרימה את שניהם ומסדרת על הכרית לבד להנקה משותפת- מקווה שזה יוכל לעזור - אשמח לענות על שאלות!!! בהצלחה לכולן רחל (ייתכן והקובץ "יסרב" לרדת בדרך הרגילה- במידה ועושה בעיות יש ללחוץ מקש ימני על שם הקובץ ולבחור ב- "save target as ") מצגת

הצלחתי לראות כשבחרתי save target as-

תודה רבה !! מעולה לראות הדגמה ממשית בעיניים ולא רק לקרוא איך עושים את זה... מהמצגת שלך נראה שכרית הנקה זה די חובה - אם רוצים שהם ישכבו בצורה יציבה לצידך ובגובה נוח להרמה.. אני צודקת? ואגב- האם כרית ההנקה היא כרית רגילה או לתאומים?

רחל|תודה על מצגת מדהימה../images/Emo106.gif../images/Emo47.gif

מעירה שלכל אחת מתאים מה שנוח לה. בגלל מבנה הספה בבית של רחל, לא נוח לה להגביה את הרגליים על שרפרף. אני ממליצה בכל זאת להגביה את הרגליים כשמניקים שניים. לגבי הכרית - לרחל נוח עם כרית הנקה. יש הרבה בנות שאוהבות במקום ערימת כריות. העקרונות שרחל מדגימה הם הבסיס. יש כמה וריאציות וכל אחת יכולה לבחור במה שנוח לה. שוב תודה לרחל המדהימה ולקטנטנים המדהימים שלה - בתמונות חזית הם עוד הרבה יותר מתוקים.

רחל 271

New member
../images/Emo45.gif

נועה הוצאת לי את המילים מהפה! ככה לי נוח. אני לא חושבת שכרית היא חובה- ולקח לי המן זמן למצוא את המיקום שנוח לי. סביר להניח שכשהילדים יגדלו- הכרית\מיקום\תנוחה הספציפית הזאת לא תהיה טובה- נתמודד אז. הכרית היא גודל רגיל של מילגה כשקנינו את הספה ליפני 5 שנים רצינו משהו שאפשר לשקוע בו
לא תיארתי לעצמי שאניק עליו תאומים
! ולכן ניסיתי המון קומבינציות של הרמת הרגליים- עד שמצאתי גובה נוח לי.

דורית51

New member
היי ניקה... את יכולה לשלוח לי גם את המצגת?

אני גם לא מצליחה לפתוח... שלחתי לך במסר את כתובת המייל שלי... תודה מראש...

ניקה

New member
שלחתי, אבל

כמו במקרה של אדווה המיל חזר כי הקובץ גדול מדי

רחל 271

New member
אני אשלח

מי שרוצה- שתשלח לי את הכתובת- אני שולחת כקובץ PDF יעבור למי שיש GMAIL / מייל גדול מספיק הקובץ הוא 8 מגה

למעלה