"הנצח האחרון"

webrain

New member
"הנצח האחרון"

ועכשיו ... נגמר ה"נצח" כי... ככה החלטנו כן, כי בעצם... שנינו הבנו? אז מי נשארת עבורי, עוד פנים זרות שרק חצי מוכרות... ואולי כבר שכחתי? טוב נו, בכל זאת הנה אתה (כמו תמיד) בכל התמונות שנינו מחיוכים מול פלאשי מצלמות ו"זוהר" בעיניים של "זוג" מאוהב הממ... היינו? מול כל ה"חומות" ששברנו יחד ואותם הטיולים שעשינו יחד מסיבות הזויות כאלה... או אחרות? אז אהבתי אותך? ... כן כנראה אהבת אותי? ... אני די בטוח בזה אבל לא באמת ידענו... לאהוב זה את זה

princhipeta

New member
../images/Emo27.gif

כ"כ הרבה סימני שאלה וחוסר וודאות. הרבה כנראה ואולי ושאלות לא פתורות, וכשזה נגמר אפילו עוד יותר קשה לענות ולסגור מעגל.. מקווה שזה מתבהר- ומאוד אהבתי את השם של השיר.

מאוד מזדהה עם התחושה והתהיות..

זה נראה כאילו כל ה"3 הנקודות" האלה זה המקומות שצריך להשלים.. הדברים שלא יודעים למה הם קרו כמו שה םקרו :) ואין מאיפה.. הזכיר לי קצת את Never Ever של All Saints: "A few questions that I need to know how you could ever hurt me so I need to know what I've done wrong and how long it's been going on Was it that I never paid enough attention? Or did I not give enough affection? Not only will your answers keep me sane but I'll know never to make the same mistake again You can tell me to my face or even on the phone You can write it in a letter, either way, I have to know Did I never treat you right? Did I always start the fight? Either way, I'm going out of my mind all the answers to my questions I have to find"

למעלה