המתקין מודיע

המתקין

New member
המתקין מודיע../images/Emo124.gif../images/Emo48.gif

שלאחר אין סוף ראיונות פגישות בחינות ומה לא יש סוף סוף זכות להוציא רשיון עבודה בתחום (מיזוג אויר+קירור) היום הגיעה התעודה בדואר היום אני חוגגגגגגג אה....אני גם חייב לציין שההופעה של אושיק לוי היתה פיצוץ

צופי2

New member
../images/Emo124.gifקולוק לו לו../images/Emo49.gif../images/Emo50.gif

ואפרופו אושיק לוי, שמעתי שהיה שם זוג מקסים שכולם חשבו שהם ... ד"א גם בן זוגך להופעה חושב שהיה משהו משהו!!!

המתקין

New member
מה זאת אומרת צופי....

חשבו.... תשאלי את בעלך איזה קריצה הוא קיבל מאושיק.....מסכן הסמיק כולו

safta rivka

New member
מזל טוב

כל הכבוד עשית את זה מזל טוב אמא ואבא אגב ,דיסק של אושיק לוי חדש שנקרא "אושיק לוי וחברים" בדרך.

../images/Emo45.gifמזל טוב

נחשוב עליך בקיץ כשנמות מחום
מחכים להזמנה לראות את המנגל החדש שלכם והכי חשוב שיהיה בהצלחה

roy14

New member
קולולולו מזל טוב../images/Emo22.gif../images/Emo105.gif

הסבלנות משתלמת, מקווה שלא יצאו לך יותר מדי שערות לבנות, כי זה מה שקורה בד"כ. יאללה תחגגו, תשאירו איזה כבש או שתיים.

המתקין

New member
תודה רוי

לא עדיין לא צמחו אבל מי יודע אולי בעתיד הקרוב:) דרך אגב: moups מה למה איפה ועל מה?

roy14

New member
או זה פרק נפלא../images/Emo6.gif../images/Emo105.gif

ג'ורג' וסוזן וג'רי ואיילין, הלכו לבקר את הבאבל בוי, וג'ורג' שיחק איתו טריויה, הבאבל בוי ידע את כל התשובות, ובשאלה הזאת הוא טעה, ובאבל בוי וג'ורג' התווכחו על מילה מופס, באבל בוי תפס את ג'ורג' וניסה לחנוק אותו, ואיכשהו ג'ורג הזיק לבאבל של בוי, ואויר התחיל לצאת ממנה, ואמבולנס וכל הטררם. אבל הוא עוד חי, בפרק האחרון הוא עלה על הדוכן, כמו גדול. היה לו קול מאוד מעצבן.

המתקין

New member
טעות חמורה רוי../images/Emo3.gif

הבאבל בוי צדק גם בזה, הייתה טעות דפוס בכרטיס אין מופים-יש מורים גם כאן גורג התגלה כאידיוט מושלם וזה מה שאנחנו אוהבים אצלו:)

roy14

New member
סליחה, לא זכרתי מי טעה../images/Emo3.gif../images/Emo105.gif

לא יודעת למה היה נדמה לי שבאבל בוי טעה, אתה בטוח?????????? או שאולי הגיל שלי מתחיל לתת את אותותיו??????? כל התשובות נכונות. No Soup For U

למעלה