המשחקים של פעם, ATARI

alpha80

New member
המשחקים של פעם, ATARI

זה לינק להורדה של חבילת משחקים של אטארי, למי שזוכר - מתקופת הטרום-פלייסטיישן ומשחקי המחשב למיניהם, שיא הטכנולוגיה של שנות ה 80. לא הורדתי, לא בדקתי, ולא אחראי על מה שיש שם, רק ע"פ ההסבר המצורף זה נשמע מדליק ונוסטלגי.....

ט ו ר ה

New member
חביב!

אבל אפשר לשחק רק 10 דקות

alpha80

New member
לא התחייבתי לכלום.....

גם 10 דקות פנויות בזמן העבודה זה משהו...

ט ו ר ה

New member
ודאי....חלילה

אני לא מאשימה! זה היה דווקא חביב....אבל אין כמו אטארי אמיתי
ולא שיש לי פנאי לשחק (ולא באינטרנט)

turrican

New member
ואם כבר מדברים על משחקים ישנים

דיברתם על אטארי הישן והטוב. הרשו לי להמליץ על האתר הנפלא הבא: "עולם הקומודור 64" יש שם משחקים להורדה,מנגינות, תמונות ושפע אינפורמציה. כנסו כנסו..אין לכם מה להפסיד

mode girl

New member
"עגלה עם סוסה.."

טוב, אם זה לא מתקשר ל אי טי אני לא יודעת מה כן. זה מזכיר לי את המחשב הירוק שהיה לי כשהייתי בגן.. אפרופו סרטים ומחשבים ירוקים, אתם זוכרים שהיה פעם סרט על משחק מחשב שקשור למלחמות, ילד אחד שיחק במשחק הזה ופתאום הוא ראה בחדשות שכל מדינה שהוא הפציץ דרך משחק המחשב שלו באמת נפל עליה טיל. לאט לאט הוא הבין שזה לא צרוף מקרים,וממש לא משחק, אך המחשב לא רצה להפסיק את תוכניות ההפגזה הוא אמר שחייבים לנצח בכל מחיר הוא קיבל פקודות והוא יבצע (משהו כזה). ואז באמצעות משחק איקס עיגול הילד הצליח להראות למחשב שלא תמיד מנצחים וככה הופסקה ההפגזה. אין לי שמץ של מושג איך קראו לסרט הזה וראיתי אותו לפני כמה עשורים אני מניחה. אבל הוא היה ממש חמוד.

turrican

New member
למוד גירל

המשחק נקרא " משחקי מלחמה" - War games.והוא סרט נפלא ואחד מסרטי הנעורים שלי. הזכרת לי נשכחות.

alpha80

New member
אפרופו סרטים -

עכשיו ב YES יש את בחזרה לעתיד עם השיר בעל השם הכל כך בנאלי THE POWER OF LOVE של יואי לואיס והחדשות

mode girl

New member
כן היה גם בדיגיטל

היה את בחזרה לעתיד 3 ביום חמישי בדיגיטל ואני חושבת שגם שלשום.

Charles Darwin

New member
מנצל"ש../images/Emo8.gif. יש לי פגישה חשובה, אז

אני בטוח שכולכם מאחלים לי המון המון הצלחה. ויאללה, שיהיה גם
. ריטה קולידג' - we're all alone. למה?
(כובע).

למעלה