"המקשר ליובלו" - ספר מדהים !

מצב
הנושא נעול.

אביתר777

New member

קואופרטיב המקשר הוציא בשנת 1966 ספר על עצמו בכריכה קשה. הספר מרתק ומיוחד ומהווה מסמך יוצא דופן, כולל צילומים ופרטים טכניים רבים על האוטובוסים. מומלץ מאוד ! המחיר ביד שניה נע סביב 120 ש"ח וזה לא יקר בעבור ספר כזה.

יהוושע

New member
איפה אפשר לרכוש? אולי תוכל גם לומר

קואופרטיב המקשר הוציא בשנת 1966 ספר על עצמו בכריכה קשה. הספר מרתק ומיוחד ומהווה מסמך יוצא דופן, כולל צילומים ופרטים טכניים רבים על האוטובוסים. מומלץ מאוד ! המחיר ביד שניה נע סביב 120 ש"ח וזה לא יקר בעבור ספר כזה.
לי איפה אוכל להשיג את ספרו של ברוך קטינקא המתאר את עבודתו ברכבת החיג´זית בשנות מלה"ע 1 ?

אביתר777

New member
תנסה בחנות של איתמר

לי איפה אוכל להשיג את ספרו של ברוך קטינקא המתאר את עבודתו ברכבת החיג´זית בשנות מלה"ע 1 ?
תנסה בחנות של איתמר
במושב צרופה. (איתמר לוי).טל. 04-9541608

krause

New member
יהוושע, יש לי את הספר. אוכל לשלוח

לך לקריאה.שלך לי את הכתובת שלך והשאיל לך את הספר באם אתה מעונין.

krause

New member
אני שונא שגיעות כתיב.יהוושע שלח לי.

אני שונא שגיעות כתיב.יהוושע שלח לי.

יהוושע

New member
רב תודות , קראוס , שלחתי לך כתובתי

רב תודות , קראוס , שלחתי לך כתובתי
במסר אישי .

krause

New member
אביתר, איפה אפשר להשיג את הספר??.

אביתר, איפה אפשר להשיג את הספר??.

אביתר777

New member
אולי אצל איתמר לוי. וגם בגלריה ...

המקשר ליובלו
בגלריה לספרות ברח´ שץ מס´ 8 בירושלים. בקש את משה ותגיד לו שאביתר רייטר שלח אותך. הוא 100% אך קצת יקרן. בוא תתקשר אלי בערב הביתה ל-02-5817977 ואתן לך את מירב הפרטים. יש לך ד"ש חם-חם מאבינו הרוחני לעניני אוטובוסים - הפרופ´ דני גולדשמידט כמובן. הוא לא מבין מה אני כל-כך להוט אחר...שוסונים !

יהוושע

New member
לדני גולדשמיט יש אימייל? ואם כן ,

בגלריה לספרות ברח´ שץ מס´ 8 בירושלים. בקש את משה ותגיד לו שאביתר רייטר שלח אותך. הוא 100% אך קצת יקרן. בוא תתקשר אלי בערב הביתה ל-02-5817977 ואתן לך את מירב הפרטים. יש לך ד"ש חם-חם מאבינו הרוחני לעניני אוטובוסים - הפרופ´ דני גולדשמידט כמובן. הוא לא מבין מה אני כל-כך להוט אחר...שוסונים !
לדני גולדשמיט יש אימייל? ואם כן ,
מהו? תוכל למסור לי אותו?

מצב
הנושא נעול.
למעלה