המסך עולה - שירי מחזות הזמר הגדולים

• פותח הנושא ol123
  • פורסם בתאריך

ol123

New member
המסך עולה - שירי מחזות הזמר הגדולים

היי אתמול קניתי בחנות דיסקים אוסף של שלושה דיסקים בשם "המסך עולה" - מדובר באוסף יפיפיה של מקבץ מחזות הזמר מברודוי. אני מכיר חצי מחזות זמר שמופיעים שם כגון "ברנשים וחתיכות", "אויטה", "כנר על הגג", "יוסף וכותנת הפסים המשגעת", "פאנטום האופרה", "חתולים" וכו'.. אולם, את החצי האחר אני לא כל כך מכיר אשמח אם מישהו יעזור לי ויגיד לי מה התרגום בעברית של המחזות זמר הבאים שמופיעים באוסף והאם הם עלו/יעלו בארץ 1. aspects of love 2. starlight express 3. jesus christ superstar 4. tell me on sunday 5. sunset boulevard 6. les miserables 7. chess 8. la cage aux folles 9. annie get your gun 10. west side story אפשר לענות בשרשור לשאלה, אך אשמח אם תשלחו לי בבקשה את התשובות למייל או למסנג'ר (זה אותו הדבר) - [email protected] תודה רבה!

BroadwayBaby511

New member
חצי תשובה...

3. ישו כוכב עליון 5. שדרות סאנסט 6. עלובי החיים 8. כלוב העליזים (אם אני זוכרת נכון... תרגום גרוע...) 9. אנני אוקלי אשת לפידות 10. סיפור הפרברים עלובי החיים וסיפור הפרברים בטוח עלו בארץ. בנוגע לשאר, יכול להיות. קורה הרבה שהמחזמר עצמו לא עולה, אבל משתמשים בשירים לערבי מחזות זמר וכו', אז הכותרת מתורגמת. נחכה לטל וייס.

Sally Bowles

New member
2. סטארלייט אקספרס

זה מחזמר על רכבות שונות שחלקן מתחרות אחת בשניה. השחקנים נוסעים על רולרסליידס וגלגיליות כל ההצגה. אני פחות זוכרת את העלילה. ראיתי אותו בלונדון בגיל 12. הוא לא עלה בארץ. אם כי היתה בחנוכה 2005 גרסא שמבוססת על המחזמר הזה ("ספיד וגלגלי הקסם"). .

למעלה