המלצת קריאה

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
המלצת קריאה

אנחנו לא נוהגים להמליץ כאן הרבה על קריאה, אך הפעם נחרוג ממנהגנו ונמליץ לכולם לקרוא את המאמר ממוסף "הארץ" מהיום (המקושר למטה). נצחון הרוח

NoyNoy

New member
ואם כבר ממליצים...

אז אני רוצה להמליץ לכולם כולם לקרוא ספר מדהייייייייים שקוראים לו: A Child Called It מאת דייב פלצר (אני לא יודעת איך קוראים לו בעברית). זה בעצם טרילוגיה אבל עדיין לא קראתי את שני הספרים שבאים אחרי הספר הראון. זה באמת באמת ספר מדהים שלדעתי נותן המון כוח. דייב פלצר, הסופר, הוא ילד שאמא שלו התעללה בו בצורה איומה כשהוא היה ילד. בספר הראשון הוא ממש מתאר מה היא עשתה לו, והיא עשתה לו דברים איומים ונוראיים (אני מזהירה אתכם שבספר יש תיאורים שיכולים להיות טריגרים קשים). אבל מצד שני, הוא גם מספר איך הוא, בתור ילד, התמודד עם זה. וזה מה שנותן את הכוח... למרות כל מה שאמא שלו עשתה לו, הוא כל הזמן נלחם על החיים שלו (גם פיזית וגם נפשית). אני רוצה לקרוא את ההמשך, שבהם מסופר על איך הוא מתגבר על מה שאמא שלו עשתה לו, וגם מה קורה בחיים שלו עכשיו שהוא בן אדם מבוגר עם ילדים, ואיך הילדים שלו בעצם לימדו אותו מה זאת אהבה אמיתית בלי אלימות. אני מאוד ממליצה.... זה ספר קשה אבל נותן הרבה כוח לדעתי.

חן1

New member
סהר

קראתי וזה בהחלט היה שווה קריאה. במיוחד היום.. סיפורים כאלה נותנים לי המון כוח. מה שנישאר עכשיו זה לקוות. קראתי וזה עשה לי צמרמורת תודה.. בהחלט היה שווה

למעלה