המלצות

Josephin

New member
המלצות

אז ככה- שני דברים. א) מישהו קרא את "אדונית התבלינים"? ממש אהבתי את צורת הכתיבה ואת התוכן. התיאורים של התבלינים מצאו חן בעיני. ב) מישהו קרא את "נשים קטנות" של לואיזה מיי אלקוט? זה הספר שאני הכי אוהבת מאז שהייתי בת 10 (אני בת 16) ורק לפני שלושה ימים הסתבר לי שהסופרת נולדה בדיוק באותו יום כמוני!!!

scarlet moon

New member
בטח!!!

בטח שקראתי את "נשים קטנות"!!! אחד הספרים היותר טובים, יפים ומרגשים שקראתי. אני חושבת שקראתי את הספר הזה איזה 7 פעמים...

גם אני קראתי את נשים קטנות!!!!!

וגם את ההמשך, גברים קטנים. די אהבתי את הספר אבל לדעתי הוא לא עד כדי כך יפה, היו בו די הרבה קטעים משעממים שלא קרה בהם כלום, אבל בסך הכול ספר נחמד, ואני עדיין עצובה שג´ו ולורי לא היו ביחד, הם היו כל כך מתאימים...... ויש לי שאלה אליכן, את מי מארבעת האחיות הכי אהבתן???? אני את ג´ו כמובן....מתה עליה.... לה לה לה לה

Danial***

New member
ג´ו בלי ספק

ואחריה מרגרט... איימי עצבנה אותי ובת פשוט יותר מדי מושלמת! אי אפשר לאהוב מישהו יותר מדי נחמד ומלאכי, דמות צריכה שיהיו לה חולשות כדי שיזדהו איתה ויאהבו אותה...

Josephin

New member
ממש ברור

שזו ג´ו. ואחריה מג. גם אהבתי את לורי ואת ברוק.

-מתכדרת

New member
הו כן בטח

קראתי את נשים קטנות. את הגרסה המלאה, שהיא איזה 600 עמודים קראתי החופש הגדול של כיתה ו´, ובמשך שלושה ימים לא עשיתי כמעט כלום חוץ מזה.. וג´ו כמובן... איך אפשר אחרת? P&L מתכדרת

ציפי ג

New member
קראתי את אדונית התבלינים

ספר ריחני מאוד. אולי תכתבי את ההמלצה מעט יותר לעומק? אני קראתי אותו דימזמן, כך שהוא לא טרי לי מספיק כדי לספר על שום מה, אבל יש כאן מספיק שישמחו לדעת פרטים.

נעה גל

New member
גם אני קראתי די מזמן את אדונית

התבלינים ומאוד אהבתי... ועכשיו אני נזכרת שלא החזירו לי אותו

למעלה