המלצה לשגרת טיפוח בתקציב נמוך

מתחילה22

New member
המלצה לשגרת טיפוח בתקציב נמוך

היי, חדשה כאן.
בשנתיים האחרונות מודה שלא השקעתי בכלל בטיפוח בגלל בעיות תקציב.
כרגע מעויינת לחזור לזה אבל לא יכולה לקנות סט שלם של חלב+מי פנים, קרם יום ולילה, סרום, פילינג וכו'.
מה הסדר עדיפויות???
יכולה להשקיע קצת בכל חודש. עם מה להתחיל?
אם יש המלצות למוצרים ספציפיים עוד יותר טוב.
(יש לי עור יבש ואני בת 43).
אשמח לכל עזרה.
תודה

טאניה1

New member
הי לך

קודם כל את לא חייבת לקנות לקנות כל הסט , קודם כל ישיה לך סבון טוב לפנים לעור יבש , אני אישית ממליצה על סבון פנים של סבוקלם הוא לעור רגיש אבל מעולה בלי מבצע עולה 70 ש" אבל יש מבצעים פה ושם אני קניתי סבון ו מי פנים במבמע 1 +שני חצי מחיר משהו כזה יש גם יותר זול אבל אני חושבת שכדאי קצת להשקיעה פעם אחת אז לא תצטרכי להשקיעה בחיפושין קרם לחות גם כדאי להשקיעה במשהו קצת יותר יקר וטוב שזה יתאים שלא יגרום לאלרגיה נסי בפארמים קחי דוגמיות . אני לא מדברת על סכומים אוסטרונומיים עד 200 ש" ח לקרם סביר יקר כן אבל טוב ואת תהני מזה לגבי קר ם לילה את יכולה לקנות קרם בלי spf ואז תוכלי לשים גם בלילה אם את מרגישה צורך ואת צריכה לחפש קרם עם אנטי אג'ניגנ כי את אחרי גיל 40 .

שאפולי

New member
ברוכה הבאה

המוצרים שהייתי מתחילה איתם זה קודם כל קרם לחות בגלל הגיל והיובש- כזה שמכיל קרם הגנה
לכי על חברות זולות- קרליין וכאלו, יש להם מוצרים טובים.

ומשהו עדין לנקות איתו את הפנים- כנסי לביוטיקר אפילו סבון פנים נוזלי עדין יעלה לך גג 10 שקלים ויספיק לשנה

בבוקר תמרחי על הפנים את קרם הלחות+הגנה
בערב לשטוף עם הסבון ולמרוח ויטמין E או שמן קוקוס - את שניהם את יכגולה להשיג בחנויות טבע
תאמיני לי לעור שלך זה יותר טוב יותר זול מכל קרם אחר

שבת שלום!
*נא לא להגיב להודעה זאת בשבת קודש*

קרן011013

New member
אם בעיות תקציביות זאת הבעיה.. תמיש יש מלא מבצעים של 1+1..

בניו פארם, בסופרפארם, בשופרסל.. כמעט בכל מקום יש.
אני קונה בסופרפארם את הקרם יום של מורז והקרם לילה של מורז.. יש עליהם 1+1 אז זה יוצא משתלם (בתור אחת שמנסה לחסוך כמה שיותר עקב שכירות\לימודים וכ'ו.. אני מחפשת מבצעים). אני מרוצה מהקרמים האלה.. הם על בסיס צמח הפוליגונום שידוע כטוב לעור, והם תמיד עושים לי תחושה של עור חלק.. וכמובן מכילים קרם הגנה שזה חשוב בכל קרם שאת קונה, לא משנה איזה...

למעלה