המלצה לרופא פריון מאוחדת רחובות

המלצה לרופא פריון מאוחדת רחובות

הי בנות, אשמח לקבל מכן עזרה...
עקב בעיות תפקוד אצל הפרטנר שלי לעניין (דווקא בימים הגורליים "לא עומד לו" מכל מיני סיבות הזויות וטכניות לדבריו...), כבר חודש שלישי שאני מרגישה שאנחנו סביב הביוץ, אבל מפספסים אותו... אני כבר מרגישה היצור הכי לא מושך בעולם. בחיים לא קרה לי דבר כזה.... רוצה לעבור לרופא ול-IVF (לא יודעת אם זה רעיון טוב, אבל אני כבר די מיואשת...). עד עכשיו רופא הפריון שלי היה פרופ' פרידלר שהוא דווקא מאוד בסדר איתי ואדיב (בקומונה הבנות שם ממש לא אוהבות אותו...) ואני רוצה להחליף לרופא קרוב לבית בשל קשיים לוגיסטיים להגיע למרפאה בת"א... יש לכן המלצה על רופא פריון טוב באיזור השפלה? ברחובות ראיתי שיש שם את ד"ר אמיר רבהון שהשם שלו הוא היחד שאיך שהוא מצלצל לי מוכר מהאינטרנט. מישהי מכירה ויכולה לחוות דיעה? המלצה על מישהו אחר? תודה!

במבית5

New member
רק ד"ר שכטר מורי ../images/Emo47.gif

מומלץ בחום רב! הרופא שלי ש"עשה" לי את התאומים. מקבל ברחובות בקופה וגם במרפאתו ברח' מנוחה ונחלה. תקצר היריעה מהשבחים שלי עליו, ואני עוד הייתי מטופלת סקפטית ופסימית עד מאוד. רופא מסור, לבבי, תמיד נחמד ומחייך, משרה רוגע ואופטימיות, קפדן ולא "מחפף", קשוב ומסביר ועוד ועוד... נו, ויש האומרות גם חתיך
רוצי אליו בעיניים עצומות ושיהיה המון בהצלחה
אם תרצי עוד פרטים עליו - אני במסרים...

למעלה