המלצה לסרטי ילדים.

neriya66

New member
המלצה לסרטי ילדים.

שלום לכם... הייתי שמח לקבל המלצה לסרט טוב שמיועד לילדים בגילאי 5.5 ו-7.5. (בדיבוב לעברית כמובן
) שמעתי על "צ'ארלי בממלכת השוקולד". חושבים שילדים בגילאים האלו יוכלו לראות את הסרט? יש אותו בכלל בדיבוב לעברית? אשמח לשמוע המלצות,
נריה

r o i 1 9

New member
בקולנוע או בוידאו/די וי די

סרט ילדים אולטימטיבי זה FINDING NEMO

L L B

New member
מקפיצהצהצה... ../images/Emo105.gif

מצטרפת לשאלה של אחי
- האם יש סרט שרץ ממש בימים אלו לילדים בגיל הנ"ל (5.5, 7.5)? את "נמו" הם ראו כבר 5,781 פעמים...
בשביל ההמחשה, מצרפת תמונה של הילדודס הקטנים (אולי זה ישכנע אתכם להגיב
) תודה לכם
L.L.B

Lady in red2

New member
לא נראה לי שתהיה בעיה עם צ'רלי

ולא חסרים סרטים מעולים של דיסני, הם ראו את כולם? בת הים הקטנה, אלאדין, מלך האריות, שלגיה, היפיפה הנרדמת, במבי, ספר הג'ונגל, מולאן...

L L B

New member
את רוב הסרטים ש

כתבת הם ראו בוידאו וב-D.V.D
הפעם, לכבוד חנוכה אנחנו רוצים לקחת את הזאטוטים לקולנוע...

Stansfield

New member
טוב אני חורשת עם הודעות בקשר

לסרט הזה... אבל עם הקולנוע, אז לכו לנרניה. יש את זה גם עם דיבוב.

Stansfield

New member
כן אבל כאן זה דיי תלוי אם הם ראו את

הקודמים או לא. וזה גם יכול להיות קצת מפחיד לילדים כל כך קטנים. בחו"ל זה אפילו מוגבל מגיל 12 פחחח

Stansfield

New member
לא בארץ

בחו"ל זה מוגבל. הבריטים השמרנים האלה. תשימו להם קצת דם בסרט והם חוטפים התקף לב

L L B

New member
מזל שלא בארץ... ../images/Emo178.gif

בעצם, אני חושבת שאם בארץ היו הגבלות על סרטים עם יותר מדי דם, גופות ואלימות על כל גווניה - הנוער של היום לא היה נראה כך... לא?!

Stansfield

New member
ההפך

לדעתי בגלל שהנוער של היום נראה ככה, ובגלל כל הצרות שיש בארץ, אז אין הגבלות. אין סיבה שיגבילו, אנחנו רגילים למציאות אחרת

L L B

New member
לא יודעת...

חושבת ששינויים מתחילים בקטן. אמממ... לא? אם זה בתוכניות הטלויזיה, אם זה באינטרנט (פרסומות שחורגות מגבול הטעם הטוב נניח), אם זה בסרטי הקולנוע שכל פלצן קטן שיוצא מסרט של ואן-דאם חושב שהוא יכול להיות כמוהו ועוד... לא חוכמה להגיד שאנחנו חיים במציאות אחרת. את זה אנחנו יודעים לצערנו... חוכמה לשנות את המציאות. לילה טוב שיהיה לך,
L.L.B

Stansfield

New member
כן

היו ילדים אפילו יותר קטנים בקהל כשאני ראיתי, וזה עוד היה באנגלית. הם נראו כאילו הם נהנים אבל אני לא יודעת
חח

L L B

New member
סבבה. אחי כנראה ילך לסרט

השבוע. הוא יוכל להגיד לי בוודאות אם הסרט מתאים לגילאים האלו אל לא. (רק מקווה שיש את נרניה עם דיבוב...
) נריה! לך כבר לָסרט!!!

Stansfield

New member
אבל בכל מקרה

צ'ארלי ומפעל השוקולד הכי מומלץ לדעתי כמו שכבר ציינו כאן. סרט מצויין. אם יש את זה עדיין עם דיבוב בקולנוע אז ללא ספק ללכת לזה

למעלה