המלצה לאוכל שיחליף NATURAL BALANCE

DUKEas

New member
המלצה לאוכל שיחליף NATURAL BALANCE

שלום,

אני חדש פה, אימצתי כלב מעורב גדול לפני כמה חודשים והתברר שהוא אלרגי לעוף וכבש.. (ניסיתי ריגל - שני הטעמים ומראדוג..) - כרגע הוא אוכל NATURAL BALANCE צבי ובטטה ואין לו בעיות בקיבה.

רציתי לדעת אם יש לכם המלצות לאוכל אחר ברמה טובה יותר או אותו דבר במחיר יותר זול.. - שק נגמר לנו בשלושה שבועות (13 קילו)

תודה.

2המרפא

New member
ברמה גבוהה ויותר זול אני לא מכיר

אבל תנסה את גרסת הדגים אם הוא רגיש לעוף וכבש. עבד אצלי.
אם אתה רוצה יותר יקר יש הרבה מזונות מאוד איכותיים אבל אני אישית מאוד אוהב את נטורל באלאנס ומאכיל את הקטנה שלי עם זה.

קח בחשבון שהרבה פעמים המזון היקר יותר

הוא עם כמויות האכלה קטנות יותר כי הוא יותר איכותי (וכך שק מחזיק ליותר זמן), כך שלא תמיד לשלם פחות על שק אומר שתחסוך כסף.

עצתי אליך - כשיש בעיות של רגישות למזון (אם הוא מסוגל לאכול מזון רגיל ולא רפואי זו לדעתי רגישות ולא אלרגיה) לא להתחיל לשחק עם זה ולהחליף. תישארו עם מה שעושה לו טוב ומקסימום תתחילו לעשות סקר מחירים למצוא חנות שמוכרת יותר בזול. תמיד יש....
יכולה להמליץ על גג לחיות שאצלם בהשוואת מחירים המחיר בדר"כ יוצא יותר זול. בפט פוינט יש הרבה אנשים שאני מכירה שיש להם 10% הנחה - כדאי לשאול אנשים בסביבך ואולי תוכל לנצל אותם גם.

בהצלחה!

עמית184

New member
מה באשר לריגל סלמון ובטטה? או ריגל לכלבים עם

מערכת עיכול רגישה? יש גם ריגל על בסיס בשר צבי וגם סנסיבל.

זול יותר מנטורל באלאנס, ואני לא בטוח שהרבה פחות טוב (אם בכלל).

DUKEas

New member
לא ניסיתי.. מה עם NUTROSOURCE ?

לפי מה שהבנתי באותה רמה ובחלק מהאתרים יותר טוב ועולה פחות... מישהו התנסה ?

t a l 80

New member
הפורמולות של נוטריסורס

שלא מכילות עוף או כבש לא מיובאות לארץ.

DUKEas

New member
NATURAL BALANCE בטטה וצבי עולה לי 290

ואת הנוטריסורס ראיתי באינטרנט בסביבות ה-250-260

DGHM

New member
עוד מספר ימים..

יחזור המבצע לחברי פורום תפוז בו הנטורל באלנס יעלה לך 260....

עמית184

New member
אם נטורל בלנס צבי ובטטה עושה לו טוב, למה באמת

שלא תנסה את הריגל על בסיס בשר צבי? זה גם מוגדר כמזון לכלבים שסובלים מבעיות עיכול.

שק של 13.5 קילו עולה 250 שקל. לא יודע אם יש גם שק מגדלים חסכוני בטעם הזה (25 קילו ב-330 או 350 שקל).

t a l 80

New member
נטורל בלאנס בטטה ועף

שאלה: יכול להיות שאוכל נטול דגנים לא משביע מספיק את הכלב?
אנחנו לקראת סיום השק הראשון של נטורל בלאנס בטטה ועוף (פורמולה נטולת דגנים) ויש לי הרגשה שהכלב יותר רעב משהוא היה כשהוא אכל אוכל עם דגנים. הוא הולך יותר עם הראש ברצפה בנסיון למצוא פירורים כלשהם ואורב יותר ליד המקרר וליד הפח.
מצד שני באוכל הזה יש כנראה יותר פחממות (בצורת בטטות) מבשר - זה לא אמור לגרום לתחושת שובע אצל הכלב?
האם דגנים תורמים יותר לתחושת שובע מאשר בטטה?

אגב, שים לב שאם אתה מחליף לו מזון חשוב מאוד

מאוד לעשות זאת בהדרגה לפחות במשך שבוע. זה חשוב תמיד אבל פי כמה כשזה כלב שגם כך יש לו בעיות בקיבה.
מערבבים בהתחלה 3/4 מזון ישן + 1/4 חדש ליומיים, אחרי יומיים חצי חצי ואח"כ 3/4 חדש ו- 1/4 ישן ליומיים

DUKEas

New member
אני מעדיף לא להחליף לו אבל אם ההבדל במחירים

בין הריגל לנטורל בלאנס ישאר כמו שהוא אני אנסה את הריגל בשר צבי, משהו ניסה את האוכל של ביו-דוג ?

תודה רבה לכל העונים

שובון1

New member
לגבי ביו דוג

אני ניסיתי, מזה חודש וחצי, הכלבים אוכלים ומרוצים.
בקשתי מהבעלים טלפון של לקוחות ודיברתי איתם לפני כן.
יש שינוי בצואה, בריח מהפה, והם פחות "כבדים"
ממש הופתעתי מהשינויים.

למעלה