המלצה והקדשה....

y a n i v 1 7

New member
המלצה והקדשה....../images/Emo9.gif../images/Emo140.gif

בגלל שאני במצב רוח טוב ואפילו שמח ... ואני שומע עכשיו שיר יפיפה רציתי להמליץ ויותר חשוב להקדיש אותו למישהי בפורום שבאמת עזרה לי ומאוד חשבוה לי ...
שם השיר : LASGO - CRY מילים :
Now I still wonder why did you say goodbye You let me stand here all alone The pain inside my heart, it's tearing me apart Cause now I stand here on my own But now I cry myself to sleep Only you are what I need We can make it if we try I am nowhere without you I don't know what I should do Cause my tears will never dry And I still wonder why I hope that you will see how much you mean to me I don't understand why you have gone The pain inside my heart, it's tearing me apart Cause now I stand here on my own But now I cry myself to sleep Only you are what I need We can make it if we try I am nowhere without you I don't know what I should do Cause my tears will never dry And I still wonder why It's like the flowers and the bees Like the mountains and the trees The love I feel for you baby Like the desert needs the rain It will always feel the same The love I feel for you baby

y a n i v 1 7

New member
כן , שיר שפשוט גורם לאדם להרגיש

צמרמורת נעימה כזאת אם הרגשה נעימה ...בדיוק כמוך !

איזה שיר מקסים....../images/Emo168.gif

אני עכשיו מקשיבה לו
(הכי אהבתי את הבית השני.. טוב גם את השלשי טוב נו, את כל השיר
) חחחח

SweeT ShaHr

New member
שאלה לי אליך... יניב? בעצם כמה..

זה מוקדש לכוכבזוהר? קראת מה שכתבתי לך שם ושלא הגבת עליו? זה בזכותי משו כאן??

סליייייייייחחחחחחחהההההההההה../images/Emo35.gif

עם כל הכבוד שחר, אבל מה את קשורה לכאן
(יש אנשים שמרכלים עליי
תמרי, את יודעת משהו על זה
גם את שותפה למזימה

SweeT ShaHr

New member
כוכבזוהר

איזה מזימה? על מה את מדברת? רציתי לדעת איך הגעתם לכתוב את זה/ מה גרם... קרה משו, לא? אז ספרו. אני במתח... משו באייסי? יאללה תפתחו את הפה. והעיקר שתהנו חמודים! אתם שניכם משו מיוחד... לאב יו! שחר

SweeT ShaHr

New member
כלומר

התכוונתי לשאול אם דיברתם באייסיקיו ואם נפגשתם ומה גרם לך או ליניב לכתוב את זה. מקווה שאני מובנת חמודהה. ולא הבנתי איזה מזימה. אני לא זוממת להרוס מה שביניכם ולא כלום!! מבטיחה לך!

לא התכוונתי להאשים אותך שמשהו...

אני צחקתי (אפילו הוספתי סמיילי) רק רציתי לשאול מה אמרת ליניב
למה התכוונת
(לא רציתי שתחשבי שאני מאשימה אותך במזימה או משהו...) ותודה על המחמאה.....

SweeT ShaHr

New member
זוהר

תעני לי מה הביא אותך או את יניב לפתוח את 2 האשכולות האלו. ומה עומד מאחורי זה ( דיבורים באייסי, פגישה, אנאערף) ואני אפנה אותך לשרשור שאני ויניב התכתבנו. קבלי הרבה מחמאות נשמה!

לא דיברתי איתו באיי סי קיו וגם לא

ניפגשנו.... דיברנו כאן, בפורום. כל ההתכתבויות היו מול עיניי כולם
(צרפי את הקישור, זה מאוד מעניין)

SweeT ShaHr

New member
אה. זה כל כך רומנטי.. אווווווו

אז אין לי אפשרות לתת קישור. מקווה שזה לא מסובך ומטריד. פורום התאומות אולסן. דפדפי כמה דפים אחורה. באחת מ 3 ההודעות שלי. וקחי כל מה שכתוב שם כמחמאה. ובאמת הוא, כמו את מיוחד! אולי תיפגשו??? שאלה יש לי: אם אתם כל כך מוקסמים אחד מהשני איך לא דיברתם באייסיקיו??

אל תמהרי.... אני נותנת לכל דבר את

הזמן המתאים לו.... כשנירצה אז נתכתב שם (הרי זאת העדפה שלנו, לא?)

y a n i v 1 7

New member
תלחצי על הלחצן שרשום בו קהילות

שם ב"חפש" תרשמי "תאומות" ואז יופיע לך רק אופציה אחת .."התאומות אולסון" ... :)

SweeT ShaHr

New member
אה. זה כל כך רומנטי.. אווווווו

אז אין לי אפשרות לתת קישור. מקווה שזה לא מסובך ומטריד. פורום התאומות אולסן. דפדפי כמה דפים אחורה. באחת מ 3 ההודעות שלי. וקחי כל מה שכתוב שם כמחמאה. ובאמת הוא, כמו את מיוחד! אולי תיפגשו??? שאלה יש לי: אם אתם כל כך מוקסמים אחד מהשני איך לא דיברתם באייסיקיו??

y a n i v 1 7

New member
זה מוקדש לכוכבזוהר ...

כי זה בא לי מה-
ולא סיבה אחרת
הינה עוד משהו לכבודה : I may not get to see you as often as I like. I may not get to hold you in my arms all through the night. But deep in my heart I truly know, you're the one that I love, and I can't let you go

למעלה