המכתב

סקאלי

New member
המכתב

"כשתתעוררי לא תיראי אותי אני עובר תקופה קשה שרק תכביד עליך משהו בי קורא לצאת ולחפש מרוב כל השקרים שכחתי מי אני לראות הרבה נופים קסומים שוב לטייל להזרק בלי לפחד ממה שאת תגידי להיפרד,להתאבד, להתמסטל, להשתכר בלי לפחד ממה שתעשי לי עוד ועוד ועוד ועוד ועוד אף פעם אל תפסיק לחלום כשתתעוררי לא תראי אותי אני קוטף עכשיו את הפרחים האסורים משהו בי קורא לצאת ולחפש מרוב כל השקרים שכחתי מי אני לראות הרבה נופים קסומים שוב לטייל להזרק בלי לפחד ממה שאת תגידי להיפרד,להתאבד, להתמסטל, להשתכר בלי לפחד ממה שתעשי לי עוד ועוד ועוד ועוד ועוד אף פעם אל תפסיק לחלום כשתתעוררי לא תראי אותי באמת שמצטער על המכתב" אם לא הבנתם אז השיר הזה הוא של אביב גפן. אני כבר לא יכולה לצאת מהתסבוכת הזאת, וגם רציתי להגיד לכם שתיזכרו שאני אוהבת אותכם

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
אורלי

אנא פני מיידית לקבל עזרה. הצ´ט או הפורום נועדו כדי לגייס עזרה ולא תמיד הם מספיקים כשלעצמם. אם את נמצאת במצב שמסכן את חייך, אנא גשי מייד לחדר מיון, אולי ליצור קשר מחדש עם בית החולים שבו היית מאושפזת.

סקאלי

New member
לסהר

אני חושבת לעשות לעצמי משהו, אבל רק חושבת(בינתיים) לא אמרתי שאני יעשה משהו... ונראה לכם, אחרי כל הזמן שהשקתי, כדאי לצאת מהבית חולים הזה, אז נראה לכם שאני יחזור? לא!!! (אולי בגלגול הבא) אני רוצה עזרה אבל אני מרגישה שאם אחרי שנתיים של עזרה אינטנסיבית לא יכלו לעזור לי, אז למה עכשיו? אני חסרת כל תקווה.....

למעלה