המירוץ למליון
12-02

retard boi

New member
../images/Emo58.gif

פרק טוב , חבל לי על פט וקייט , זה היה ברור שהן לא הולכות להגיע רחוק ושהן שאננות מידי בשביל המירוץ הזה אבל לפחות הן תפקדו טוב ביחד בניגוד לרון וכריס שפחות או יותר רבו כל המירוץ. רון נופל לכל סטריוטיפ של אבא טרחן ,שתלטן ומנותק. אם לא הייתי יודע טוב יותר זה היה נראה כאילו אני רואה קומדיית מצבים ולא סדרת ריאליטי עם אנשים אמיתיים , "bugers "???!!! , מי לעזעזל משתמש במילה הזאת עדיין?.שכריס מסננת אותו די טוב (הרבה יותר ממני אם אבא שלי היה מתנהג ככה), חבל לי עליה - היא עושה עבודה טובה והוא סתם הורס לה הכל. אם בפרק הראשון חשבתי שהבלונדיות הן סתם לא מזיקות עכשיו אני ממש שונא אותן , הן מתחרות הרבה יותר חזקות משנתתי להן קרדיט אבל הגישה הכללית שלהן והיחס שלהן לצוותים האחרים הוא פשוט מחפיר. הן מגעילות אותי ולמרות שאני דווקא חושב שהן צוות חזק אני מאוד מאוד מקווה שהן יעופו בקרוב.

../images/Emo58.gif

פרק ממוצע... כמו הראשון... לא יותר מידי מיוחד... גם אין כרגע יותר מידי פייבוריטים בולטים.. גם המשימות דביליות מידי!! כאב לי מאוד מאוד לראות את רולנד מתסכל ככה את הבת שלו.. זה ממש מזעזע הוא כ"כ אנטי להכל והיא כ"כ נחושה לעשות ולהצליח ולהאמין שהיא תצליח וזה והוא רק מנסה להוריד לה את הביטחון ועוד אומר לה שהוא מאוכזב ממנה? מי אתה חושב שאתה?! אם לי הייתה הזדמנות ללכת למירוץ הזה בחיים לא הייתי הולך עם מישהו שאני רוצה לעבוד על הקשר שלי איתו.. הייתי הולך רק עם אנשים שאני באמת מסתדר איתם ואוהב אותם ושאני יודע שהקשר ביננו הדדי! בקשר להדחה היא הייתה דיי מתבקשת.. מקווה להמשך יותר מוצלח...

willo

New member
../images/Emo58.gif

אין הרבה מה לכתוב. הנכד מעצבן, גם מר מיאגי. חבל לי על קאגני ולייסי. וזהו.

Sole Survivor

New member
היעדתם ש...

יש קבוצה של המרוץ למליון בפייס בוק? (יש קישור אליה מהאתר של המרוץ בסיביאס...)

maya567

New member
אני משחקת במשחק שלהם בפייסבוק

ב- World Traveler IQ יש טריוויה אחת שמוקדשת לחלוטין למירוץ. כל שלב הולך לפי עונה במירוץ וזה ממש נחמד להזכר

Sole Survivor

New member
יש שם ספוילרים

או שהשאלות הולכות לפי עונות ואפשר להכנס רק לעונות שראית? אפשר קישור?

maya567

New member
לינק...

ובעיקרון אין ספוילרים לעונה הזאת. השאלות הולכות לפי עונות, אבל אני כבר לא ממש זוכרת כי שיחקתי בזה רק פעם אחת.

בזה הרגע החרמתי את הפייסבוק הזה!!!

רק עצבים! עד עכשיו לא הבנתי למה הוא טוב ומה הקטע שלווו כמו מקושרים רק יותר מסובך ופחות מעניין (ולא אמרתי שמקושרים זה מעניין!) קיצר- בזבוז זמן מוחלט!!!

maya567

New member
../images/Emo58.gif

גם אני ביליתי את רוב הפרקים בחרדה/צחוק ממיסטר מיאגי. הוא דמות משעשעת, אבל קצת נוראי לחשוב שהוא באמת אבא שלה... והיא באמת שומעת אותו אומר את כל הדברים הרעים האלה בכלל, ועוד את הדברים הרעים האלה עליה... רחמנות. חוץ מזה, אני אוהבת לראות מקומות שהייתי בהם. אמנם כשהייתי באמסטרדם בליי-אובר לפני חודשיים בקושי ראיתי משהו בעיניים מרוב שהייתי עיפה, אבל אני זוכרת טוב מאד את הרכבת המעצבנת לעיר (אצלנו ברכבת הורידו מישהו כי הוא לא שילם כרטיס.. חשבתי שזה יקרה גם פה לאחים עזריה), וגם את האיזור של התחנה המרכזית שלהם. גם אהבתי שבסיור שעשינו הדגישו את הדברים האלה (אופניים והעלאת רהיטים) כדברים שמאפיינים את אמסטרדם. כשחושבים על זה. מעניין מתי זה צולם... למישהו יש מושג?

Woogyman

New member
../images/Emo58.gif../images/Emo110.gif

אם בפרק הקודם חשבתי שהליהוקים העונה לא היו משהו, הפרק הזה הוכיח לי סופית שטעיתי. רוב האנשים שנעלמו בפרק הקודם התבלטו הפרק, וקיבלנו מכולם אישיות ואופי נחמדים. חיבבתי במיוחד את וויקסן שהיא אמנם גותית אבל יש לה אופי חמוד ומצחיק. האחיות עם המבטא הספרדי גם כן קיבלו קצת זמן מסך הפעם והראו אישיות נחמדה, וכנ"ל לגבי האבא המעצבן שאולי האישית שלו לא נחמדה אבל בהחלט כיפית לצפיה. ואולי זה רק אני, אבל ממש צחקתי בקול רם לראות כמה מהאנשים עפים לבוץ במשימה. זה היה ממש מצחיק. עם זאת, את הסבא המתפשט ממש לא הייתי צריך לראות.

leedsutd

New member
TAR 1202

מאוד נהנתי מהפרק, המחסום היה הזוי ומצחיק והסבא בתחתונים היה השיא. הצוות הגותי מוצא חן בעיניי (בטח יעופו עכשיו). וגם אני חשבתי בתחילה שהליהוק היה גרוע אבל אולי חסרון של צוות גברי יעזור למירוץ פתוח יותר. ואף מילה על האיש האיום שמטריף את הבת שלו....................

nir s 23

New member
../images/Emo58.gifתכלס זה מה שאני לא אוהב כל כך במירוץ

למיליון לעומת הישרדות למשל ששם כל אחד יכול לזכות.... כבר מהצגת הזוגות בפרק הראשון זה ברור ונהיר לכולם שהסבא והנכד,מיסטר מיאגי והבת שלו, זוג הלסביות המבוגרות וזוג האחיות לא יהיו אלה שיזכו במירוץ או אפילו יגיעו לשלושת האחרונים... לא ככה?

retard boi

New member
לא בהכרח../images/Emo58.gif

נכון , הקאסטינג במירוץ הזה (בניגוד אגב למירוץ למליון אסיה) הוא מאוד לא שוויוני ושקוף. אבל מידי פעם יש צוותים שמפתיעים , לא נראה לי שמשהו, כול ההפקה באמת חשב שלין וקרלין, מירנה ושרלה , אוזי ודני או מרידית' וגרטשן יגיעו כל כך רחוק. ולעודד צוותים כאלה זה כל הכיף. ואגב בנוג להערה שלך... *** ספויילר אמיתי *** מיסטר מיאגי והבת שלו , הסבא והנכד ואחת מצוותי הבחורות מגיעים לחמישיה האחרונה.

nir s 23

New member
../images/Emo58.gif לא התאפקתי וקראתי את

הספוילר שלך ו......
פאקינג לא יאומן!!! שיהיה להם בהצלחה!!! אני בעד האח והאחות השחרחרים.

למעלה