המועמדים הדמוקרטים המובילים

שירלי2ב

New member
המועמדים הדמוקרטים המובילים

פינת פולטיקה אמרקיאית: המועמדים המובילים של המפלגה הדמוקרטית מטריד אותי דבר אחד בכל המרוץ לנשיאות של 2008. רק עכשיו נגמרו בחירות אמצע הקדנציה של 2006. יש הרבה דברים חשובים על השולחן שיש לטפל בהם דחוף. מלבד הצהרתו של האוורד דין, יו``ר המפלגה הדמוקרטית בדבר הצורך להמשיך לעבוד על ``מעשים ולא דיבורים`` בכדי לקבל את התמיכה של 2008, הדברים באמת נורא נורא חשובים לעסוק בהם. הנשיא בוש משחק באש. במזרח התיכון , אבל גם בארצו שלו. זה הנשיא הכי מסוכן שראיתי אי פעם בחיי. (אגב, אין שום דבר בעולם שהנשיא בוש יכול לעשות בכדי לגרום לי לא לשנוא אותו... הוא יכול להיות נחמד או רע.. בין אם הוא יהיה כזה או אחר .. כבר מאוחר מדי.. אני אשנא אותו לנצח... הוא משחק באש וזו התוצאה. בוש בעיני הוא מקרה אבוד) המלחמה בעירק והפתרון שלה צריך לבוא בתוך השנתיים הקרובות. בגלל אחריות לאומית , ולא בגלל בחירות. בוש העלה את כל הקיצונים לשלטון, כולל החמאס - שרוצים להשמיד את מדינת ישראל. בכל מקרה, בוא ניתן קצת טיפ לתקשורת על בחירות 2008 לנשיאות, שמייד עם תום בחירות אמצע הקדנציה של 2006 החלו, ואני מקווה שלא יהוו הפרעה לעבודה החשובה שהקונגרס צריך לעשות בכל התסבוכת הזאת שהנוכל המטורף מהבית הלבן |סגדש| הכניס את כל המזרח התיכון. CNN ביצע סקר לבחירות 2008 לנשיאות, מיד לאחר בחירות אמצע הקדנציה - שנותן אינדיקציה ראשונית לגבי המועמדים המובילים לבחירות 2008: 1) במקום הראשון עם 33% - הילארי קלינטון. 2) מיד אחריה עם הפרש של חצי, מגיעים : ברק אובמה עם 15% וג`ון אדוארדס עם 14%. כולם מתלהבים מהילרי ``כאישה`` ומ``אובמה`` כשחור. מעין תג ייחודי שכזה. ומה יש לג`ון אדוארדס? ובכן המותג שלו, לעומת ``אישה`` ו``שחור`` הוא למעשה ``מועמד קונצנזוס`` (הסקר של CNN של אובמה ואדוארדס במקום השני מצביע על כך שיש ``צמאה למועמד קונצנזוס`` שאדוארדס כנראה תופס את הפינה הזאת). כלומר, אחרי כ``כ הרבה שנים של סאגת קלינטון-בוש. דרמה בלתי פוסקת של יריבות משפחתית שכזאת ועל רקע זה שאמריקה בנויה על קבוצות אטניות רבות - היתרון של ג`ון אדוארדס (לפי הסקרים כעת מקום שני יחד עם ברק אובמה) - הוא שהוא יכול להכנס לוואקום הזה ולהפוך להיות ``לא קלינטון ולא אובמה``. על קלינטון ואובמה שמעתי הרבה מן התקשורת. על ג`ון אדוארדס קצת פחות. לכן החלטתי להרחיב קצת את ``מותג ג`ון אדוארדס`` עבורכם: 1) מועמד מהדרום 2) ``מועמד קונצנזוס`` - ``לא אנטי בוש - ולא מועמד אתני`` 3) סיפור אישי נוגע ללב. הבת שלו נפתרה ואשתו היתה חולת סרטן שד (הופיע אצל אופרה ווינפרי, אני כבר לא זוכרת את הסיפור במדויק, בהזדמנות אביא אותו אליכם). 4) היה מועמד לסגן נשיא אצל ג`ון קרי בבחירות 2004. ג`ון קרי היה מועמד לנשיאות 2004 ו``מנפגעי בוש``. שזה ``רמז בלתי ישיר`` על ידי ג`ון אדוארדס - אבל קרי נחשב כ``נפגע בוש`` ולא אדוארדס. - מלבד זאת ג`ון קרי היחיד שקורא ``לנסיגה מיידית`` מעירק ``עד יולי 2007``- והיה בין הראשונים בקונגרס שיצא נגד המלחמה וכל המשמעות של זה. (הייתי רוצה את קרי , אבל הוא נדמה לי לפי סקר CNN עם שאר המועמדים , לפחות כרגע, 7%, שזה חצי מאובמה וג`ון אדוארדס, במקום השני שהוא גם רחוק מאוד מהילרי קלינטון - מי יודע אם יהיה לחץ ציבורי פתאום לנסיגה אולי הוא הקהל יזכר בו?? כרגע לא נראה באופק) (אדוארדס גם יכול לקבל את כל ``המצביעים הנפגעים מבוש`` של בשם קרי, ועדיין לא לייצג את ``המחלוקת`` בנושא, כיוון שהוא היה מועמד לסגן נשיא ולא לנשיא עצמו) 5) תומך נלהב של ישראל!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 6) רוצה לסיים את המלחמה. תמך בהצבעה של המלחמה, כי טוען ש``הוטעה`` - כפי שידוע הנשיא הציג ראיות על ``נשק להשמדה המונית`` - מה שהתברר כלא נכון, ולכן זה לא נחשב כהצבעה בתמיכה במלחמה, כי העובדות האמיתיות לא היו לאדוארדס על השולחן בזמן שהיה צריך לקבל החלטה (ראה קישור למאמר שלו בנושא). 7) לוקח אחריות על ``הטעות של המלחמה``. כלומר, בניגוד למדיניות של בוש של STATE OF DENIAL. מעין חיים של אשליה ``הכל בסדר , התקשורת אשמה``... ג`ון אדוארדס מכה על חטא (ראה קישור למאמר של ג`ון אדוארדס) לא אתעסק יותר בפינה שלי, לפחות להרבה זמן בנושא של בחירות 2008. ואני מקווה שגם המועמדים לנשיאות , מאיזה מפלגה שלא יהיו יתעסקו בנושא. תתחילו להזיז את התחת. הבחירות לאמצע הקדנציה נגמרה. אמריקה היא מנהיגת העולם. אנחנו במזרח התיכון רוצים יציבות. תעזרו לנו בבקשה! תפסיקו כבר עם הפסטיבל של 2008! יש דברים יותר חשובים כרגע. קישור למאמר של ג`ון אדוארדס על עירק:

למעלה