הם לא דחו את התכנית

FrooTeLa

New member
הם לא דחו את התכנית

הם שיקרו לי, כמובן. המקרה שלי לא מספיק טוב כנראה, לא קשה, לא אלים. הוא סתם. אני סתם מנפחת. אחרי שאפילו עניתי לה על השאלות, שהיו מאוד בוטות כמו: (טריגר) היתה חדירה מלאה או רק עם היד? (לא..) התנגדת בכוח ממש? (לא..) את מרגישה אשמה? ... ושום טלפון, שום כלום. רק שהתכנית בנושא נדחתה. ובידיוק יומיים אח"כ, התכנית התקיימה ורייאנו מישהי שעברה תקיפה מינית ע"י אבא שלה, כתבתם את זה פה אפילו. מגיע לה בעצם, היה לה קשה, המקרה שלה הרבה יותר גרוע, הרבה יותר אלים וטראומתי. אני זה סתם, לא חשוב. לא קיים. לא מעניין.

צלוזן

New member
זה לא בסדר. אבל...

אני באמת חושב שזה לא בסדר שהם לא הסבירו את עצמם, אבל ממה שאני יודע ככה פועלים עיתונאים-הם מחפשים את מה שה-כ-י יזעזע וישפיע על הצופים... כנראה שככה פועלת העיתונות...

צלוזן

New member
ואני כן חושב שכל מקרה חשוב!

אותי זה מעניין, ואל תשכחי שפה יש מי שמקשיב לך!

FrooTeLa

כנראה שהמיקרה שבסופו של דבר שודר נראה להם יותר מזעזע ועם יותר רייטינג וזה מה שהם חיפשו! המיקרה שלך ואת עדיין חשובים מאוד ומעניינים מאוד! אל תחשבי אחרת!!!ואל תשכחי שכל מי שעברה תקיפה המקרה שלה גרוע,אנחנו לא נמדדות לפי כמה קשה זה היה כי זה היה קשה לכולנו! את לא סתאם!!!

טלוויזיה.

סתם רודפי רייטניג-כסף,אל תתני לזה להשפיע עליך. זעזוע=רייטניג=פרסומות=כסף. קושי לא נמדד לפי העיינים המבוהלות של הקהל. זה לא אומר שאת לא חשובה וסתם!

ליאת 6

New member
אולי תחפשי דרך אחרת לפרסם

את מה שעבר עלייך? עיתונות מקומית? רדיו מקומי? הרצאות בבתי ספר? ככה תוכלי לפרוק ולשחרר.. מאד מבינה את התחושה שלך. זה הסיכון שבנסיון לצאת החוצה ולספר התגובות לפעמים לא רגישות או אפילו קשות וצריך עור של פיל....

..../images/Emo41.gif

לא חושבת שהמקרה שלך "לא מספיק טוב" או שאת "סתם מנפחת".. את לא סתם ובטח שאת חשובה. אל תתני לטלוויזיה או למראיינת להוריד לך את הבטחון העצמי שלך. ואם את רוצה שזה יפורסם, תתחילי אולי לכתוב על זה ספר או שירים-אם זה מעניין אותך.

הרבה זמן לא כתבתי

אני לא יודעת אם קישרתן בעבר או לא. אבל השבוע לראשונה השתחררתי מהרגשת האשמה. זומנתי לדיון בכנסת של הועדה למעמד האישה בנושא אונס בשירותי מועדונים. אספתי את שארית כוחותיי והגעתי לכנסת. הפעם מוכנה מראש לכל התקפה שלא תהיה, חזקה מתמיד, הולכת לומר להם את האמת שלי. פעם ראשונה דברי נשמעו, עוררו עניין, העירו את הציבור מהשאננות שלו. לאחר הדיון פנו אליי עיתונאים ללא סוף, סירבתי לכולם. אם יש מקום שאת לא צריכה ללכת אליו זה התקשורת, אני אישית נפגעתי מהם, אין להם שום התחשבות בך כקורבן, הם סה"כ מחפשים את הכותרת היומית, אני אומנם סיפקתי להם אותה בדבריי אך סרבתי להיות כלי משחק בשבלהם. נורא חשוב להוציא את זה החוצה, אני לא יכולה לתאר את הרגשת השחרור מנטל הכעסים שהיה בי בחצי שנה האחרונה. חשוב לדבר ולהשמיע קול, אך לא בהכרח דרך אמצעי התקשורת שנוטה בד"כ לעוות את הנאמר.

למעלה