הלילה 8 משחקים .

nnbaa

New member
הלילה 8 משחקים .

כבר התחילו :
אינדי - מילוווקי
טורנטו אוקלהמה - שידור ב 5 לייב
ניו יורק - וושינגטון
מיאמי - יוסטון - של מי הרצף נצ' ישבר הלילה ?!
ב 03:00
בולס - אורלנדו
ניו אורלינס - שארלוט
ב05:00
פורטלנד - קליבלנד
ב05:30
לייקרס - פיניקס שידור ב 5 לייב .

TheReturn23

New member
משחק ראשון למיאמי נגד קבוצה רצינית העונה

קליבלנד במשחק לא קל נגד פורטלנדהלייקרס חייבים לנצח הלילה אם לא זה כבר מביך

billc

New member
היא ניצחה את טורנטו שנחשבת לחזקה העונה

אבל אתה כמובן תנסה להפחית כמה שיותר ממיאמי בלי לברון

nnbaa

New member
קליבלנד פותחת עם 8 -8 מהשדה. לאב 3מ3 ו 8 נק' מהירות .

TheReturn23

New member
טורונטו?

על פי מה אתה קובע את החוזק שלה?לפי עונה שעברה הם הפסידו לנטס סיבוב ראשוןהעונה ניצחו את אורלנדו אוקסי ואטלנטה, אורלנדו זה היה בחוץ וואוו

nnbaa

New member
טורונטו היא קבוצה טובה אבל בהחלט לא מהחזקות של הליגה

הם הפסידו לנטס שנה שעברה רק בגלל חוסר ניסיון החמישייה שלהם אולי שיחקו 10 משחקים פלייאוף בקריירה כולם ביחד .
&nbsp
* למרות שהם שקליבלנד פתחו עם 10 מ 11 מהשדה ההתקפה שלהם לא משחקת טוב .
נותנים ורז'או לשחק פוסט ו 4 שחקנים מאחורי קו השלוש מבלי לעשות תנועה .

OrEl74

Well-known member
מנהל
פתיחת עונה מרשימה של יוסטון

הארדן עם מספרי לברון בחמשת המשחקים הראשונים מאוד מפתיע אותי לטובה ואם הוא ימשיך ככה, הרוקטס הולכים לעשות הרבה מאוד רעש העונה.
&nbsp
&nbsp

Executioner

New member
אני לא בטוח איך להגדיר את החמשיייה שלהם אבל אני אשתמש במילה

קלאסית
&nbsp
יש סנטר שומר עם נוכחות, PF שלוקח את הריבאונדים שלו, אריזה הוא SF שקולע מהשלוש ועושה הגנה. הארדן הוא SG שיכול להוביל כדור, לחדור, לקלוע מבחוץ וגם בברלי וגם כנען, מובילים כדור עם קליעה מבחוץ ויכולת לחדור. לזה אפשר להוסיף ספסל שגם הוא מאוזן יחסית והתוצאה היא קבוצה מאוזנת, חזקה, עם גו טו גאי, עם עוגן הגנתי יש להם גם כוח התקפי וגם כוח הגנתי. סך הכל יוסטון של השנה על הנייר בנוייה מצויין.

לא הייתי מגדיר ממש את בברלי כחודר שקולע מבחוץ,

יותר כבולדוג הגנתי מהטובים בליגה שהוא גם שחקן התקפי די מוגבל שקולע זריקות חופשיות באופן סביר.
&nbsp
אבל אני מסכים איתך שעל הנייר הם בנויים מעולה ובנתיים זה נראה כאילו זה מתחבר אבל שנה שעברה (ובמקרה של הווארד כבר שנים) היה רושם שהארדן והווארד הם פרימדונות שקצת מרחיקים מהם את שאר הקבוצה ככה שזה עלול להתפוצץ. בנתיים זה עוד לא קרה וזה היה בעיקר רושם מבחוץ.

Ori L88

New member
באמת מרשימים

ראיתי מחצית אחת שלהם נגד בוסטון(שנגמר המשחק באמת אחרי המחצית הזאת).
הארדן מצויין , אני לא מחסידיו הגדולים. אבל הוא שולט בקצב המשחק יודע להשתמש בגוף שלו ויודע איפה אריזה דוייט והרכז שלהם(שכחת את שמו) אוהבים את הכדור ומה הנקודות החמות שלהם. טרנס ג'ונס אחלה שחקן מתאים ממש לשחק ליד הווארד. הם בנויים בצורה טובה ,ויש שם הרבה חברה שיודעים לשחק הגנה(בברלי , אריזה , דוייט) שיוכלו לחפות על הארדן שהוא חולם.
דוייט עדיין אחד מהסנטרים הכי טובים בנ.ב.א , הוא כבר לא השחקן שהיה ב2009 באורלונדו אבל הוא עדיין שחקן מצויין.
אני לא יכול להגיד בפה מלא שהם יותר טובים מגולדן סטייט או מדאלאס , אבל הם בהחלט אמורים להתמודד על המקום השלישי במערב איתן.
ובפליאוף? תלוי איך הארדן ישחקן הם מאוד תלויים בו התקפית הוא היוצר והמוח בהתקפה שלהם , אם יהיה לו פליאוף עלוב כמו שנה שעברה הם יעפו על טיל בסיבוב הראשון. אם הוא ישחק כמו שהוא יודע יכולים בכיף לעבור סיבוב וגם לעשות בעיות לקליפרס\ספרס.

איליה13

New member
גם בשנה שעברה טרנס ג'ונס היה מעולה ליד דוויט.......... אלא ש

אז הסתיימה העונה הסדירה, הגיע בחור בשם למרקוס, עשה בית ספר לכל מי שניצב מולו, ועונה עם ציפיות בשמיים ירדה לטימיון
האמת - אני מתחיל טיפה לאבד מהרספקט הרב, אשר רחשתי לקווין מקהייל

Ori L88

New member
אמת

אבל אם תזתכור אז להמרקוס התפרע 2 משחקים ואז נרגע בסה"כ.
הבעיה העיקרית הייתה הארדן שהיה ממש מחריד.

המצ'אפ אולדרידג'-ג'ונס היה סופר קריטי

אולדרידג' פשוט דרס אותו לגמריי עם משחק הגב שלו וקלע מעליו בחופשיות (ישר פער של איזה 2-3 אינצ'ים ביניהם בכיף). שני משחקים הבלייזרס לקחו בזכות המצ'אפ הזה כשלמרקוס תופר 40+ נקודות פעמיים.
&nbsp
את הרספקט הרב למקהייל אני לא מבין. כאילו ברור שהוא מבין יותר כדורסל ממני וממך אבל ביחס לשאר המאמנים הייתי אומר שהוא איפשהו באמצע ואפילו פחות. ההתאמה שלו הגיעה מאוחר מידי כשרק החל במשחק השלישי קו קדמי של הווארד-אשיק התחיל לקבל דקות כשאולדרידג'-לופז שיחקו בצד השני. כמובן שגם זה יצר בעיות, הריווח שהרוקטס נהנו ממנו לאורך כל העונה פשוט לא היה שם כשבברלי-אשיק-הווארד חולקים את המגרש וכשלין נכנס במקום בברלי אז לילארד חגג כאילו אין מחר. יש מקום לציין שאולדרידג' לא התפוצץ יותר עד סוף הסדרה וארבעת המשחקים הבאים הלכו 2-2 וגם זה רק בזכות שלשה פסיכית של לילארד.
&nbsp

OrEl74

Well-known member
מנהל
בוזר חזר לימים של אין הגנה

בבולס הוא לפחות היה נראה קצת מתאמץ. עכשיו הוא פשוט עומד ומסתכל איך שמים לו לייאפים על הראש

Executioner

New member
אני ראיתי את קליבלנד לפרקים במשחקים האחרונים

קשה למצוא זמן לראות NBA עם כל המבחנים.
&nbsp
יש לי חיבה גדולה לבלאט ומול שיקאגו מצאתי את עצמי מריע ללברון בהארכה אבל כל פעם שאני רואה את קליבלנד אני לא רואה תנועה, אני רואה את קיירי מחזיק בכדור מוסר ללברון, שמנסה למסור ללאב אבל מוסר בחזרה לקיירי שהולך לבד או לברון הולך לבד.
&nbsp
באופן אישי אני לא רואה איזשהו משהו חדש ומרענן במשחק של קליבלנד.

Executioner

New member
אולי הגיע הזמן לפטר את הצוות הרפואי של התאנדר?

כל משחק שעובר הם פחות שחקן...

Anfield

New member
פרי ג'ונס נפצע, טלפייר הורחק טכנית שנייה

לאוקלהומה היו 2 דקות לסיום, 6 שחקני סגל, 3 מהם עם 5 עבירות.
מה לעזאזל קורה פה?

משהו מוזר מאוד עובר על לברון, אולי הוא פשוט נהיה גרוע

או שהוא באיזה סוג של שביתה איטלקית או שיש איזו פציעה שאנחנו לא יודעים עליה (כנראה הגב), יכול להיות עוד כל מיני דברים, מה שאני יודע שהוא פשוט משחק חרא, גם בהגנה גם בהתקפה, לא נראה מעוניין בכלל במשחק ולא בחברי הקבוצה שלו, משהו הזוי.
&nbsp
ד"א, גם לא ממש אהבתי את הניהול משחק של בלאט, סתם לדוגמא הוא לקח לפחות פעם אחת פסק זמן מאוחר מידי, גם לפי מה שהבנתי ב-2 הפעמים (לפני סיום המשחק) שהייתה על הפרקט חמישיה של שחקנים ללא אף אחד מ"הביג 3" הם לא קלעו אפילו נקודה, משהו שם לא עובד, מקווה שיתנו לבלאט לפחות עד האול סטאר בשביל לראות מה הוא עושה שם.

למעלה