הלילה שעבר

• פותח הנושא עא
  • פורסם בתאריך

עא

New member
הלילה שעבר

אתמול עבר עלי אחד הלילות הקשים ביותר שידעתי. רק סבלתי וכאבתי. לפתע היה נדמה לי שאף אחד בעצם לא מבין אותי ואני מוקף קירות וחומות. זו שאיתי יצאה לסיבוב בשביל להתחמק מלדון בנושאכאוב ואני נותרתי עם המילים בפנים והרגשתי שאין טעם לחיים. הקנאה מעוורת עיני אנשים ואני שרוצה להעניק לעולם רק חום ואהבה לא מובן מספיק טוב לסובבים. לא נורא בסוף העניין נגמר ואנחנו הרי זוג מאושר. בבוקר הסברתי לה שזה המצב ואני לא אשתנה והיא נאלצה להבין שזו האמת ואמרה טוב בוא נפסיק זה לא באמת משנה. בסך הכל היא אשה טובה ואוהבת רקשלפעמים היא קצת יותר מדי דואגת.

לך ......

לפעמיים עוברים עלינו רגעים קשים,,, רגעים של כאב ועצב... רגעים לא מובנים ,,, רגעים של מחשבות של למה ומדוע ואיך... אבל לפעמיים כשמדברים על מה שמציק... כשמדברים על מה שכואב... זה מוריד את האבן מהלב.... כולנו סה"כ בני אדם... עם רגשות .... אך בלבבות כולנו יש הבנה.... ואני שמחה לראות שהיא הבינה אותך.... שתמיד תחוש רק טוב. שתמיד ילכו איתך האהבה האושר והשמחה... שלך.......חוקרת

tairon

New member
אהבה

מכילה בתוכה גם מרכיב של דאגה..שאוהבים אז גם דואגים לזה שאוהבים ...אם היא היתה אדישה בטוח שזה היה חורה לך לא פחות...מאחל לך ולה לילות קלים יותר... ויותר ויותר מתברר שתקשורת זה דבר חשוב בכל קשר... אפילו שיהיה כאוב... אנחנו לא נמצאים בקשר רק למען הטוב לפעמים יש גם רע.. בטוב וברע יחד זו חבילה אחת

למעלה