הלוואי והיה לי עכשיו עוד בית.

הלוואי והיה לי עכשיו עוד בית.

הלואי והייתי יכולה ללכת לגור עם אבא שלי. זה לא משפחה שם עבורי, זה רק מקום מגורים. כל אחד חי לעצמו את חייו שלו והקשר זה רק קשר טכני ויבש. מגורים ביחד מחוסר ברירה. אבל עכשיו זה נשמע לי כאופציה מושלמת... רק חבל שהוא גר חצי שעה מכאן ואני לא רוצה לעבור בי"ס. אולי אני יוכל לגור אצלו ולנסוע כל בוקר??? האמת שרוב הסיכויים שזה בכלל לא רלוונטי - הרי אנחנו בכלל לא בקשר. הוא לא חייב לקבל אותי אם ארצה לעבור אליו. לדעתי הוא ירצה להעביר אותי לפנימיה. כאילו אכפת לו אם אני קיימת או לא. אני רק חלק מהעבר שלו ולא יותר מזה. מעניין אותי איך הוא היה מגיב אם הייתי הולכת אליו ואומרת לו שאני רוצה לעבור לגור איתו. (עד גיל 18 שיגיע הצבא. ואוף, זה פאקינג רחוק). אווווווווווווווווווווווווווףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף אני רוצה לעבור למקום אחר רחוק רחוק מפהההה. ברגעים כאלו למשל אני מצטערת שאין לי אבא לברוח אליו... בא לי להרוג מישהו מרוב עצבים. (את עצמי למשל זה יהיה רעיון מצוין)

מבחינתי, אם הייתי יכולה

עכשיו הייתי בדרך
בסוף אני עוד אגשים את האיום הזה ואופיע בפתח ביתכם עם חיוך ותיק עם בגדים לכמה שבועות, חודשים... :) אווף זה היה יום מסריח היום!!!!! שונאת את המורה שלי להסטוריה! הלוואי שתמליט כבר ותצא לחופשת לידה!!!

cutygirl

New member
את יכולה לבוא אליי!!../images/Emo24.gif

באמת מתוקה..מה קרה שאת כל כך רוצה לברוח מהבית?

oehhe

New member
היי ילודנת חמודונת

התור ארוך ואני בראשו אני הוא זה שימשוך בחוטי המריונטה אם תחליט לפוש כמעה ממכורתה. oehhe

monoboy

New member
חח... אהבתי..

"רק דגים מתים שוחים עם הזרם".. מה אני יגיד.. את גדולה.. אניוויי... גם אליי את מוזמנת הבית של אבא בד"כ ריק.. בית נחמד דווקא.. אבל הוא ממש רחוק לך.. מקווה שהכל ישתפר לך! אורן.

במקום לעודד היו שכתבו שטויות../images/Emo142.gif

מריונטה......מקווה בשבילך כל מה שביקשת קחי עידוד והלוואי שתצליחי כמו שביקשת

פנינית../images/Emo45.gif

אהבתי מה שכתוב על המצב הכלכלי חמוד.....אל תסתכלו בקנקן אלה באישתו חיחיחיחיייייייי אהבתי באלוהים........חמוד אני בקושי חודש כאן........
ועוד משהו דשמתי האיי סי קיו שלך כי לי אין הרבה מחוברים אם לא תסכימי אז תגידי לי אני ימחק

monoboy

New member
מה הקשר חרמנים יא מפגר?!?

רמזתי משהו שמעיד על חרמנות? זה שהבית של אבא ריק זאת עובדה..! שאני רוצה שקט מהחיים אני הולך לישון שם גם אם הוא שם זה לא ממש מפריע.. החרמן זה אתה שלוקח כל דבר במחשבה כחולה.. יום טוב לכווולם. אורן.

למעלה