הכל על המהפכה בפורומי הגאווה

עודד א

New member
הכל על המהפכה בפורומי הגאווה../images/Emo34.gif

אז היה טיזר ועכשיו ניגשים למנה העיקרית: החל מיום שלישי, ה- 21/10/03 יהיו מספר שינויים תוכניים באשכול הגאווה של תפוז. 1. פורום גאווה יהפך לפורום "גאווה וזוגיות" - המטרה היא להגדיל את טווח הנושאים המדוברים בפורום וכמובן להיות בית נאמן יותר למחפשי הזוגיות, לאלה שנמצאים במערכת זוגית וכן- גם לפרודים מבינינו. כמו כן, נדון ובהרחבה בנושאי נישואים חד מיניים, אימוץ וכו. נדאג לתבל את הדיונים באירוחים מקצועיים בתחום ובשלל רעיונות שיסייעו לכולנו לנהל מערכות זוגיות פוריות יותר. כל זאת בנוסף לפעילות השוטפת של הפורום שאנחנו מכירים היום. הפינות, העדכונים, האירוחים, הנושאים - כל מה שמוכר וטוב. פורום דגל
כבר אמרנו? ראוי לציין שכמי שעודד את המהלך, אני רואה בו הרבה יותר מסתם שינוי קוסמטי. נושא הזוגיות והמשפחה מעסיק את כולנו ומהווה חלק נכבד ממחשבותינו ודיונינו. אני רואה בגאווה ובזוגיות כשני גורמים ההולכים יחדיו וכל הפרדה ביניהם היא מלאכותית ומיותרת. 2. השינוי השני הוא בפורום "סקס וזוגיות גאה". אם אמרנו שהזוגיות מגיעה לפה, מה שנשאר הוא ללכת עד הסוף. הפורום ישנה פניו ויהפך לפורום "סקס גאה ו-BDSM" ועל כך תבוא הודעה נפרדת. אני מקווה שתהנו ותפיקו עניין מהשינויים.
לכולנו.

עודד א

New member
ובאותה הזדמנות-עדכוני גאווה../images/Emo34.gif

אז רגע לפני שאנחנו מחליפים שם ומתרחבים, הגיע הזמן לסכם ולעדכן: 1. ברוב שיאה לסדאם חוסיין ואסאד, זכה כוכב שנופל באהדתכם בסקר הפורום. פורום גאווה זועק לעוד חדשות מבית היוצר של כוכב סוקניק חיימוביץ' אילון יבין שנופל. 2. בימים הקרובים יתעדכנו הגלריות והמאמרים ויתווספו אליהם חומרים מפורום "סקס וזוגיות גאה". למי שלא קרא, אני ממליץ לעיין במאמרים המעניינים מאוד של הפורום ולשטוף את העיניים בגלריות המתחדשות. 3. "נערת השער" החדשה שלנו היא לא אחר מאיתיוש (aka liroy26). הוא נראה טוב, הוא מנהל מוכשר והוא עכשיו מפאר את השער. אם הוא יחליט להביא גם שלום עולמי, היי- רק הרווחנו
4. תמונת השער החדשה שייכת לצלם המוכשר איתן טל. עד כאן להפעם. טודולו

Falcor28

New member
../images/Emo66.gif המורה, יש לי שאלה...

מה קורה עם ההודעות הישנות של סקס וזוגיות? האם ישמר הארכיון של הפורום?

ההודעות לא ימחקו

ההנהלה מתחלפת וגם השם של הפורום. כל השאר ישאר אותו הדבר.

../images/Emo9.gif

אכן, קיבלתי בהפתעה ובשמחה את תוצאות הסקר בו נתתם לי את אהדתכם
הייתי בטוח שזה מיצה את עצמו, אבל עודד עודד אותי להמשיך, ובסופו של דבר החליט שאתם תענו בעצמכם. אני מרגיש ביומיים האחרונים מאז ההודעה הדרמטית על סגירת הפורום השכן מעט עצבות מהחברים כאן. אז כחלק מהמהפכה בגאווה, אני מבטיח לכם שהפורום הזה יהווה מקום מקסים לכולנו, מקום שיהיה לכולנו כיף להיכנס אליו. אתם תקבלו את החדשות החמות ביותר, את הסקופים המפתיעים ביותר ואת ה סיפורים העסיסיים ביותר מעולם הגאווה. ביחד נעודד שיח מעניין בין כולנו, ואני מבטיח לספק כמה שיותר נושאים מעניינים במסגרת החדשות. הפורום הזה יהיה הפורום המוביל ברשת! גבירותיי ורבותיי! בקרוב! "ח ד ש ו ת ה ג א ו ו ה"- המהדורה החדשה

יש לי שאלה פרובוקטיבית משהו

ה"מהפכה" בפורומי הגאווה נראית לי קצת כן כמו שינויים קוסמטיים, או טכניים אם תרצו. שינוי שם פה, מתן דגש שם. בסה"כ רוב הכותבים הפעילים בפורום הזה הינם גם כותבים פעילים בפורום השכן (או שאני טועה?). אל תבינו אותי לא נכון - המהפכה נחוצה ככל הנראה, וכולי תקווה שהיא תביא איתה רוחות רעננות ועניין חדש לשני הפורומים. אבל תחומי הדיון של כמה מהפורומים באשכול תמיד היו מעורפלים. זהות מינית/גאווה צעירה/בנים בלבד למשל. לכל אחד מהם האופי שלו וזה כמובן טבעי ומובן, אבל אולי יש צורך לחדד את ההגדרות בכלל באשכול במסגרת אותה "מהפכה"? אני לא יודע מה המניעים למהפכה, ואם זו מהפכת בזק או תוכנית חומש. מטרת ההודעה היא לא להעביר ביקורת, למחות או לדרוש שינוי אלא לפתוח דיון.

יעל נור

New member
לא פרובוקטיבי.

היי, תהינו לגבי אותן שאלות.... העניין הוא שלדעתנו המהפכה תפיג חלק מהבלבול. הסקס יקבל את כבודו הראוי, והזוגיות תכנס למקום שבו היא במילא מתבקשת... נכון שחלק מהכותבים במיל אכתבו בשני המקומות, אבל לדעתנו זה יוסיף מיקוד וכיוון ויאפשר ליותר אנשים שלא מצאו את עצמם במתכונת הקודמת. יעל
|על קצה המזלג ועל סף עילפון|

למעלה