הי עינת, פונה לעזרה...

didi10

New member
הי עינת, פונה לעזרה...../images/Emo101.gif../images/Emo24.gif

הי עינת, מה שלומך ? מאה שנים שלא ראיתיך.
חדשות טובות מכיווני, סיימתי שנה 7, תודה לאל,לקוסמוס ולכל החבר´ה...
ועכשיו ברצינות, עינתי אני פונה אלייך בדחיפות בשם חברתי, (אני יודעת שאת לא נוהגת לענות בשם אחרים, אך היא אינה בעלת מחשב, או גישה לגלישה, דבר שני, היא אינה במצב ככ´ המאפשר לה- היא לאחר לידה, ושלישית- במיון עם הבת) ואתמול בלילה היא ובעלה ביקשו שאפנה אליך לשאול לגבי שם הילדה, ולכן אנא עזרתך הבובה נולדה ב- 20-8-2002 שם פרטי: 1,5,3,1 משפ´: 8,6,4,1,1 מה דעתך על השם? היש אור אותו את יכולה לשפוך? בברכת יום מקסים וכתום
שפע ו
וכמובן

עינת

New member
דידי ../images/Emo24.gif

איפה היית? ככה נעלמים? מקווה שהכל בסדר אצלך ויותר מכך. לגבי שאלתך את יכולה לאמר לחברתך שהשם פשוט נפלא עבור הילדה וכמובן מזל טוב.

didi10

New member
עינתי ../images/Emo24.gif

אתמול הייתי במבחנים כל היום, 8 שעות מבחנים מכל הסוגים (מכוני איבחון) בקשר לעבודה, ס י ו ט , אין מילה אחרת
. זו היתה הפעם הראשונה שלי, בדכ´ לא שולחים את סוג המקצוע שלי לבחינות שכאלה, אבל נו, מה אני יכולה לעשות? זהו, נגמר החופש, תודה לאל, הילד שלי חזר לגן. והאמת גם, שתקופה המחשב שלי קרס, ואז לקח זמן עד שקנינו חדש, ואחכ´ סתם הייתי מחוסרת מוטיבציה, עד שנסתיימה שנה 7 שלי... טוב לשמוע שהשם של חברתי כה נפלא, אלו באמת חדשות טובות בתקופה שכזו. אני אמסור לה בשמחה רבה. ולך יקירתי שהבאת עמך חדשות כה נפלאות תודות שלוחות

didi10

New member
עינתי, שאלה.

מה יש לך לומר על דירה בבנין 11 דירה 4 ? לגבי דיירים, דרך חיים?

עינת

New member
דידי יקירה

בדירה מ"ס 4 יש סדר,חסכון ודבקות במטרה,הויבראציה היא של קריירה וכסף. נראה גם כי יש משיכה למותרות ויהיה טוב להזהר משטלתנות וכבוד עצמי מופרז. שנה טובה לך יקירה

למעלה