היתכן?

היתכן?

מלא זמן לא כתבתי פה.. אני בכל מקרה בריאה. אני חושבת. אני בתקופה הכי טובה בחיים שלי, אף פעם לא היה לי כ"כ טוב. אבל בשבוע האחרון היו לי כמה טרגרים. אני מרגישה שהשד של האנורקסיה עדיין נמצאת בתוכי. מוזר לי פתאום לחשוב על התקופה הזאת שוב. אני תופסת את עצמי חושבת על מה לאכול היום או מהססת אם בכלל לאכול. אני מתה מפחד. אני מעדיפה למות מאשר לחזור לחרא הזה שוב אני מתעייפת רק מלחשוב על זה.. כמה שהייתי עייפה בתקופה הזאת זה מעייף רצח.

אל דופא

New member
טוב שאת "עם היד על הדופק"

טוב שאת מודעת לסכנה הטמונה בחזרה לאנורקסיה ופוחדת לשוב ל"תקופה ההיא". השד של האנורקסיה עדיין נמצא בתוכך, אבל את מנוסה וחזקה מספיק בשביל להסתכל לו עמוק בעיניים ולהגיד לו שאת אינך רוצה לחזור לעבר הנורא ההוא. נכון, היו לך כמה טריגרים בשבוע האחרון. נכון, תפסת את עצמך חושבת על מה לאכול ומהססת אם לאכול. אבל- המודעות והחוזק קיימים בך ובעזרתם את תתגברי ותתעלי גם מעל לתקופה הזאת.

כל הכבוד!!!!!

אני כל כך גאה בך ושמחה בשבילך שיצאת מהתסבוכת הזאת.. שאת חזקה מספיק בשביל לשים הכל מאחורייך ולהתחיל סוף סוף לחיות! הלוואי עלי טיפה מכוחותייך... אני חושבת שעצם העובדה שאת מסוגלת להגיד "רגע זה לא בסדר עם אני רוצה לא לאכול" אומר שאת בריאה ומודעת לעצמך ולמחלה שהתגברת עלייה.. את חזקה ויכולה לנצח.. השד של האנורקסיה יישאר בתוכך תמיד אבל את כבר יודעת איך לרסן אותו ולא תתני לו לפרוץ שוב החוצה.. בהצלחה בחייך החדשים חמודה!!! שלך לכל מה שתצטרכי מנור

כל הכבוד....

זה טוב שאת ממש לא רוצה לחזור לאיפה שהיית... השד הזה של האנורקסיה, תמיד יהיה שם , השאלה כמה מקום הוא יתפוס. כל הכבוד על זה שהצלחת לצאת מהמעגל הזה, תרגישי טוב!

CRAZYIT

New member
יופי!!!!!

על שני דברים, שאת בתקופה הטובה שלך, מקווה שתמיד תהיי לך תקופה כזו... תמשיכי להיות עם היד על הדופק... ולפקווח עיניים לזכור מה היה ולמה לא כדאי לחזור לשם. זה רק יעשה לך יותר ויותר טוב!!!!!
!

למעלה