הימור טופ 10 אחרי החזרות:

(ספונטני ומהיר מה שמרגיש לי כרגע):

מקום 1: צרפת. מהאזנה ראשונה ידעתי. אני יכול להאזין לשיר הזה כל היום.

מקום 2: קפריסין. אחלה הופעה. הדיווה היחידה השנה.

מקום 3: איסלנד. נהדרים. אחלה שיר ואחלה הופעה.

מקום 4: איטליה. הסולן סקסי בטירוף. אפקטיבי מאוד. שיר חלש אבל העיבוד מעולה(בעיקר הבס).

מקום 5: בולגריה. ויקטוריה ויתרה על חבר דימיוני אבל מגיע לה טופ 5 כי גם גרואינג עפ זה שיר יפה. וגם ההופעה נראית מעניינת.

מקום 6: הולנד. מפתיע. שורשי. משמח, כריזמתי, צבעוני. מגיע לו טופ 10

מקום 7: שוויץ. לא אוהב בכלל את השיר. ההופעה דיזסטר. אבל מהמר שבזכות הגימיקים והפלצט ישתחל לטופ 10.

מקום 8: אוקראינה. שונא את השיר. אבל קטיה מהפנטת ועוברת מסך מעולה עם הירוק עז הזה.

מקום 9: ליטא. קליט ומעולה ויזואלית.

מקום 10: יוון. מקום 2 שלי. חולה על השיר הזה. חורש עליו בלופ. ההופעה בעייתית. היא מחושבת, לא זורמת, יפה מהממת אך סגורה, לא הולכת עד הסוף. מגיע לה טופ 10 ומקווה שתעבור טוב.(אם היא לא עולה לגמר אני מת.).

עדכון הימור לאחר חצאי הגמר:
ובכן, ראשית עליי לומר שאני מאוד מרוצה מכל מי שעלה לגמר גם בסמי 1 וגם בסמי 2. כל שירי הפח והופעות הזבלה לא עלו. וכך לדעתי מדובר באירוויזיון הטוב ביותר מאז 1979. כן כן. יש כאן אוסף שירים והופעות מעולות רבות עד מאוד. רק שיר אחד הורס הכל, גרמניה. כמה שאני מתעב אותו שאיפשרתאר. כמו כן, מאווווווד הופתעתי משוויץ. מאוד. אני חושש שינצח. וזאת כי מאווווווווווווד מאוכזב מברברה. מאוד. היא לוחצת מידי. מגזימה. השיר וההופעה הפכו להיות אגרסיביים. ותנועות הגוף והבעות הפנים גם. אני מאוד חושש לה. אה וגם האאוטפיט וודפאק??אני מאוד מקווה שהיא מתכוונת ללבוש משהו אחר בגמר. מאוווווד מקווה. אהבתי מאוד את סן מרינו להפתעתי הרבה. לא סובל את סנהיט אבל הייתה אחלה הופעה של כייף על הבמה. אי לכך אני מהמר ש:
מקום 1 שוויץ
מקום 2 סן מרינו
מקום 3 קפריסין
מקום 4 איסלנד או ישראל
מקום 5 ליטא
מקום 6 מלטה
מקום 7 אזארבייג'אן
מקום 8 סרביה
מקום 9 מולדובה
מקום 10 צרפת
שימו לב שמלבד הזוכה שמתי אחכ את כל המרימות
אבל אין לי ספק שיהיו הרבה הפתעות

עדכון הימור טופ 10:
ובכן, כמו שאפשר לראות, בדודהשלי מרגרט שוב פרצה לי לכרטיס. מרגרט יזבל חכי חכי!
ברברה מדהימה והיא כמובן תנצח. להלן הימור מתוקן:
מקום 1 צרפת
מקום 2 קפריסין
מקום 3 שוויץ
מקום 4 סן מרינו
מקום 5 איסלנד
מקום 6 ישראל
מקום 7 סרביה
מקום 8 מלטה
מקום 9 ליטא
מקום 10 איטליה

הימור סופי ואחרון לפני הגמר:
מקום 1 שוויץ
מקום 2 אוקראינה
מקום 3 אלבניה
מקום 4 בלגיה
מקום 5 איסלנד
מקום 6 ישראל
מקום 7 קפריסין
מקום 8 בולגריה
מקום 9 ליטא
מקום 10 מלטה
מקום 11 צרפת

זהו. זוכת אירוויזיון 2021 היא הוא הם היא סשה ז'אן בפטיסט.

הימור אחרון רבע שעה לפני תחילת הגמר:
צרפת!!!
חייבת לנצח. חייבת. מהאזנה ראשונה אני איתה. וואלה זה שיר נפלא שהאזנתי לו עשרות מאות רבות מי סופר כמה פעמים. שיר קליט מיידית, מלודיה פשוטה שמזכירה לי מלודיות של נורית הירש, וגם מזכירה לי מאוד את השיר הזוכה של אן מרי דוד. ביצוע מופלא של ברברה שכתבה והלחינה בעצמה ולאחר מכן יחד עם עיגיט פיתחו ועיבדו ויצרו שיר נפלא שזורח מעל כל שאר השירים השנה. זה השיר המנצח השנה חד משמעית. וואלה!

הימור לאחר ההופעות, לפני התוצאות:
זה של מלטה או שוויץ.
נראה לי שברברה מקום 14............ התרגשה מידי. היא בטח תקבל ניקוד גבוה מהשופטים, ותיפול בקהל. הלוואי ואני טועה.
בין מלטה לשוויץ אני כמובן מעדיף את שוויץ הוא היה מעולה. ולכן, מלטה תנצח.

ורק על איטליה לא חשבתי.......................מוזר..לא ראיתי אותם זוכים למרות ההייפ וטבלאות ההימורים. לא היו אופציה מבחינתי. אני מופתע.. הייתי מעדיף את שוויץ. ואת צרפת כמובן שכמו שחשבתי קיבלה ניקוד לא מספיק גבוה מהקהל. מוזר לי שמכל סן רמו עם עשרות הבלדות היפות דווקא אלו זכו באיר.. מה קשור איטליה ורוק... לא יודע לא מסתדר לי... לא שאין רוק איטלקי אבל מאיטליה צריך לנצח שיר מלודי עם עיבוד כינורות... כמו פיי עמורה. זיזי טוטי טריפו זה שיר בינוני ללא מלודיה שמה שעושה אותו זו ההגשה.. האאוטפיט הסקסאפיל, הגלאם רוק ביסקסואלי , הבס, הריפ, אבל המלודיה שלד? אין כזו. בניגוד לרוק הללויה למשל פינלנד 2006. הייתה מלודיה ברורה. פה לא. זה הבס והעיבוד והריפ. ואני לא אוהב שירים ללא מלודיה שנשענים על עיבוד טוב. אני לא אוהב שירים ללא מלודיית שלד ברורה נקודה. אז אני מחבב את מנסקין וגם את השיר. אבל בטח שלא ראויים לנצחון על שני שירים יפיפיים עם מלודיות יצירתיות כמו של צרפת ושוויץ. יאללה סי יו עין רומא. לילה טוב

נערך לאחרונה ב:

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
לא ראיתי וגם לא התעניינתי השנה בשירים. לא מכיר את השיר של עדן אלנה ובטח שלא את האחרים... אבל נראה שיש כאן הרבה פוליטיקה...
ישראל סיימה זה עתה את "מבצע החומות" ושמה הטוב בקרב העולם הועכר. ולאחר שבאיטליה היו כל כך הרבה טרגדיות בשל הקורונה, מאד יתכן שהם זכו לקבל "זריקת עידוד" שאינה קשורה לאיכות המוסיקה והשיר... כדאי שתזכור, שרינה מור זכתה בתואר "מיס תבל" לאחר המבצע הזוהר של אנטבה. וכן. רינה באמת הייתה יפהפייה ברמות, אבל נראה שגם המצב הפוליטי שיחק לידיה.
רק אציין, שכשרינה (אז מסינגר) הייתה תלמידה בכיתה ט' ואני הייתי אז ב-י"ב, הבנים של כיתתנו, שהסתכלו בכל הפסקה על ה"אליפיות" טענו ש"יש לה סיכוי". אף אחד לא ממש העז להמר איזה סוג של סיכוי, אבל הנה עובדה: היא הפכה להיות מיס תבל 5 שנים לאחר מכן...

נערך לאחרונה ב:
לא ראיתי וגם לא התעניינתי השנה בשירים. לא מכיר את השיר של עדן אלנה ובטח שלא את האחרים... אבל נראה שיש כאן הרבה פוליטיקה...
ישראל סיימה זה עתה את "מבצע החומות" ושמה הטוב בקרב העולם הועכר. ולאחר שבאיטליה היו כל כך הרבה טרגדיות בשל הקורונה, מאד יתכן שהם זכו לקבל "זריקת עידוד" שאינה קשורה לאיכות המוסיקה והשיר... כדאי שתזכור, שרינה מור זכתה בתואר "מיס תבל" לאחר המבצע הזוהר של אנטבה. וכן. רינה באמת הייתה יפהפייה ברמות, אבל נראה שגם המצב הפוליטי שיחק לידיה.
רק אציין, שכשרינה (אז מסינגר) הייתה תלמידה בכיתה ט' ואני הייתי אז ב-י"ב, הבנים של כיתתנו, שהסתכלו בכל הפסקה על ה"אליפיות" טענו ש"יש לה סיכוי". אף אחד לא ממש העז להמר איזה סוג של סיכוי, אבל הנה עובדה: היא הפכה להיות מיס תבל 5 שנים לאחר מכן...
ברור איטליה ניצחה רק בזכות השקרונה ורינה מור ניצחה רק בזכות המבצע. מיס תימן בכלל הייתה אמורה לנצח. מזכיר לי נשכחות.. כשהבת של גיסתי ורדית מלכישוע הייתה הראשונה שזכתה בתואר מיס יוניברס פתח-תקווה. זה היה בדיוק יומיים אחרי מבצע סודי וחשוב והיינו בטוחים שבדודה שלי מרגרט מדימונה תנצח ודי לחכימע ברמיזע, ולבסוף ורדית מלכישוע ניצחה. מאז היא השתתפה עוד 40 פעמים ברצף במיפ"ת וזכתה במגוון תארים כמו נערת המים, אהובת הקהל, מיס קרית אריה ומיס כפר גנים. אה וגם אהובת הקהל שלא נכנס למתנ"ס. פעמיים. לפני שנתיים היא החליטה לפרוש ממיפ"ת והבריזה מהתחרות בדיוק כשססיל וז'אןפייר מהמתנ"ס רצו להעניק לה פרס על מפעל חיים. (ססיל לקחה את זה מאוד קשה). ומאז לא נראו עקבותיה. אני מנצל את ההזדמנות מכאן לפנות לורדית מלכישוע: ורדינונת שובי הבייתהההההההה. כולם פה מאוד דואגות לך. איפה את ורדית מלכישועעעעעעעעע

למעלה