היכרויות

isola bella

New member
היכרויות

ערב טוב לכולם אולי הנושא כבר נידון (ואם כן אז פספסתי אותו בארכיון כאן...) אבל יש לי שאלה בנוגע להיכרויות. איפה,איך אוכל להכיר מישהו שאינו רוצה ילדים כמוני? אני בת 33,רווקה,והספקתי כבר לסקור מספיק אתרי היכרויות ואפילו 'להעיז' ולציין שאני מעויינת בקשר נטול ילדים (לא במילים האלה אבל די בבירור,כתבתי למשל שאני לא אוהבת ילדים ושאעדיף מישהו שמרגיש כמוני). נדמה לי שמגיל שלושים ומעלה מתחיל להיות די קשה להכיר מישהו,בפרט כשאת אישה,ועוד יותר בפרט כשיש לך 'נטייה מוזרה' לא לאהוב ילדים... . איזולה בלה

prizman

New member
לא חושב שהנושא נדון לעומק

וכך אני חושב: א. בפורום הזה יש לפחות בחור נחמד אחד שהוא לא אני ויתכן שלבד עכשיו. ב. אולי יש גם קוראים סמויים שיגיבו. ג. גם כך קשה למצוא בן/ת זוג סבירים כיום, בטח שמעבר לגיל 30. ד. נסי להגדיר "לא מעוניינת בילדים" בשונה מ"לא אוהבת" אולי זה פחות ירתיע. ה. בהצלחה.

isola bella

New member
שאלה ל'פריזמן'

היי ראשית,תודה על התגובה שנית,לא ממש הבנתי למה התכוונת כשכתבת לי 'נסי להגדיר לא מעוניינת מילדים בשונה מלא אהובת אולי זה פחות ירתיע...'. כלומר,לי ברור שאני לא מעוניינת בילדים לא כעת ולא בעתיד כלשהו (כולל הרחוק,אני יודעת בודאות שככה ארגיש גם בעוד שנתיים/חמש שנים/וכו') אם אני מבינה אותך נכון (ואתה מוזמן לתקן אותי) אתה מייעץ לי לענות ככה שאני לא אתן למי שמולי להרגיש שאני לגמרי "נעולה" על אי רצוני בילדים??? בברכת יום טוב איזולה בלה

prizman

New member
חלילה וחס

לא מעוניינת בילדים היא אחת שלא רוצה להוליד, החל מכרגע ועד אינסוף. לא אוהבת ילדים זו אחת שלא רוצה לתקשר גם עם הבן של אחותך, גיסתך או השכנה ממול כי את פשוט לא אוהבת את האוכלוסיה הזו. רוב האנשים לא שייכים לקטגוריות האלו או לפחות לא מציגים את עצמם כך. יש השייכים לאחת הקטגוריות ויש לשתיהן, כמוני למשל. מה שהצעתי הוא להציג את האופציה של לא מעוניינת ולא את הלא אוהבת שהוא מרתיע יותר. אני אגב מגדיר את עצמי בפומבי כלא אוהב ולא מעוניין.

isola bella

New member
לפריזמן (שוב) היי

עכשיו אני מבינה אותך טוב יותר. העניין הוא שאני לא רק שלא מעוניינת בילדים משלי אלא גם לא אוהבת ילדים...,כולל את אלו של אחי התאום (3). אין כמעט פעם שכשאחי מגיע לביקור (אני גרה בבית עם ההורים מסיבות כלכליות) שאני לא 'חוטפת על הראש' על כך שאיני משחקת איתם וכו'. בחיים שלי לא צאתי את עצמי 'מלהטטת' עם ילד/תינוק כלשהו. התשובה הקבועה שלי להורים היא שהם צריכים ללמוד לקבל אותי כפי שאני (מישהי שילדים זה ממנה והלאה) אבל לצערי אני מוצאת עצמי איתם שוב ושוב בהתקוטטות רגשית מתישה ואינסופית. למשל:אני נאלצת שוב ושוב לשמוע משפטים כגון: 'את לא נורמלית','מי ירצה מישהי כמוך','את בחיים לא תמצאי גבר שפוי שמרגיש כמוך',וכו'. אז אולי זה נכון שאני עלולה "רק" בגלל אי רצוני בילידם להפסיד את אהבת חיי,אבל כפי שאמרתי לחברה 'אהבה אמיתית היא זו שאינה תלויה בדבר' (ואת זה אמרו חז"ל). בברכת יום טוב איזולה בלה

prizman

New member
אני מבין אותך לחלוטין

לתפיסתי, הסיכוי היחיד למצוא מישהו שאכן יענה להגדרה "אהבת חיים" הוא להציג את דעתך כפי שהיא. נסיונות הסתרה או התפשרות יכולים להביא רק לתוצאות גרועות בטווח הארוך.

efroch99

New member
אולי באמת

נקדיש חלק מלוח המודעות לאתר הכרויות? ואפשר לשים בטגליינס הפנייה לשם? נראה לי שזה באמת צורך שאפשר לתת לו פה מענה (חלקי).

gertrude

New member
הכל יכול להימצא ממש פה

נראה לי שהפורום הזה עשוי להיות כר מצוין להכרויות. הבעיה היא, שלמרות שמיום פתיחתו עשרות אנשים כתבו פה הודעות הצטרפות, כמעט כל הפעילים בפורום הם אותם מספר מצומצם של אנשים שהגיעו מיד על ההתחלה. זו תופעה שאני לא מצליחה להבין (למרות שאני חושבת עליה לא מעט, תובנות יתקבלו בברכה). הפורום יכול להוות פלטפורמה מצוינת להכרויות אורגניות - כלומר תכתבי בפורום, תהיי חלק ממנו, תשתפי אותנו במחשבותייך, תני לפורום להיות חלק מעולמך, ואני די משוכנעת שבני זוג פוטנציאליים יפנו אלייך במסרים פרטיים או במפגשי פורום (כדי שהדבר יהיה רלוונטי, נראה לי מועיל לכתוב אי-אילו פרטים אישיים בכרטיס האישי כגון גיל, אזור מגורים ולבחור באופציה "פנויה ומחפשת"). אופציה נוספת היא להשתמש בממשק הפורום כדי ליצור מיני-אתר-הכרויות, כלומר להחליט לעשות ב"לוחות", למשל, לוח הכרויות (ניתן להכין מספר שאלות קבועות, שהמעניינים בהכרות ימלאו, ושהקשר הראשוני יתבצע באמצעות המסרים). אם יש נכונות מצד חברי הפורום הפנויים לצעד שכזה (גם הסמויים), אפשר לפנות אלי במסר אישי או לפתח דיון ממש כאן.

הלו הלו להרגע...

דווקא את? כבר הרבה זמןלא נתקלתי בהערצה כה רבה בין בני זוג. הדיבורים שלך על זוגך נשמעים כאילו אתם כבר יכולים להזמין חדר זוגי בבית אבות. כנציג הפורום אני נאלץ להטיל וטו.

magicgirl1983

New member
לך תדע מה יהיה מחר

שומדבר אינו בטוח...נכון אני מתה על החבר שלי. ואנחנו ביחד שנים (אוי אני ממש זקנה...אמרתי שנים...אוי בעעע). אבל אולי מחר הוא ימצא איזו כוסית שמתה לאיזה 5 ילדים בית וכלב. ואני בטטה שלא רוצה ילדים אבל סתם אוהבת אותו... אני מניחה שהוא לא יבחר בבטטה קרה נכון? חוצמזה איתי, תמיד אפשר להזמין חדר זוגי בבית אבות. אני אדם (למרות המחשבות המעורפלות שלי מדי פעם ומחשבות של בוא נעיף את החבר הנודניק שלי) יחסית יציב. לא יצא שאני והחבר שלי נפרדנו אפילו פעם אחת 4 שנים האילו. - ואני חוששת שזה בגללי... חוצמזה מחר יכולה לדרוס אותו או אותי משאית...אז שוב...לך תדע.. אני בעד להכרויות פה... אשתמש בעסק הזה אם אצתרך... (או שמא עליי לומר כש..)

תובנות:

כולן השערות ממוחי הקודח ואין לדעת האם הן אמיתיות. 1 - אלו שכותבים כאן מההתחלה אלו אותם אנשים שרגילים היו גם קודם להצטרפותם, לכתוב בפורומים אחרים. מה שגם מסביר את הצטרפותם המהירה לפורום - כיוון שהם היו 'בשטח' ונחשפו לו די מיד כשנוצר. אבל אלו שהצטרפו ואינם כותבים בדרך כלל, אינם רגילים להשתתף בפורומים. והגיעו לכאן משמועה על הפורום, שהתגלגלה אליהם בדרך כלשהי. 2 - אני מניח שיש כאן הרבה משתתפים פסיביים(+-). הקוראים ואינם כותבים. מנסיוני האישי בפרום אחר שאני משתתף בו. במשך שנה קראתי ולא כתבתי כלום. אחרי שנה הצטרפתי ושוב די מהר, חזרתי להשתתפות פסיבית. וכיום אני כותב די קבוע. 3 - תאורית קונספירציה
יתכן שחלק כלשהו מהמצטרפים הנעדרים הם דמויות פקטיביות שנוצרו בידי גורמים שונים מסיבות שונות (ואולי אף משונות). אני יכול לחשוב על מספר סיבות לכך. אך אני די נרתע מעיסוק ובוודאי מעיסוק פומבי, בתאוריות שכאלו. גם אם זה נכון, אני מניח שסעיף 3 שייך למספר מוגבל מאד מהמקרים שנדונו. -ניתקתי את המקדחה מהחשמל- * ולגבי הנושא העיקרי של השרשור הזה, אז כן, אני רואה בפורום הזה, בין שאר מעלותיו, גם פוטנציאל להכרויות.

כבר מזמן חשבתי שיש מקום להיכרויות

כאן בפורום, אבל מכיוון שאין לי עניין אישי בדבר, העדפתי להשאיר את העניין לבעלי העניין בו. (יצא קצת מבולבל?) לגבי התיאוריות של מלח, יש לי דוקא עדות קצת אחרת: אני אישית התחלתי לכתוב פה בפורום כבר מתחילתו, למרות שאז עדיין לא הייתי "חיית פורומים", ודי מיעטתי לכתוב בפורומים בכלל עד אז. למעשה, אני חושבת שהפורום הזה היה מה ששיכנע אותי להתחבר ל
- עד אז, למרות שקראתי במספר פורומים שעניינו אותי, ולפעמים גם רציתי לכתוב, אבל תהליך ההרשמה (הכולל חשיפת האימייל שלי) הרתיע אותי ולא נרשמתי, ככה שהייתי קוראת סמויה בכמה פורומים. אבל מרגע שגיליתי את הפורום הזה לא יכולתי יותר 'להשאר בחוץ'. מצד שני, אני אישית מכירה כמה אנשים שהייתי שמחה לראות כאן בפורום (והם כולם עונים על ההגדרה הבסיסית של הפורום, אם לא נתחשב באופי המגדרי שלו), אבל הם מעדיפים להיות קוראים סמויים, ולא לכתוב בזכות עצמם. מה אפשר להסיק מכל זה? לא יודעת. תחשבו בעצמכם.

isola bella

New member
לכל המגיבים/ות ../images/Emo51.gif + הרמת כפפה

ראשית,חימם לי את הלב לקרוא את התגובות שלכם. שנית,אני מאוד אשמח אם מישהו שמרגיש כמוני בנוגע לילדים יפנה אלי. הוא יכול בשלב ראשוני לכתוב לי כאן ואח"כ אפשר יהיה להחליף כתובות אימייל ולהמשיך באופן פרטי את ההתכתבות... . (כמובן ברשותן האדיבה של מנהלות הפורום כאן). קצת פרטים 'יבשים' עלי:בת 33,בוגרת תואר שני במדעי הרוח,לומדת לימודי הנה"ח כלימודי הסבה מקצועית,עובדת בארכיון של עיתון מרכזי,גרה במרכז. חובבת סרטים,ספרים,הצגות,בתי קפה.באופיי בחורה שקטה וסולידית. השאר,בפעם אחרת... . בברכת יום טוב איזולה בלה. נ.ב. למנהלות הפורום ב YNET בפורום 'בליינד דייטס' יום אחד בכל חודש הפורום 'הופך' למשך אותו יום 'לוח היכרויות מקוון'.אולי אפשר להעתיק רעיון זה גם לכאן?. באותו יום כל אחד/ת כותב/ת על עצמו/ה מה שבא לו/לה אבל כאמצעי קשר הם מורשים לפרסם רק כתובת אימייל (ואת ההמשך הם ממשיכים לבד באופן פרטי...).

gertrude

New member
עכשיו יש לוח הכרויות

האם תהיי מוכנה להעתיק את ההודעה שלך ללוח הטרי כדי שהוא לא יראה כה שומם ונטוש? האם את/ן חושבת שכדאי להכין מקבץ שאלות עליהן יענו המעוניינים (למשל גיל, אזור מגורים, תחביבים וכו') או שעדיף להשאיר את זה פתוח? לגבי הרעיון מ-YNET, הוא נשמע מצוין. נראה לי שקודם נראה אם יש ביקוש ללוח ההכרויות במשך חודש-חודשיים ואם כן - נייבא את הרעיון אלינו. בינתיים כל אחת ואחד יותר ממוזמנת לספר על עצמה בפורום ולהזכיר שהיא פנויה לקשר. המון תודה לך איזולה בלה שהעלית את הנושא ושבזכותך נוצר הלוח
.

isola bella

New member
לגרטרוד

היי המון תודה על שפתחת את לוח ההיכרויות המקוון,ואני כבר כתבתי שם את 'הודעת' ההיכרות שלי. נראה לי שעדיף להשאיר פתוח את העניין של מה לכתוב על עצמך. לגבי לכתוב כאן יותר אני בהחלט מתכוונת להתחיל ו'להיות' כאן יותר. בברכת יום טוב איזולה בלה

למעלה