היכן חוקת תפוז

היכן חוקת תפוז

בעקבות הודעה בענין פטירת רבה של אנטוורפן, שלח לי בעל הניק דוידקון, מסר פוגעני ביותר שכנראה אפרסמו במקומות המתאימים. בעצם אצלמו ואפרסמו. צילמתי ופירסמתי זאת כאן בפורום, אך משום מה הוא נבלע. חשדתי שמישהו 'גנב' את הניק של אריאלה המנהלת, ומחק. עשיתי מה שעשיתי ופרסמתי מחדש בהעתק לבד, ללא צילום הדבר. גם שרשור זה נמחק. והפעם עם התנצלות של אריאלה שלמרות שהיא מודעת שאין חוקת תפוז אוסרת פרסום מסר אישי [הדבר מאד מקובל וקיים בתפוז, ובפרט במסרים פוגעניים], היא מחקה מפאת כל מיני ביאורים והסברים שלא טרחתי דיו להבינם. כי גם אם אטרח לא אבין. מה שבטוח הוא, כי אפעל בהתאם. כמובן לא אחרוג מחוקי הפורום, וגם לא מרצונות אישיים של המנהלת לדברים אליהן היא נראית ונשמעת משועבדת.

מנדלס

New member
הוספתי תגובתי בנידון וגם מחקו

ושוב באמת המסר שכתב לך דוידקון אינו מכובד. וזה כמובן זכותך להביע.

תודה.

הרבה דוידקונים קיימים. לפעמים הבייבי סיטינג פועלת שלא כשורה. אבל מחר היא תלך לברר אם פעלה כשורה...

רכילונט

New member
אתה מוזמן אחר כבוד לפרסם

את המסר הפוגעני כלשונך במשפך הידוע של פורום חרדים דהיינו קומונת גלאט נייעס... מחכה לך שם לפירסום הדברים

הוא יכול לפרסם זאת פה

הוא פרסם זאת אמש אך אני בקשתי מאריאלה למחוק את השרשור. בינתיים ניחמתי על כך. מה שאני יכול לומר לך שאתה באופן אישי - לו ראית זאת התאכזבת. הוא העלה את המסר כקובץ תמונה שלא ניתן לצפיה מהסלולארי.

למעלה