היי

היי

היי מה המצב? אני חדשה פה..וקראתי את ההודעות שלכן ואתן ממש מגובשות...אפשר להצטרף?.. או שאני צריכה כרטיס מועדון?..
.. בכל אופן קוראים לי לין (דהה) אני כמעט בת 15 (פחות מ3 חודשים!) ואני עולה לי´!! ויש לי בעיה קטנה..
היא אוליי תשמע לחלק מכן לא רצינית אבל לי זה באמת מפריע.. נולדתי ברוסיה ובאתי ארצה בגיל שלוש וחצי אז ברוסיה בערך בגיל 3 ההורים שלי לקחו אותי ללפי משהם מספרים זה היה כמו התעמלות אומנותית או משהו כזה...ואחרי בערך חצי שנה באנו לארץ בהתחלה לא התכוונו ההורים שלי שאני ימשיך פה,אבל אחרי בערך 3 חודשים אני אמרתי לאמאלה שאני רוצה עוד ללכת לשם...אחריי חודש התחלתי פה ללכת לאיזה משהו בסגנון של משהלכתי ברוסיה אז בהתחלה היה כיף והלכתי ונורא אהבתי את המורה בחוג עד שבגיל 5 הייתה תחרות (זאת הייתה התחרות הראשונה לא רק של המתנ"ס שהלכתי אלייה) ואני וקבוצת הבנות שרקדנו יחד זכינו מקום ראשון
בקיצור אחריי התחרות אמרתי לאמאלה שאני יהייה רקדנית כשאני יהיה גדולה.. (?!..) אז רוקדת אני עד היום ויש לי כבר לא מעט גביעים ומדליות בבית. בגיל 9 וחצי נראה לי היה לנו בביה"ס איזה טקס והייתה שם אחת ששרה מזה מהמם (היא הייתה בערך בת 11..) אז התחלתי לנדנד לאבאלה ולאמאלה שאני רוצה לשיר אחריי בערך חודש הם באמת השתכנעו שזה לא סתם משהו חולף ואני באמת רוצה,ורשמו אותי לפיתוח קול ואני לא אשקר לכן אין לי את הקול היפה ביותר..אבל יש לי שמיעה מוזיקלית ויש לי גם קול אבל אני לא מגיעה לטונים גבוהים כ"כ...אבל שרה לא רע..ושנה שעברה בביה"ס זכיתי מקום ראשון עם שיר שכתבתי ושרתי בפיזמונוער (תחרות שירים בביה"ס) בקיצור למה אני מספרת את כל זה? (אתן כבר בטח מקללות אותי
) אומרים לי שאני רוקדת ממש ממש טוב ושרה ואני באמת רוצה להתקדם עם זה אבל אני יודעת שפה אין לי סיכוי! וזה ממש מייאש כאילו אני מאוד אוהבת פיזיקה ומתמטיקה וכאלה מקצועות אבל אני לא יכולה להסביר את כל האושר הזה כשאני בתחרות או אפילו בשיעוריםוזה בטח נראית לכן בעייה טפשית אבל זה ממש מדכא אותי...
כשאני רואה את הזמרות באמטיוי ובמיוחד את אלה שגם רוקדות נגיד כמו ג´יי לו ובעיקר בריטני ספירס אני כ"כ מקנאה בהן! בא לי להיות באמיקה!!!!!!!!!!!!!!! (אבל אני גם אוהבת לחיות פה..
..) אוף סליחה ששעממתי ותודה למי שקראה עד פה... ביי

פירחוש

New member
תשמעי,

עין מה לעשות.. את חיה בישראל ולא באמריקה, ואת צריכה להשלים עם זה.. ועד כמה שזה נשמע מגעיל, באמריקה יש עוד מלא בנות כמוך, שעוד אף אחד לא גילה.. הסיכוי שאת תהיי שם בריטני ספירס הבאה הוא קטן, ואת צריכה להשלים עם זה.. אבל תיראי את הצד החיובי, בישראל אין הרבה בנות כאלה.. מה שאת יכולה לעשות זה ללכת לתלמה ילין.. אטו משהו בסגנון.. ולנסות להתפרסם, את יכולה להיות הכוכבת הבאה...

NasTy GirL

New member
נכון..../images/Emo108.gif

ואם זה עוזר לך, אפילו בטיפה...גם אני באותה בעייה...

היי לין ברוכה הבאה......

תקשיבי, גם לי יש את הבעיה הזאת אני מאוד רוצה להיות שחקנית (בנות יש לי אודישן באוגוסט
) אבל אני עדיין צעירה מאוד וגם את מאוד צעירה בנתיים את יכולה ללכת סטודיו ולרקוד במוקומות חשובים וכאלה. ואולי תחסכי קצת כסף ושתהיה גדולה תעברי לאמריקה ולנסות את מזלך בנתיים תתאמני ותהפכי להיות הכי טובה שאפשר!
ושיהיה לך בהצלחה!

למעלה