היי,עזרה ביצירתיות:

tzlilonit1

New member
היי,עזרה ביצירתיות:

יש לי בבית מן קופסה קטנה כזאת שאפשר לשים בה דברים ואני לא יצירתית אז אני לא יודעת מה לשים בה. ואל תגידו לי לשים בה תכשיטים בגלל שיש לי כבר 2 קופסאות תכשיטים. תודה על העזרה

את יכולה...

לשים שם מכתבים למשל אם את מתכתבת עם מישהי בדואר או שחבר שלך כתב לך עוד מכתב אהבה, וגם סתאם מכתבים ... זה יצירתי?

tzlilonit1

New member
זה יצירתי אבל אני לא ממש מתכתבת עם

מישהי בדואר ואין לי חבר

את גם יכולה...

לשים שוקולדים אני למשל אוהב שוקולד פררו רושה ויש לי ארגז שעיצבתי )ממגמת אומנות( וכל פעם שבא לי... רעיון טוב?

את יכולה...

לשים שם בשמים שלך או כלי איפור...או אפילו שניהם ביחד! ותמיד אפשר לקשט את הקופסא בעזרת כל מיני טכניקות מיוחדות!

סתיו מם

New member
רעיונות../images/Emo62.gif

1. כסף - מטבעות קטנים שתמיד הולכים לאיבוד בכיסים ובתיק 2. פתקים עם טלפונים וכלמיני דברים שרשמת על פתקים שאסור שילכו לאיבוד 3. חלומות - לרשום חלומות ולשים בקופסת החלומות 4. סודות - קופסא שבה רשומים סודות ופנטזיות (אבל אז צריך גם מנעול)... 5. עטים, עפרונות, פתקים ריקים...

DuLcE NeTa

New member
לי יש קופסה שאני שמה בה..

שירים שכתבתי ודברים שאסור לאפחד לראות.... שימי אותי במקום שלא בולט ואז לא תצטרכי לשים מנעול... את יכולה לשים שם אוויר נקי נקי וטוב וכל פעם שאת לחוצה לנשום אותו.. חח דמיוני כמובן.. חחח את יכולה לשים שם פנקס או פתקים עם מלא מלא מלא מלא בדיחות... וכלפעם שאת מצוברחת לפתוח ולהתחיל להתגלגל מצחוק =] מקווה שעזרתי.. אוהבת,נטוש

נטע (לפי שהבנתי שככה קוראים לך..)

גם לי היתה קופסה שלא ידעתי מה לעשות איתה ואז קראתי את הרעיונות שפה ולקחתי לך רעיון, את העצה האחרונה שלך לקחתי ושמתי מלא מלא מלא פתקים, ותמונות, למשל "חיבוק ממיה" (אחותי בצבא) "נשיקה מאמא ואבא" וכל מיני כאלה, זה רעיון ממש חמוט!

ניקי14

New member
את יכולה לשים שם כל דבר..

תמיד יש את הדברים הקטנים האלו שלאף אחד אין מושג איפה לשים..

Broken Smile1

New member
את יכולה לאסוף נשיקות מכולם

ולשים בקופסה. תמיד טוב להחזיק כמה כשעצוב.

למעלה