היי מקווה שאולי תוכלו לעזור לי...

shulabula

New member
היי מקווה שאולי תוכלו לעזור לי...

הי אני בת 16 וחשבתי שאולי פה מישהו יוכל לעזור לי אז ככה.. לפני כמה ימים אמא שלי סיפרה לי שהיא רוצה להתגרש ומאז אני אוכלת סרטים, ממש קשה לי אני לא יודעת מה לעשות עם עצמי זה ממש קשה!! מישהו מזדהה אני פשוט לא יודעת כבר למי לפנות!

kineret5

New member
שלום לך ../images/Emo13.gif

לראות איך המפחה "מתפרקת" זה קצת קשה ועצוב, כל אחד מקבל ורואה זאת באופן שונה מהאחר, אם תקבלי זאת בהבנה להוריך וחיוך קטן-קצת יעזור להרגשה ולהתגברותייך.. תראי יקח לך קצת זמן לעכל את מה שקורה מסבביך, זה מין תהליך שכזה שעוברים אותו, מחייכים אומרים שיהיה בסדר, אנחנו חזקים ועוברים זאת
נסי להיות טיפה אופטימית לא ל"אכול סרטים" כי הם לא יעזורו. עוד דבר שאני רוצה לציין. לא יודעת איך הורייך הולכים להתגרש ואם זה בטוב או "במלחמות" רק שתדעי שהמאבק והמלחמות הללו לא פשוטות ולפעמים נעשות על גבנו [גב הילדים] האמתי שצריך להסתכל מהצד לא להתערב.. שיהיה לך המשך עבר [לילה
נעים וקריר

הדס 15

New member
../images/Emo24.gif

שלום מתוקה- אני שמחה שבאת לכאן, וכתבת לנו מה עובר עליך, ועכשיו את אולי פחות לבד- כי אנחנו כאן איתך... זה מפחיד, מאיים, מוזר, מבלבל, כואב, עצוב- לשמוע שההורים מתגרשים. מה זה אומר, מתי, למה, איך. זה מתסכל, אולי. לפני כמעט שנה ההורים שלי התגרשו. ואני זוכרת כל שניה ושניה. מפחיד שעברה כבר שנה. זה קשה לדעת שההורים שלך, שהכי אמורים לדאוג לך, ולהיות שם בשבילך, ולהיות איתך- עושים צעד שפוגע בך ובכל המשפחה. אל תיארי לבד. תישאלי, תכתבי, מה שעולה לך. מחבקת אותך, ופה בשבילך. הדס.

למעלה