היי לכולם

BU BP

New member
מנדי... מאחר ואני אוהבת לקצר ניקים

תסבירי לי את משמעות הבולה

BU BP

New member
אההה.. טוב השכלתי... שימושי ספר

האנטומיה הזה שלך...
בשבילי תמיד תיהייה ליאורי... כבר אמרתי לך שזה השם הכי אהוב עלי בעולם... לפני כמעט חמש שנים שיגעתי את אחותי שתקרא לבנה ליאור... והוא אחד היצורים הכי מדהימים שיש...

לא...זו אחת העצמות היחידות שזכרתי

למיבחן.... אני גם אוהבת את השם הזה ליאור, למרות שיש לי בעיה עם שמות שהם יותר של בנים... הייתי רוצה שיקראו לי בשם של בנות,שם בנות מובהק....כמו סיוון,נעמה,שיר,יעל,מיכל,מור... אלה השמות הכי יפים בעיני.

חצידורה זו העצם המקבילה למנדיבולה,

סוג אחר של לסת, כמו שיש לסרטנים למשל. מעין צבת לפני הגוף, בה היצור מועך את טרפו, ובעזרת צינור מציצה ב'פיו' יונק ממנו את כל הנוזלים, ומשאיר את המוצקים בין עצמות החצידורה. יצורים כאלה אינם מפרישים צואה.

אנשי הלילה היקרים, שיהיה לכם-

אחלה אחלה אחלה אחלה לילה
וליאור, יהיה לי קצת קשה להתרגל לשם החדש, אבל בסדר, מברוק

מה טוב שיהייה? זה מנדיבולה וזהו....

סתם...אני מנסה להסיח את דעתי ולצחוק ולקשקש שטויות כי יש מחר אזכרה לאח שלי וממש כואב לי להיות שם כל שנה יותר ויותר:( אבל תומר,לך לישון שלפחות אחד מאיתנו ישן טוב הלילה.. לילה טוב:)

../images/Emo7.gif ליאורי.........

קצת לקחת לי את המילים .... אני דבר ראשון מעל ומהכל משתתף בצערך אני לא יודע לפני כמה שנים זה קרה אבל אני משער לעצמי שזה מאוד מאוד קשה ... אם יש משהו שבאמת סותם לי את הפה כל פעם מחדש, משהו שאני לא מצליח להתמודד איתו בשום מצב או למצוא דרך לעודד זה מקרים כאלה, אני רק יכול להיות שם ולקוות שזה עוזר... אז קבלי ממני חיבוק ענקי, אני הכי "שם" שאני יכול להיות בשבילך ומקווה שהיום יעבור עלייך בסדר, כמה שאפשר בכל מקרה... אני באמת קצת נתקע במקרים כאלה אני מוצא שאין הרבה מה להגיד, רק להיות גאה בך שאת עוד עומדת, בכזאת אמיצות אני לא יודע אם הייתי מסוגל , זה מטורף לגמרי... ההתמודדות שלי עם מוות הייתה כשסבא שלי נפטר ועד היום אני לא מעקל, וזה שונה לגמרי אני יודע אבל אני רק יכול להגיד לך שאני יודע שביום של האזכרה הנפטר יורד מן השמיים ומביט מתעדכן, הוא עדיין שם , הוא תמיד בלב, והוא היה רוצה שנחייך בכל עת... אז מחר שתהיי שם, תנסי לקחת לך כמה דקות בצד ולדבר איתו, לספר לו מה קורה בחיים שלך, לעדכן אותו ולהגיד לו שאת מאוד מתגעגעת.... אני בטוח שהוא ישמע וישלח חיבוקים ואהבה בחזרה... אני בכל מקרה מקווה שבכל זאת תרדמי הלילה ואולי הוא יבוא לך בחלום ויגיד לך שהכל בסדר שם, שאין לך מה לדאוג... אני באמת מקווה שתהיי בסדר, ואני איתך מאמי, כל הזמן...

תודה..אבל...

דווקא בגלל זהכתבתי לך ללכת לישון,כי לא רציתי לגרום לך להתחיל לחשוב על סבא שלך שנפטר,למשל,וזה מצער אותך ואין שום סיבה שתחשוב עכשיו על מוות או על בנאדם שהכרת ומת. אני מבינה אותך שאין ככ מה להגיד,גם אני ליפני שיצא לי לחוות דבר כזה על בשרי,ליפני ארבע שנים,לא היתי יודעת מה להגיד במצבים כאילו אבל אין לך מה להיות גאה בי שאני עומדת מה הייתי יכולה לעשות,למות גם? אני אף פעם לא השלמתי עם המוות של אנשים שאני אוהבת לא כשסבא שלי מת בגיל 90 ולא כשאח שלי נהרג בגיל 21 זה לא שינה לי אפילו וזה ממש לא טוב, אני חושבת שאם הוא הייה יודע על מה נהייה מהחיים שלי מבחינת החרדות אחרי שהוא נהרג הוא הייה ממש מתאכזב כזה ולא אוהב את מה שהוא רואה... לא משנה,באמת תודה אתה יודע שאתה לא צריך לכתוב שאתה כאן בשבילי אני יודעת את זה טוב...התקופה האחרונה גרמה לי להבין עד כמה אתה תיתן מעצמך הכל בשביל לעזור לכולם... תודה ענקית מכל הלב

למעלה