היי לכולם...(טריגר אולי)

your engel

New member
היי לכולם...(טריגר אולי)

אז אני יודעת שאני בקושי כאן, ובקושי מגיבה אבל...קשה לי... קשה לי לקרוא טריגרים כרגע, ויחד עם זאת קשה לי לראות את רובכם כאן סובלים, ונשבר לי הלב, ותאמינו לי שכואב לי יחד איתכם. אני לא יודעת מה קורה איתי בזמן האחרון, אני חולמנית, אני מעופפת, מנסה לחייך מן חיוך מזויף, מנסה להסתיר את מה שבפנים, את הכאב, את הגעגוע לחיים הנורמלים, שהיו לי פעם, לפני 10 שנים. כשרואים אותי במחוץ או סתם מדברים איתי, הכל נראה כל כך וורוד, אני נראית מאושרת, לא מפסיקה לצחוק מהבדיחות הלא מצחיקות של כולם, לא מפסיקה לחייך. מתאפרת כדי שלא יראו את העיינים הנפוחות שלי מבכי, מלבשת בחולצות עד למרפק, ולא לובשת חצאיות כדי שלא יראו את החתכים. החברות שלי אומרות לי :"אוף שירן, הלוואי והייתי כמוך, יפה, חייכנית, מאושרת" ואני צוחקת להם, ואומרת שהייתי משלמת כדי להתחלף איתם, הם לא רואות כמה שאני סובלת, כמה שאני בוכה בלילות, וחותכת... נמאס לי מהחיים, ומה שכתבתי כאן זה גילוי אמיתי, סוף סוף אני מרגישה שלמה אם המילים שלי, כואב לי, ורע לי בחיים, נמאס לי לשקר לכולם, להגיד שטוב לי, כי לא טוב לי, רע לי... זהו, אני

מאיה מ

New member
שירני שלי...

הלוואי שיכולתי להיות שם איתך, לחבק... הלוואי שיכולתי להבטיח שמחר יהיה יותר טוב... מה כואב מתוקה? מה כל-כך רע? דברי איתי...

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
שירנוש יקרה....

קראנו את ההודעה שלך, הודעה של כאב... מצד אחד- מצטערים שכל כך רע לך... ומצד שני- חושבים שזה טוב, שלפחות כאן איתנו את יכולה לבוא ולהיות את עצמך, להוציא את מה שיש שם בפנים להיות שלמה עם המילים, עם הכעס והכאב לא להשאר עם זה לבד. שירני יקרה... זה קשה, לכאוב כל כך, להרגיש רע כל כך ולהחזיק את זה בפנים ולא לתת לשאר העולם לראות. זה קשה, להיות עם זה לבד ולא לקבל תמיכה וחום ועזרה... יקרה שלנו, אולי נוכל לחשוב יחד...איך לאט לאט, את יכולה לשתף את האנשים שסביבך איך לגרום להם לראות, להבין ובעיקר- להיות שם בשבילך. בואי נדבר על זה, בואי נחשוב... בואי תני לנו להיות כאן איתך ובשבילך בימים הקשים האלה שאת עוברת. אנחנו כאן איתך, כל הזמן. ((((((שירן)))))

sisyphus

New member
שירנוש´ ילדונת...

עם כל החיוכים המזויפים שאת מראה לסביבה, טוב שיש לך את הפורום כאן, שאת יכולה לכתוב מה באמת. וזה בסדר שאת לא כל-כך יכולה להגיב. אני מכירה את ההרגשה הזו שכאילו הכל בסדר, אבל לך עצמך ממש רע... ילדה מתוקה, תעשי מה שטוב לך. נגיד לנגן, או לראות סרט טוב... מה שבא לך. גם אם תעשי את זה לבד, בלי סביבה שצריך ללבוש מסכה בשבילה, אני חושבת (מקווה) שזה יצליח לשפר באמת את מצב-הרוח שלך אפילו בקצת. דברים משתנים ומשתפרים. כל-כך לאט שלא מרגישים, אבל בסוף יהיה טוב. *מחבקת אותך חזק חזק* (מצטערת, אין לי כוח לאייקונים) ואוהבת המון, אני.

שורטי

New member
שירן....אם רק...

יכולתי להחליף את השם שלך בהודעה בשם שלי! מה שרשמת זאת אני! ואני כל כך מבינה אותך הלוואי שהיה לי משהו להגיד לך, אבל אם היה לי כמובן לא הייתי במצב הזה שאני נמצאת בו היום, בכל אופן תהיי חזקה!

למעלה