היי לאחרונה

TalKz

New member
היי לאחרונה

נאצ'ו בא אלי בבוקר שאני שוכב על הספה או משהו ואז הוא מתכח בי בראש... וזה כיף ככה לקום בבוקר! הבעיה שאחרי שהוא עושה את זה הוא מביא לי נשיכה למה הוא נושך אותי? וגם זה די חדש שהוא מתחכך בי... למה דוקא הוא התחיל לעשות את זה עכשיו?

יוקה

New member
תרגום הנשיכה:

אם לא הבנת עד עכשיו את הרמז - התחככתי בך, גרגרתי מהנאה, התחנפתי אליך ועדיין לא קמת מהמיטה - כלומר, בשיטת ה"גזר", אולי תבין את שיטת ה"מקל". הוא פשוט פוקד עליך לקום.

נשיכות הן האהבה הכי גדולה

ויש זמנים שחתול זקוק ליותר אהבה, ויש זמנים שזקוק יותר למרחב. קבלי את הנשיכות בהבנה ובאהבה, הן לא כואבות, ולא עושות סימן, רק לפעמים קצת מקפיצות מהפתעה, האמת (אל תגלי לאף אחד) גם אני לפעמים נושכת את החתולים שלי מאהבה.

כמה סוגי נשיכות

יש נשיכה ברגל כשהם אומרים - אל תלך !, תישאר ! ויש נשיכה שאומרת - תיזהר ממני, יש לי כח ! ויש נשיכה כשהם נבהלים , המתוקים שלנו אני תמיד מקבלת את הנשיכות שלהם באהבה

TalKz

New member
הבנתי, תודה, אבל האם לא צריך

לחנך אותם לא לנשוך אותי?

יוקה

New member
חינוך זו מילה מוגזמת לגבי חתולים...

בגדול אפשר למנוע מהם לנשוך תוך כדי משחק. לפי התאור שלך זו דרכו להגיד לך ש"זמן השינה שלך עבר"... האם יש עוד מצבים בהם הוא נושך אותך? אחת מחתולותי נהגה לנשוך אותי בכל פעם שרצתה משהו. תקשורת שכזו. היא פשוט לא ידעה שאפשר לילל (גם היום היא שומרת יללות לארועים מיוחדים). מכיוון שגדלה מגיל 3 שבועות ללא אם וללא חתולים - לא הספיקה ללמוד א"ב של תקשורת ובאמצעות נשיכות היתה מתקשרת אתי, כולל "קומי כבר" בבוקר. דבר ראשון - להתעלם. עשה עצמך "מת". כל תגובה שלך עלולה להתפרש כרצון לשתף פעולה. לנשום אתה יכול. תצטרך לסבול עוד פעם-פעמיים, אבל מאוד יתכן שהוא יסיק מסקנות. אפשרות נוספת - פשוט לקום כשהוא "מצווה" עליך. עוד אפשרות, הקלה ביותר מעשית והקשה יותר רגשית - לסגור את דלת חדר השינה בלילה. סביר שתבואנה יללות בבקרים, אבל אם תתמיד להתעלם - הן תיפסקנה. צריך רק לוודא לפני השינה שיש לו מים טריים, אוכל בצלחת וחול נקי.

למעלה