היי,זאת שוב אני/tapuzforum/images/emo3.gif

Island Woman

New member
הי. ../images/Emo13.gif

לא רופאה אבל מניסיון, חשובים מס' דברים.. קודם כל בדיקות דם לראות אם יש חיסון לאדמת, ואם לא אז להתחסן (אח"כ רצוי לשמור 3 חודשים לא להכנס להריון)..ובכלל בדיקות דם כלליות. דבר נוסף להתחיל לקחת כבר עכשיו חומצה פולית (לא זוכרת בדיוק את המינון.. לי יש טבליות של ג'י אן סי 400 מ"ג לדעתי או משהו כזה וזה בסדר לפי דברי האחות בטיפת חלב). דבר שלישי הוא יעוץ גנטי. אם את בקופ"ח כללית רצוי שיהיה לך "מושלם" כי זה מוזיל בחצי את הבדיקות. לא לוותר על אף בדיקה גנטית. את היעוץ עושים לשניכם ביחד (תבדקי דרך הקופהשלך) ובאותו הרגע מבצעים את הבדיקה. זו בדיקת דם פשוטה אבל מאוד חשוב. לגבי גלולה שמסדרת את הגוף אני לא יודעת. אני לקחתי שנים רבות גלולות ונקלטתי יחסית די מהר.. אבל זה כבר תלוי בסדירות שלך במחזור וכו', ותשובות לכך אין לי... מה שכן אולי רצוי לבצע בדיקה גניקולוגית לראות שהכל בסדר.. זהו.. לפחות לפי מיטב ידיעתי. בכל אופן את יכולה להיכנס כאן באתר של הריון ולידה ולקרוא או בכל אתר של הריון, אפילו של קופות החולים. בהצלחה!!!!

היי,זאת שוב אני/tapuzforum/images/emo3.gif

עדיין לא הספקתי לעשות בדיקה ביתית,אבל אני כבר באיחור,והפיטמות כואבות לי רצח,אין לי שום סוג של הפרשה כרגע,ומידי פעם כאבי מחזור,ודם אין,מוכר למישהיא?

Limori77

New member
בוקר טוב ../images/Emo39.gif

מוכר לי מאוד... גם אצלי הסימן הכי בולט להריון הוא כאבים בציצים
וכמובן איחור במחזור אבל הכי טוב שתעשי בדיקה שתאשר את זה... בהצלחה!
לימורי

למעלה