היי אתם יכולים לעזור לי?

היי אתם יכולים לעזור לי?

אני טל משבט עידן בהנהגת צפון.. אנחנו יוצאים בשישבת לטיול פתיחת שנה ואני מדריכה ו'. בעיקרון אני צריכה עזרה בפעילות בוקר אם יש לכם רעיונות אני אשמח שתעלו אותם פה..

אממ אני אנסה לעזור

תחרות צחצוח שיניים..צריך לצחצח לאחד השני את השיניים
פעילות אירובי
פעילות של אוכל לבחור ת'חניכים שעושים בעיות עם האוכל
אממ זה מה שעלה לי כרגע..אם יהיה עוד אני הוסיף

cohen shir

New member
אני בביצפר, כשאני אגיע הבייתה.....

אני אעלה לפה ישלי מלא פעולות

noname202

New member
XD, איזה חמדמדה. וממ, רעיונות

בקשר לתחרות צחצוח שיניים של עזרא - אפשר לעשות כמו שקורמן עשו לנו בהבטחה, עם הקצף
דוחה דוחה, אבל על אלונה זה יעבוד :D
ממ, אפשר לעשות להם התעמלות בוקר סטייל מיקי [עם האצבע], סתם בשביל לשעשע אותם ואפשר גם התעמלות בוקר אמיתית XD [אבל בשביל זה גם את ולנגר תצטרכו להתעורר, אז באסה לכם] תמיד אפשר לתקוע מעגל, את יודעת. אפשר לעשות מוראל בוקר, אפשר ממ... קיצר, לכי לחפש במרכז הדרכה וירטואלי XD סתם ממ. מירוץ שק"שים מטורף, תחרות קיפול שק"שים לשיר שירי מוראל עם משחת שיניים בפה, או לנסות להגיד משפטים קיצר, תפתחי את הדמיון והיצירתיות המטורפתת שלך, את תגיעי לפעולה מפוצצת. [אני דורשת לראות אותה בסוף! לא שיהיו לי דברים אחרים לעשות בטיול, אז תהיי בטוחה שאני אראה אותה
מואהאהאה] ממ, כן.

ויזן

New member
והנה פעולת בוקר שאני נווורא אהבתי

פעולת בוקר לחניכי ה' שאני והם נורא נהננו מהפעולה..והיא מתאימה במיוחד לקבוצה מהדהימה כמו שהייתה לי שאהבה נורא לעשות שטויות(להאכיל אנשים במלפפונים ומשחת שיניים ולעבוד עליהם שזה גבינה לשנה) ערך:תנועת הצופים תפעל למען סובלנות והכרת השונה על תפיסת עולמו חיו ותרבותותוך מאמץ לגשר בין בני האדם השונים בחברה מטרות:*החניך יתחיל את הבוקר בצורה מהנה וחדשנית * החניך יכיר בעובדה שגם עם מוגבלויות אפשר להנות רקע: זהו הבוקר הראשון של החניכים במחנה ואנו רוצים שהחניכים יפתחו את הבוקר בצורה כייפית ומצחיקה תוך כדי משחקים והפעלות מהנות כאשר לכל אחד מהחניכים יש מגבלה שונה ותכונות שונות החניכים יעזרו אחד לשני כדי שכול יוכלו להנות בצורה השווה וכך הם יבנו שרק אם נדע לקבל את השונים מאיתנו שיש להם מגבלה מסויימת נוכל להגיע למצב של הרמוניה מהלך הפעולה: מתודה: המתודה של הפעולה היא תוכנית האירוח של אודטה רק שהפעם היא נקראת מופלטה(שיזכיר להם חביתה) ובכל פעם מופלטה תארח אורח אחר והוא יפעיל את החניכים קצת והאורחים הם: - מדריך כושר משנת 2087 שבגלל שבשנה הזאת הכול כל כך חדשני אז גם לא צריך לעבוד כל כך קשה בשיל להיות בכושר והמדריך כושר יעשה להם מתיחות מוזרות כמו מתיחת שרירי האף או כפיפות מרפקים וכו... -השף הגדול והמוכשר בכל הארץ השף "שינוני" אבל הוא אל שף רגיל ההתמחות שלו היא במשחות שיניים ומה שהשף יעשה הוא יכין כל מיני מאכלים מוזרים עם משחת שיניים(כמו במבה עם שמחת שיניים וכו...) והחניך האמיץ יאכל את זה בשידור חי -האורחת האחרונה היא מפענחת חלומות ובשלב הזה כל חניך יספר על מה הוא חלם בלילה היא תפרש את החלומות בצורה מצחיקה וככה גם החניכים יוכלו לשתף את כולם במה שהם חלמו א-ב-ל כמו שאמרנו קודם לכל חניך יש מגבלה כלומר יש כאלה שלא יכולים לראות,לשמוע,לדבר,בלי ידיים וכו..ואז לדוגמא אם יש מישהו שהוא חרש אז שאר הקבוצה צריכה המחיש לו מה עושים בפנטומימה..העיקרון זה לתת לחניכים להתגבר על הקשיים לבד כשהם עוזרים אחד לשני שלב זה"ב: לא נמצאו כשלים בטחוניים רשמ"צ:משחת שיניים ואוכל

amitika1

New member
טל...

הנה כמה רעיונות: התעמלות בוקר מרוץ שליחים שטיפת פנים תחרות גלגול שקש"ים הכי מהר

למעלה