היום, לראשונה מזה זמן, ירדתי ב...

nina L

New member
היום, לראשונה מזה זמן, ירדתי ב...

מדרגות! בלי שתי האיבריות שלי (בעגלה), שנשארו בבית בלעדי, לראשונה, כשאני נוסעת ... (אחותי האהובה והקולית התגברה היטב על כל האתגרים שהן הציבו בפניה, לעתים בקולניות מופגנת
). האמת, התגעגעתי נ-ו-ר-א. אני - לא, זו לא הייתה בדייה ולא בדיחה - נסעתי להבחן באוניברסיטה בפטור בשפה הרומנית.. האמת, שמלבד העובדה שזה היה בבחינת עצם התחובה עמוק בגרוני, שמחתי לגלות שנותרו לי אי אילו נוירונים תועים, והיה מרענן להפליא ואף מרתק להפעיל אותם - בכלל ובפרט לאחר אירועי סוף השבוע החולניים והלילות הלבנים. שורה תחתונה? היה מעולה
ואני אוחזת בפטור ברומנית! La Revedere!

regină../images/Emo47.gif

פשוט מלכה!!!! לנהל את ממלכתך הקסומה עם אנייטה ופרידה, לצלוח לילות הקאה וחוויות מפוקפקות במוקדים רפואיים, ואחרי כל זה לדלג בקלילות מעל משוכת השפה הזרה - אין עלייך אחותי!!!!! zeiţă

nina L

New member
אחותי ../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif../images/Emo6.gif

האם אנחנו שתינו מאותה התפוצה
הייתכן שנפצח כאן בפטפוט בשפה הרומנית? מלכה ואף אלילה את בעצמך!

../images/Emo6.gif

אחותי - כן, אבל מתפוצה לגמרי אחרת
(סתם רציתי להריע לך בשפתך אז בדקתי במילון...)

זואי11

New member
../images/Emo106.gif כל הכבוד לך../images/Emo70.gif

איזו תחושה מדהימה ומשוחררת זה להסתובב בלי שתי ה"איבריות", נכון? תיסלם לקבלת הפטור, ו
מגיע גם לצולעת על העזרה הנפלאה שלה.

judith4

New member
הפעם הראשונה, הפעם הראשונה...

לא יודעת אם זו הייתה הפעם הראשונה, אבל עמדתי בסופר פארם עם חבילת טיטולים ביד, ונענעתי אותה בעדינות שתירגע (היא לא הפסיקה לבכות
), אכן התחושה היא שהשארנו את אחד האיברים שלנו מאחור. וכל הכבוד למעבר בחינת הפטור. (מתה מסקרנות, תעני אם בא לך, בשביל מה את צריכה את הפטור הזה???)

nina L

New member
../images/Emo6.gif והפטור

פטור שפה זרה שנייה למ.א., זנבון שאני מושכת כבר שנים.

tutik1

New member
../images/Emo47.gifתמיד ידענו שאת מלכה!!

עכשיו רק נוסף המידע שאת מלכה רומניה.... כל הכבוד לך! ואולי עכשיו תאפשרי לעצמך מידי פעם גיחות כאלה ואחרות בעזרת אחותך הנהדרת או עזרה אחרת.....

s p r i n g1

New member
איזה יופי, ברכות ../images/Emo140.gif

אז מעכשיו תוכלי לארגן לנו טיולים מאורנים לרומניה ולהדריך אותנו ברומנית???? יששששששששש :))) מה שלום הבונבוניות אחרי השבועות הלא קלים? הם השאירו את כל המחלות מאחור? מקווה שכן טפו טפו
שיהיה לכם המשך שבוע מקסים ובריא וכייפי

מזל טוב על הפטור! ../images/Emo45.gif

וטוב שנשארו לנו בכל זאת כמה תאים אפורים פנויים מחיתולים, גרפסים וגרבר....

הילה35

New member
סבתי שתחיה

היא בוקווינאית, וממנה אני יודעת שיר ששרה בגן: פלו טו רש קויאר בוורדה היי קונוי לז'וי..... שיר יפה, רק אין לי מושג על מה הוא מדבר..... ישר כח על הפטור!

nina L

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo45.gifהיי קונוי (בואי אתנו למועדון

lb4

New member
פיענוח

פלוטורש- פרפר קטן קו ירבה וורדה - עם דשא ירוק היי קונוי- בוא איתנו מילה אחרונה לא ברורה - מהמרת על לז'וק - למשחק. מה את אומרת ? אפילו אני המומה מעצמי. שתביני ששנים לא דיברתי את השפה ,אני יחלידת הארץ, ובעצם רק "שמעתי" חלקית ( דיברו בבית גם גרמנית ועברית) ודיברתי כילדה עם הסבתא.

למעלה