היה לי קרוב ל18 אלף ועכשיו יש לי 5000

sacrament

New member
אז נסי להרוויח...הנה כמה דרכים:

1. לשחק במשחקים. אחר כך ללחוץ send score ולהרוויח כמה NP. אפשר להרוויח ככה 3 פעמים בכל משחק פעם ביום. 2. לגרד כרטיסי הגרלה. בדרך כלל עדיף את אלה שבאיזור המושלג. הם עולים כסף ולא תמיד זוכים, אבל קרה לי מספיק פעמים שקיבלתי 2500, 5000, ו-10,000. 3. ללכת לאיזורים חינמיים- למשל באיזור הפירמידות יש את המקדש של קולטזן שלפעמים מקבלים בו דברים שווים, יש בסאקמהאט גם כן מקום שאפשר לקבל כסף אם זוכים. או אפשר ללכת למיסטרי איילנד ל-tombola ולזכות בדברים שווים. 4. לעשות עבודות! בארץ הפיות יש איזור של עבודה. צריך להיכנס לbasic jobs- זה מתעדכן כל 10 דקות, (כלומר- 0:10, 0:20, 0:30 וכן הלאה'). כדאי להגיע 10 שניות קודם ולרפרש עד שזה מתחיל. ואז בוחרים מהר מאוד עבודה (יש הרבה אנשים אז לעשות את מהר אחרת תפספסו הכל). צריך לחפש מהר את הפריטים שהם מבקשים ולקבל על זה כסף. כדאי לשים לב לא לבחור בעבודה שהוקצב לה זמן של דקה. זה קרה לי פעם אחת ולא היה כיף כי סתם ביזבזתי את הכסף ולא קיבלתי את השכר. וזהו...לפעמים עושים quest אצל כל מיני דמויות ומקבלים פריטים שווים ואז מוכרים אותם ביותר. לפעמים מוצאים חפץ על הרצפה ואותו מוכרים בהרבה (למשל חלקי מפה).

sacrament

New member
אני מצטערת, אבל לא

כל שאלה שיש לך את יכולה לשאול פה. בשביל זה יש פורום. קשה לי להאמין שאנשים יתנו לך פה פרטים אישיים שלהם או דרך להשיג פרטים אישיים שלהם כמו מסנג'ר ואייסיקיו. את יכולה להזמין אנשים במסרים לצ'אט פה למעלה אם הם יסכימו...

הבעיה שלי שאני לא יודעת כלום.

אני רוצה להשיג דברים שווים ואני לא יודעת מה שווה ומה לא. ואני רוצה גם להשיג מראה מיוחש לכל אחד מהניאופטס שלי ואני לא יודעת איך להשיג. ובמידה וכן יהיה לי אני לא יודעת איך לשים לכל אחד מהניאופטס שלי את המראה שאני רוצה שיהיה לו. אני גם מנסה לקנות דברים ולא מצליחה לעזעזל אני לא יודעת כלום.

sacrament

New member
בהתחלה אף אחד לא יודע כלום

אחרי שבוע שבועיים שמשוטטים, קונים ומוכרים- אז כבר מבינים איך הכל מתנהל אין דרך טובה יותר מלשוטט שם בעצמך. כשיהיה משהו נקודתי שלא תביני- תשאלי עליו פה. אבל אף אחד לא יתחיל לעשות לך הרצאה ולהיות זמין בשבילך לכל דקה שתהיה לך שאלה.

עכשיו יש לי שאלה.

איך אפשר להעיר את הפט פטס? אני מנסה להעיר אותו אבל אני לא יודעת איך. הנה קישור: http://www.neopets.com/medieval/turmaculus.phtml

BlackUnicorn

New member
הוא ער שעה אחת כל יום, בשעה רנדומלית.

ז"א כל יום הוא ער בשעה אחרת.. אם הוא ישן אז הוא ישן ואי אפשר להעיר אותו.

למעלה