הטרקר המתלונן

n i v1

New member
הטרקר המתלונן

משחק חדש
והפעם- בהיותכם טרקרים, מהי התלונה הכי הכי הכי שלכם? מה הכי מציק לכם, על מה יוצא קיצפכם? תנו בדוגמאות

אודו

New member
לא קל

על ההתנהגות של המתנחלים הקיצוניים, שמבזה את אלו מאיתנו שתומכים בהם.

ROZELESS

New member
שסקוטי ישגר את כולם החוצה מהשטחים

זה כנראה הקשר .. מה לא ?!?

n i v1

New member
אולי תהיה יותר בנאלי?

נו... תחשבו קצת, תהיו יצירתיים

חבוב

מה בנאלי בזה ? או קיי , אני מתלונן על זה שמנהל פורום מב"כ מתלונן על זה שהתלוננתי שהפסיקו את אנטרפרייז בטרם עת !!!! יצירתי , לא ?

sysiphus

New member
יותר מדי סדרות המשך

פחות מדי השקעה בכל אחת מהן. היו יכולים להסתפק בסדרה אחת ובהפקות יותר מושקעות סגנון סרטי טלוויזיה ו/או מיני-סדרות עם כוכבי הדור הבא. במקום זה במשך עשר שנים שחקו את הזיכיון עד דק.

sysiphus

New member
בגלל זה אני מגביל את עצמי

לתגובות קצרות, לקוניות ומעצבנות. רגע, מעצבנות לא קשור...

Bajoran Priest

New member
:-\

רק "הדור הבא" ? בלי וויאג'ר? בלי *חלל עמוק תשע* (*אהמ*) ? לא יקום ולא יהיה.

ROZELESS

New member
ת'אמת .. חשבתי על זה טיפה ..

והתלונה שלי מופנת לאהבל שחשב שדאטה צריך למות .. לא אמרו לך שרומאו חייב למות ?!? (בדיוק ראיתי DVD של זה .. חח ) אבל ברצינות .. הדמות הכי מיוחדת במינה מבחינתי בכל עולם הטרק והרגו אותו בנמסיס .. סעאמו !

sysiphus

New member
עברו שלוש שנים...

והסרט שודר בכבלים וב-YES. Give it a rest.

eyalmel

New member
האהבל הוא ספינר

שרצה להרוג את דאטה עוד בסרט התשיעי, מתוך נימוק שבתור אדם שמזדקן הוא לא יכול לגלם אנדרואיד שלא מזדקן. עכשיו כשאני חושב על זה, התלונה שלי היא שנתנו לשחקנים להתערב בתהליך יצירת הסרטים. לדוגמא: כל העלילה של B-9 בנמסיס היתה רעיון של ספינר. "המרד" היה אמור להיות סרט אפל שבו הרעים הם הרומולאנים (אבל העלילה עדיין היתה נסובה סביב מאבקי שליטה על "כוכב הנעורים"), אבל סטיוארט, שהיה גם אחד מהמפיקים, החליט שהוא רוצה קומדיה קלילה וכפה את שינוי התסריט.

ROZELESS

New member
שכחתי שזה היה על הניק של החברה

וזה יצא לי הפוך .. זה לא B9 אלה זה B4 .. כמו הסובאגו ... טוב שלא קראו לו ג'אסטי בנוסף לכל הצרות .. פחחחח

למעלה