הטרגדיה על עזיבתו האפשרית של נמני

ומה בדבר מועדון הכדורסל המכבי???

אחד מהגדולים והמפוארים בעולם(אם לא הגדול שבהם)

ראה את תגובתי על הוואקום....

תוסיף לזה את השחיתות של מזרחי ותקבל מתכון מנצח.... דרך אגב -אם בכדורסל עסקינן--הקהל של הפועל ירושלים בכדורסל-לא רואה אותכם מבחינת עידוד....לא מבחינת כמות...(ששם אתם מובילים-בגלל שמלחה קטן-ושערוץ 1 הפך אותכם לקבוצה של המדינה במשך שנות השמונים והתשעים...) רוצה תזכורת??? גמר גביע השנה-מכבי ניצחו-הקהל שלהם דומם-חלוקת מדליות וגביע-הקהל דומם ברקע רק הקהל של הפועל שר ועוד ועוד...

ההבדל הוא שמכבי בכדורסל קיבלה

את התואר הבלתי-רישמי:"הקבוצה של המדינה" בזכות הישגיה הספורטיבים בעוד מועדון סמל המנורה הבכיר בזכות הפוליטיקה והאלימות של האוהדים כך שאם בית"ר זו:"הקבוצה של המדינה" מכבי שלנו זו ה-מ-ד-י-נ-ה!!!

MoTi_NiMnY

New member
כן בגלל שהיה לכם אוחנה אחד

אתם המועדון מספר אחת והקהל מספר אחת זה בכלל לא נשמע מגוחך אתה יודע ? וגם אוחנה היתה לו כולה עונה אחת טובה באירופה שאחריה הוא דישדש בקבוצה עלובה וחזר לבית"ר רביבו וברקוביץ עשו להם הרבה יותר שם ממנו... ואתה כולה בן 21 שזה *רק* שנתיים מעלי אז כשאני ינקתי אתה לא היית רחוק מזה:)

MoTi_NiMnY

New member
אבי כהן (ליברפול) בלם

בוני גינצבורג (גלאזגו ריינג´רס) שוער 2 גביעי אסיה לאלופות בשנות ה60 הכי הרבה תארים בארץ 35 אלף צהובים בגמר הגביע כבוד אמיתי לא נובע משום פחד זאת הטעות שלך

לא דיברתי על הישגי מועדון

אלא על הישגי שחקנים.... ברור כשפעם המדינה הייתה נגמרת בת"א וירושלים ההיתה תחת מצור-אז אתם תצליחו תראה לי מישהו אינדבידואלי שיצא ממכבי לחו"ל והצליח..... וד"א גינצבורג לא זכה בשום הישג עם גלזגו...

אז על מה הויכוח???

מי מועדון יותר גדול ומפואר ולמי יש אוהדים יותר טובים או אצל איזו קבוצה צמחו במקרה יותר שחקנים ששיחקו באירופה??

מבחינתי אין ויכוח

אם היה אצלכם את התנאים של ביתר-הייתם מתפרקים מכבי ת"א כמועדון סובלת-כי מי שלא אוהד אותה שונא אותה-וזה בניגוד לקבוצה של המדינה-ביתר שזוכה לאהדה בכל רחבי הארץ הויכוח היה למי יש יותר אוהדים ומי מקהל האוהדים יותר טוב... הבהרתי לפרעוש את התשובות והוא הגיע למסקנה לבד....

לאיזה תנאים אתה מתכוון???

למה אתה חושב שקבוצת הנוער שלכם לא שווה גרוש??? אל תגיד שלוני מסתובב בפלשתין ומשחד ילדודס לחתום במכבי כי כמעט כל הנוער של מכבי הם תושבי גוש דן וזה עוד כשיש לנו תחרות מהגועל וכל הקבוצות מחולון,פ"ת ור"ג

MoTi_NiMnY

New member
מר פרעוש חי באשליות

כי הקהל האיכותי ביותר לא נמצא קרוב לקניון מלחה בכלל אף אחד לא אוהב את בית"ר חוץ מאוהדיה בארץ.... מייצגת קהל מזוייף שבא לעשות באלגן אבל לא לעודד ואם אין 5-0 כל משחק נעלמים אז מי הבין מה ?

|zola|

New member
נמני היה יכול להצליח באירופה

רק חבל שהמועדון היחידי שלקח אותו היה אטלטיקו מדריד

פרט לכך שאוחנה שיחק במועדון קטן

מכלן ולא באימפריות כמו ליברפול וריינג´רס

ועם המועדון הקטנציק הזה

הוא לקח את גביע אירופה למחזיקות -לאחר ניצחון בגמר 2-1 על איאקס עם בישול שלו-לאחר שסיבסב את המגן ההולנדי של איאקס. ואני לא מדבר על הגול שלו בחצי גמר.... עזוב... זה כמו שקבוצה בישראל תיקח את גביע אופא או מחזיקות.... דבר שאף פעם לא יקרה...

MoTi_NiMnY

New member
בוקר טוב גביע המחזיקות ז"ל

חוצמזה היום זה לא הגיוני בעיקר כי ליגת האלופות הפכה לליגת העשירות ומשום מה עדין קוראים לה ליגת האלופות למרות שלא הרבה מהקבוצות שם אלופות כל כך... אלי אוחנה הוא עדין אותו אחד שלא הצליח להצעיד את הנבחרת לטורניר גדול שפיגל ושפיגלר כן הצליחו אל תעשה ממנו כזה גדול שהוא הופך את כל מה שקשור בבית"ר לעצום

תאמין לי שנמני לא היה חוזר מחו"ל

לליגה ארצית ז"ל בשכר מינמלי.....בשביל להציל את קבוצתו ואל תגיד לי שהוא חזר למכבי כי זה היה כשהיא עדיין דשדשה...בתחתית ליגה לאומית והוא לא ויתר על הרבה כסף-אלא הוא חזר לאותו חוזה שהיה לו....

MoTi_NiMnY

New member
הודעה מוזרה וחסרת טעם

בהתחשב בזה שנמני הוא 1.אלוהים 2.בין השחקנים היחידים בליגה ששיחק בארץ רק בקבוצה אחת 3.אלוהים 4.שחקן ענק 5.נשמה ברמה עולמית 8.אלוהים (מתחרט שנכנסת לקרוא אה? :))

אז בגלל שאוחנה נולד וגדל בי-ם

ולא בת"א זה אומר שאתם מועדון יותר גדול?? ומספיק עם הקשקושים על השחיתויות של שמעון מזרחי כי גם דדש לא בדיוק נקי והפוליטיקה היא חלק בלתי נפרד ממועדונך האהוד מה שלא בדיוק מחבב עליה את הבריות

San Miguel

New member
אוחנה ניצח את איאקס הגדולה

תגיד מה שתרצה על חשיבות המפעל הוא ניצח אימפריה בהתהוות. חוץ מזה מוטי, אנחנו הבאנו 30 אלף צופים לגמר גביע גם. ואנחנו לא קבוצה ממרכז הארץ כמוכם...

MoTi_NiMnY

New member
בירושלים יש יותר תושבים מבכל עיר

אחרת בארץ יותר מבגוש דן אז אל תבלבל לי בביצים :) ואנחנו הבאנו 35 אלף לא לזלזתי בהישג של אוחנה.. הוא שחקן מצויין אבל אין קשר בין זה להשוואה בין בית"ר למכבי כי פה זה לא כוחות

San Miguel

New member
טוב,

האמת שקראתי חלק מהויכוח והוא נראה לי די מיותר. לקבוע למי יש יותר גדול לא ממש נצליח אז בוא נסכם: בית"ר, מכבי חיפה ומכבי ת"א- שלושת האימפריות האלה הם הכדורגל הישראלי ובלעדיהן אפשר לסגור את הליגה.

למעלה