הטבות

judi007

New member
הטבות ../images/Emo24.gif

שלום למנהל/ת ולכל משתתפי הפורם המעניין שמצאתי!!!!!!!!! אני הייתי רוצה לדעת אם ידוע למישהו האם ישנן הטבות לחיילת יתומה מאב במשכורת החודשי שלה. תודה

RomiVais

New member
שלום לך, וברוכה הבאה!!! ../images/Emo39.gif

צר לי, אבל אין ביכולתי לעזור לך בנושא הזה. אני ממש לא מבינה בזכויות ת"ש בצבא. אם כתבת כאן בפורום, אני מתארת לעצמי שיש לך קשר כלשהו לטרשת נפוצה... אני צודקת? פשוט לא מצאתי שום נתון כזה בהודעה שלך... בכל מקרה מה שאני מציעה לך לעשות זה לפנות למשרד ת"ש אצלך בבסיס או במקומות שמספקים מידע לחיילים לפני השירות (במקרה ואת עדיין לא חיילת) ולברר זאת מולם. אם מישהו כאן בפורום ידע - אני בטוחה שיענו לך... כל טוב, והמון המון הצלחה, תעדכני אותנו... רומי

judi007

New member
תודה לרומי וגם לעודד

שלום שוב ותודה על התגובה!!! אני אקח את העצה שלכם לשאול בקשר לזכויות הת"ש המגיעים לי ואני אעדכן בהמשך. אני רציתי להתנצל על כך שכתבתי בפורום על טרשת נפוצה, פשוט היה קישור בדף הצבאי של תפוז לפורום הזה. בכל מקרה אני מכבדת מאוד את הנושא ומכירה אותו היטב ( למדתי בביולוגיה) למרות שאין לי קרובים החולים במחלה הזו. ג´ודי

RomiVais

New member
היי ג´ודי ../images/Emo13.gif

קודם כל אין לך על מה להתנצל, כבר ראית שאיכשהו הצלחתנו לעזור לך בכל מקרה!!
אני מקבלת בברכה כל אחד שנכנס לפורום ואת מוזמנת להישאר איתנו ובחברתנו!!! לא חייב שיהיה לך קשר ישיר כדי להיות פה... אני מאוד מקווה שהכל יסתדר לך על הצד הטוב ביותר!! המון המון
רומי

ODED99AA

New member
תשובה

קודם כל שלום לך כעת לשאלתך למיטב ידיעתי(גם אבא שלי ניפטר) אין שום הטבות לחילים חד הוריים אך במקרה ולאמא שלך יש בעיה של חובות שאין באפשרותה להתמודד איתם את יכולה לקבל דחיית שרות אישור עבודה או מיוחדת בכדי לעזור לאמא שלך אבל לדעתי הכי טוב שתיפני למשקית ת"ש ביחידתך לברור ההטבות המדויקות ולבקשת ביקור ביית נ.ב משתתף בצערך על מות אביך שלך עודד על מנת

למעלה