החייאת הפורום - שלב ב. שירשור PLAYLIST!!!

Carcass

New member
החייאת הפורום - שלב ב. שירשור PLAYLIST!!!

לכל אחד יש את הכמה צ'ונים שנדבקו לו והוא לא יכול להעביר את היום בלי לשמוע אותם כמה פעמים.. שלי..: Elephant Man - Tek Nuh Time,שבוע שני ברצף שאני חורש על הצ'ון המצויין הזה,יושב על ה cranberry riddim 07. beenie man - mama cry,יושב על הStreet Life Riddim 07,תענוג. Buju Banton vs Pinchers - Don And Dupes,מתוך האלבום המדהים too bad שאני שומע לפחות פעם אחת ביום,קומביניישן מצוין.

DuBsYs

New member
שלושה אלבומי מופת!

dennis brown - 1970 - no man is an island - studio1 דניס בראון הצעיר על סטודיו 1, אלבום עם להיטים שהפכו לקלאסיקות של פאונדיישן. dennis brown - the promised land שוב דניס בראון, התקופה: סוף ה70S , שוב אלבום גדוש בלהיטים, יחד עם גרסאות דאב מעולות וסאונד של מליון $$$, פשוט תענוג. lee scratch perry & prince jammy - 197x dub the old fashioned way אחד מאלבומי הדאה הטובם בכל הזמנים! למרות השם של האלבום יש לי ספק גדול מאוד לגבי השותפות של פרי באלבום הזה, תכלס נכון לקרוא לאלבום הזה bunny lee & prince jammy - dub ,the old fashioned way כנראה שה LEE בילבל מישהו איפה שהוא... בכל מקרה מדובר על עוד אלבום גדוש בקלאסיקות עם דאבים מהטובים שנעשו. סופ"ש גדוש בוייבז לכולם.

Ras Or

New member
RIGHTTTTTT

Allright Dub syndicate - No Bed Of Roses(Killa album!!) Prince far i - Under heavy manners Vibronics - Vibronics prods Bless!

למעלה