הזמנת חישוק דרך MXSOUTH

בנדיטון

New member
הזמנת חישוק דרך MXSOUTH

אני רוצה להזמין חישוק+שפיצים לXSC 99. מה הדרך הטובה ביותר להעביר את החישוק לארץ? יש לי דוד במנהטן. האם כדאי לשלוח אליו קודם ואז ממנו לארץ? כמה עולה משלוח לארץ והאם תהיה בעית מכס? ועוד דבר, יש חנות אופנועים במנהטן?

dbug

New member
במנהטן יש את סייקל טרפי שיש להם

פרסומת במוטו כולל טלפון בארה"ב ובארץ ( דוברי עברית ) תבדוק דרכם וב MXSOUTH ותראה מה יותר משתלם,אולם אם הדוד שלך יכול לאסוף בעצמו את החישוק ולשלוח לך זה עדיף.

dbug

New member
בעניין המכס...

בעקרון כל חבילה מעל 50$ חייבת במע"מ,ובמקרה של ג'אנט יכול להיות שיתווספו גם מיסים,לכן כדאי לבדוק קודם.

Dr XR

New member
מניסיון, לא שווה להזמין חישוק מחו"ל

המחירים אמנם זולים יותר מאשר בארץ, אך בשקלול המשלוח והמיסים שתצטרך לשלם, יצא לך הרבה יותר יקר. כשבניתי את הסופרמוטו הראשון, נתקעתי בלי חישוק אחורי. זה היה לפני 4 שנים. הזמנתי מחו"ל ויצא לי לשלם בערך פי שניים וחצי מהמחיר שהייתי מקבל בארץ (אחרי הנחה...). שילמתי 95$ על משלוח ב-UPS (רק ככה המוכר היה מוכן לשלוח), וגם במכס השארתי חבילת מזומנים יפה. חישוק קדמי לאופנוע שלך אמור לעלות 500-700 ש"ח. בדוק היטב אם שווה לך להביא מחו"ל, אלא אם מישהו חוזר מארה"ב ומביא לך אותו.

Dr XR

New member
ודבר נוסף...

אם בכל זאת אתה מזמין מארה"ב, בדוק את Buchanan Spokes. הם מוכרים חישוקי EXCEL ומייצרים בעצמם שפיצים וניפלים בכל המידות. השפיצים והניפלים עשויים מנירוסטה, ומאוד איכותיים. סט שפיצים + ניפלים עולה בסביבות 50$, אולי טיפה יותר.

בנדיטון

New member
ומה לגבי כל הג'אנט בשלמותו?

כולל הנאבה? ובארץ, איפה אפשר להשיג חישוק ושפיצים? ובצבע זהב - המקורי לאופנוע שלי. אצל שחר אופנועים? אופרוד? אצל אוריה?

Dr XR

New member
גלגל מושלם יעלה לך לא מעט

ואז אתה יכול להיות בטוח שישחטו אותך במכס (אלא אם מישהו מכיר שיטה לעקוף את המכס...). אופרוד/אוריה יכולים להביא לך חישוק מקורי ממחסן החלפים של קטמ (נראה לי BEHR). גם שחר אופנועים וגם אופנועית מייבאים חישוקים. בדוק מחירים אצל כל השלושה. לגבי שפיצים, לדעתי האפשרויות שלך הם או לקנות מקורי, או להזמין מחו"ל, ואז אני ממליץ על Buchanan Spokes.

למעלה