הזמנה
מעגל-עיסקי בוקר מתארח במעגל-פתח תקוה

דנה A

New member
הזמנה ../images/Emo20.gifמעגל-עיסקי בוקר מתארח במעגל-פתח תקוה

מפגש א-לה-בוקר מעגל-עיסקי מחר יום ד' בפתח-תקוה נפגשים ב- 9 בבוקר בקופי בין, יכין סנטר, פ"ת נשמח לראותכן!!! דנה 054-4455547

כ"כ רוצה לבוא

אבל אני לא יכולה ,ביום רביעי,
,שולחת אהבה והצלחה למיפגש "בוסר"זה . הילה גוילי מנחת ערבי נשים ,ערב שבו הצבע הוא הסיפור, ערב חוויתי להעצמה נשית,באמצעות סיפור ותרפיה בצבעים. הערב מותאם לכל מיפגש נשי,אמהות בגני ילדים,מסיבות ,ערבי גיבוש וכל קבוצה קיימת

תמי ו

New member
סופסופ מעגל בוקר, ואני לא פנויה...../images/Emo4.gif

אבל כן ירבו היוזמות האלה...!

rmodai

New member
אשמח פעם הבאה

אני לפעמים פנויה בחמישי בבוקר ואשמח לבוא לפ"ת גם או כפר סבא אז איך היה ואיך היתה ההענות - ספרו איך האנרגיה של בוקר היו? ואולי נארגן אחד כזה שוב. אני ממעגל מודיעין - ב להית

מפגש בוקר מצויין

כל הכבוד לדנה על הארגון, אני מאוד נהנתי לפגוש ולהכיר הרבה אורחות ממעגלים השונים וגם את האורחת הטריה דנה לביא. ההרצאה של יפעת היתה מצויינת (כמו תמיד), קיבלתי הרבה ראיונות ותובנות שכבר אפשר ליישם אותם. פעם הבא מקווה שחברות במעגל פתח-תקוה יפגינו יותר נוכחות! אשמח לעוד מפגשי בוקר!

dx2

New member
שמעתי ש...../images/Emo45.gif

לצערי לא יכלתי להגיע, אבל האורחת שלי התלהבה ונהנתה מאוד. אני מקווה שהיא תצטרף למעגל פתח תקווה בקרוב

דנה A

New member
מפגש הבוקר הראשון../images/Emo13.gif

המפגש היה מצוין, היתה היענות רבה למרות ההודעה המאוחרת ועל כך תודה לכל הבנות שכתבו, סימסו, מיילו לקראת הרגע האחרון היו גם שינויים, ביטולים לא צפויים. השיעור החשוב בניסיון זה היה באמת ההתיחסות להודעה המספיק מוקדמת - וזה אכן יתבצע לקראת מעגל הבוקר הבא שיתארח במעגל אחר על מנת שחברות המעוניינות להגיע תוכלנה לשריין מוקדם מספיק את התאריך. אז תודה לכל המשתתפות, האורחות הותיקות, החברות, והאורחת החדשה של דיקלה היה עונג להכירן ובוקר בהחלט עשיר! אז נתראה במעגל הבא!! דנה אהרון

יפעתm4m

New member
מפגש בוקר כייפי ומרענן- ותודה על האירוח

היה יופי!מקווה שאתן כבר מתחילות לפדבק אחת את השניה את השניה ואשמח לשמוע איך הולך!

דנה, כל הכבוד על היוזמה!!../images/Emo140.gif

מצטערת שלא יכולתי להגיע. אשמח להצטרף למפגש בוקר הבא. אוהבת אותך...

הצטערתי שלא יכולתי לבוא!

נשמע שהיה ממש נחמד... חבל שבסוף לא הסתדר לי לבוא! לגרות בשרון ממש סיפור להיות בשעה 09:00 באזור פ"ת, כמעט בלתי אפשרי אם שולחים את הילדים לגן בשעה 08:00. הפקקים בלתי נסבלים. הייתי עמוסה בעבודה לכן לא הצלחתי להגיע, אשמח בפעם הבאה... וכל הכבוד לך דנה המדהימה על היוזמות הנפלאות שלך! ממזמן לא נפגשנו, אולי הגיע כבר הזמן ל - 1/1? אשמח להפגש... נורית - טופיל'ה עיצובים מתוקים מושב חרות 052-6596585

גם אני רוצה להתארח../images/Emo70.gif

לצערי לא מסתדר לי בבקרים (לשימחתי, אני עובדת
) מתי המפגש הבא בפתח תקווה???? אתכוונן להגיע עם רגינה
נשיקות
לילה טוב
נטע

gali029

New member
אני חדשה, ושמחה לדעת שיש בפ"ת פעילות

אהלן, אני אמא לקטנצ'יק, ומחפשת בנרות מעגל אמהות (לא רק עסקי) באזור שלי. אני מאם המושבות. אפילו שמתי מודעה בפורום של פרויקט הבניין שבו אני גרה, בסגנון "מחפשת דודה/סבתא נוספת, בתשלום או בהחלפות"... :) האם יש נשים בפ"ת, ואולי אפילו אם המושבות, שנוכל לחלוק איסוף מהגן, אחה"צ עם הילדים כשמישהי נתקעת בעבודה, או אפילו לחלוק ביביסיטר בערב מדי פעם? אשמח מאד לשמוע! תודה, אדוה :)

למעלה