הזמנה להכנת סרטוני וידאו בנושאי איפור

upedia

New member
הזמנה להכנת סרטוני וידאו בנושאי איפור

שלום לכל באי פורום איפור, שמי מתן ואני מייצג אתר חדש העוסק בסרטוני וידאו אינפורמטיביים והדרכתיים, UPEDIA שמו. (www.upedia.com) האתר מוקם על ידי יזמי אינטרנט אשר השקיעו מהונם הפרטי למעלה מ- 400 אלף ₪ בשלב הראשוני. לא מדובר בפרוייקט קקיוני. שירשור זה אינו פרסומת כי אנחנו לא מנסים למכור לכם דבר. אך עם זאת, אנחנו רוצים לספר לכם על האתר ולבקש את עזרתכם. אנחנו מחפשים כרגע חבר'ה המעוניינים לעשות סרטים הדרכתיים בנושאים שבהם הם מרגישים נוח להעביר שיעורים קצרים בני דקות ספרות בשפה האנגלית. מטרת האתר היא לחבר בין אנשים שיודעים דברים פרקטיים לאנשים המחפשים את הידע: איפור עיניים, סומק, גלוס, טכניקות איפור, התאמה של איפור לסיטואציה (חתונה, יום יום וכו') וכל דבר העולה על דעתכם. האתר מציע תגמול כספי עבור צפיות של סרטים לאלו שהכינו אותם. אנחנו פונים אליכם כרגע כי אנחנו רוצים לייצר מאסה קריטית של סרטים מקוריים לפני השקת האתר הרשמית וצריכים את עזרתכם. אם אתם: 1. אוהבים ורוצים לחלוק ידע פרקטי שיש לכם באמצעות סרטוני וידאו לקהל דוברי אנגלית. 2. רוצים לקדם את העסק ו/או המותג שלכם באמצעות סרטים אשר ידגימו את המומחיות שלכם. (למשל: "רפי אביזרי רכב": רפי מדגים איך מתקינים רמקולים). 3. דוברי אנגלית רהוטה (ברמת שפת אם) 4. רוצים לייצר סרט משלכם בתנאים קצת מעבר למקצועיים אך אין ברשותכם את הציוד המתאים. (למשל, לאתר הבית שלכם) נשמח להפיק איתכם סרטון אחד (2-5 דקות) או סדרה של סרטים; ברשותנו ציוד צילום ברמה טובה וניתן לכם את כל הסרטים לאחר שסיימנו להכין אותם. הזכויות על הסרט יהיו שלכם, ותוכלו להשתמש בו כרצונכם. (לא נבקש בלעדיות כלשהי). עם זאת נצפה, כמובן, שתרשו לנו לשים אותו באתר שלנו תחת חשבון שלכם. צפיות עתידיות בסרטים יזכו אתכם בתיגמול כספי. אם נשמע לכם מעניין אתם מוזמנים ליצור קשר דרך תיבת המסרים או באימייל: matan at upedia.com (תחליפו את ה- AT ב- @). בברכה, מתן. UPEDIA.COM

dalia89w

New member
מנצלש"ת איפור לנשף י"ב התלבטות ../images/Emo4.gif

אממ טוב אז ההתלבטות שלי היא אם לאפר את עצמי לפני הנשף אולהשקיע ושמאפרת תאפר אותי. רציתי לשאול אם אתם זוכרות את הנשף ואיך רוב הבנות באו לשם כי מצד אחד אני רוצה להיות יפה אבל מצד שני ממש לא בא לי לבוא לשם כולי נסיכה עם איפור ערב מלר ומוגזם ושמלה. אגב קניתי שמלה מהממת מקוקאי היא בגזרת אמפיר עם מחשוף עדינה ונגמרת טיפה לפני הברך עם פפיון. היא חמודה אבל לא יותא מדי. הא וגם רציתי לשאול אפ אני יכולה לבוא למאק וששם יאפרו אותי כי הנשף נערך באזריעלי למעלה באולם אירועים ובגלל שאני גרה 10 דקות מאזריעלי אני יכולה לבוא לפני. אז השאלה היא אם זה אפשרי בתשלום כמובן כי אני מעדיפה שיאפרו אותי עדין ומישהי שקוראים לה נטע או משהו איפרה אותי מדהים לפני מלא זמן ואני אוהבת את המוצרים. אשמח לעזרה וסורי על החפירה זה ביג דיל בשבילי כי לא מסיימים י"ב כל יום.

Zoharrr

New member
מתה מקנאה...נשרפת.

אני גם מסיימת י"ב השנה,אבל גם אין נשף,וגם מה שכן יש זה הדבר הכי עלוב ביקום.

tokit

New member
בהחלט הייתי הולכת על האופציה של MAC

ומזל טוב!!

צונית

New member
דליה...

קודם כל מזל טוב!! בואי נגיד ככה- אם כבר עורכים את הנשף שלכם בעזריאלי- את חייייייבת להשקיע. אצלנו עשו את המסיבה (מסיבה כן? לא נשף) באיזה חור של מועדון בקיבוץ. וגם אז כל הבנות השקיעו לחלוטין! אז אני חושבת שכדאי לך להשקיע. גם בשביל הכיף שלך, שתרגישי נסיכה, כמה פעמים בחיים כבר יוצא לך ללכת למאפרת מקצועית? לא יודעת בנוגע לאופציה של מאק, כדאי לברר. גם תלוי מה התקציב שלך. בכל מקרה תעשי חיים

למעלה